Šventinė atributika

Katalogas

Įjungti filtrai

  Informacija

  Specialūs pasiūlymai

  Šventinė atributika
  Balionai, gimtadienio prekės, vestuvių prekės, krikštynų prekės, velykinės prekės, helovino atributika, dovanų maišeliai

  Šventinė atributika Yra 829 prekės(-ių).

  Subkategorijos

  • Helovino atributika

   Helovinas arba Vaiduoklių šventė, arba Šiurpnaktis − šventė, vykstanti spalio 31 d. JAV šios šventės metu vaikai apsirengia specialiais kostiumus ir vaikšto po žmonių namus, kartodamii: „Pokštas arba saldainis“. Dažnai iš moliūgų išsiskaptuoja žibintus. Pasakoja vieni kitiems baisias istorijos, žiūri siaubo filmus, krečia išdaigas. Pavadinimas Helovinas kilęs iš senosios anglų kalbos ir reiškia 'Visų šventųjų vakaras'.

   Tradiciškai, kostiumai imituoja antgamtines, baisias būtybes – vaiduoklius, skeletus, raganas, velnius. Dabar įkvėpimo semiamasi ir iš fantastikos kūrinių – „Svetimas“, „Grobuonis“ ir panašiai. Taip pat iš superherojų komiksų, siaubo filmų, kompiuterinių žaidimų ir kt. Helovino išvakarėse dažnai rengiami kostiumų vakarėliai.

   Helovino kaukes, vampyro dantys, kaukolės, perukai ir dirbtinis kraujas. Įvairūs aksesuarai Helovinui. Visa tai ir daugiau rasite mūsų parduotuvėse.

  • Vestuvėms
   Vestuvių atributika, vestuvinė atributika, jaunavedžių figūrėlės, taurės jaunavedžiams, vestuvinės prekės, suvenyrai vestuvėms, bernvakariams, mergvakariams
  • Mergvakariui ir...
  • Krikštynų atributika
  • Gimtadienio atributika
   Gimtadienio atributika, gimtadienio akiniai, akiniai domino, vakarėlių prekės, gimtadienio kepurėlės, gimtadienio girliandos, gimtadienio švilpynės, konfeti, torto fejerverkai, žvakutės tortui, gimtadienio aksesuarai
  • Balionai
   Balionai, šventiniai balionai, švenčių dekoracijos, foliniai balionai, lankstomi balionai
  • Dovanų juostelės
   Dovanų juostelės
  • Kaspinai
   Kaspinai dovanoms
  • Dangaus žibintai
  • Dovanų įpakavimai
   Dovanų maišeliai, dovanų dėžutės, dovanų pakuotės, medžiaginiai dovanų maišeliai
  • Dovanų popierius
   Dovanų popierius, dovanų pakavimas
  • Dažai veidui
  • Akiniai šentėms
   Pabodo įprasti vakarėlių akiniai ir norite ko nors daugiau? Užsidėkite šiuos šventinius akinius! Su jais neliksite nepastebėtas. Šie akiniai puikiai tinka teminiams vakarėliams, gimtadieniams ar kitoms smagioms šventėms. Juos nešiodami tikrai išsiskirsite iš kitų. Būkite pastebimas ir originalus. Šventiniai akiniai suteiks vakarėliui žaismingumo.
  • Velykų atributika
   Velykos - tai pavasario, gamtos atbudimo šventė. Velykų proga dovanėlėmis paprastai džiuginami mažieji. Vaikams pasakojama, jog už gerus darbus dovanas jiems palieka Velykų Zuikis arba Velykų Bobutė. Dažniausiai dovanojami suvenyriniai kiškiai, viščiukai ir kiaušiniai, dirbtinių pavasarinių gėlių kompozicijos arba kiaušinio formos dėžutėje sudėti saldainiai, arbata ar kitokie skanumynai. Jeigu per Velykas vykstate į svečius, velykinių dovanų reikėtų nuvežti ne tik mažiesiems. Dovanokite atbundančią gamtą simbolizuojančius suvenyrus ar namų dekoracijas, taip pat dovanokite Zuikio dovanų krepšelius. Žalumynais ar gėlėmis puoštą krepšelį pripildykite gėrybėmis ir prisekite zuikutį ar įtupdykite viščiuką, nepamirškite atvirutės su sveikinimais. Itin paprastas, tačiau labai pavasariškas - pintas dubuo, dekoruotas žaliais augalėliais ir išpuoštas gėlėmis, o centre - kiaušinukai. Velykų Bobutės lauktuvės ir Zuikio dovanų krepšiai turėtų būti sudėlioti savo rankomis - spinduliuoti šilumą, meilę ir dėmesį.
  • Valentino dienai
   Valentino diena švenčiama vasario 14 d. Ji vadinama įsimylėjėlių arba meilės diena. Šventojo Valentino diena neatsiejama nuo širdelių, širdžiai mielų suvenyrų ir meilės prisipažinimų. Jau ilgą laiką, per Šv. Valentino dieną, jaunuoliai pasiperša savo mylimosioms, kiti paskelbia apie savo vestuves arba planuotai susituokia būtent šią dieną. Artėjant šv. Valentino dienai imame galvoti, kaip nustebinti savo antrąją pusę? Sunku būtų nuginčyti, kad Šv. Valentino diena geriausia dovanoti tai, kas dar labiau suartina mylimuosius ! Šia proga savo mylimosioms ir mylimiesiems padovanokite nepamirštamų Valentino dienos dovanų. Pasistenkite į šią šventę pažvelgti originaliau ir išrinkti romantišką, netikėtą, įspūdingą dovaną, kuri Jums ir Jūsų mylimajai ar mylimajam suteiks nepamirštamų įspūdžių. Taip pat dovanos Valentino dienai yra labai puiki tradicija nepamiršti, kad savo mylimąjį ar mylimąją reikia retkarčiais palepinti ir nustebinti.
  • Naujametinis dekoras
   Šventišką nuotaiką padės sukurti naujametinis dekoras, kurio galite įsigyti šioje prekių kategorijoje. Įvairios kalėdinės dekoracijos leis dar greičiau papuošti namus – įvairiaspalvės girliandos ir kitoks kalėdinis dekoras sustiprins artėjančių švenčių laukimą. Mūsų parduotuvėje siūlomi kalėdiniai papuošimai džiugins visą Jūsų šeimą – ir suaugusius, ir mažuosius. Išsirinkite patinkančių prekių, ir pasiruoškite artėjančioms didžiausioms metų šventėms.
  puslapyje
  Rodoma 1 - 18 iš 829 dalykų
  Rodoma 1 - 18 iš 829 dalykų