Turime

K2934

183 vnt

Vandens balionai (111vnt.)

3,95 €

Vandens balionėliai - linksma vasaros pramoga. Balionai yra pritvirtinti prie vamzdelių, tereikia antgalį pridėti prie vandens čiaupo ir stebėti, kaip akimirksniu jie prisipildo vandeniu, užsiveržia gumelėmis ir sukrenta į vonią. Viskas – nešamės laukan pramogoms. Rinkinyje: 3 strypeliai po 37 balionus  (111 vnt.), antgalis žarnai. Pagaminti iš tvirtos medžiagos, todėl pildant vandeniu  nesprogs. 


Plačiau

Vandens balionėlių mėtymas prilygta akmenukų mėtymui į vandenį, tai be galo smagu, užburia, išvaiko visas neigiamas emocijas ir suteikia daug daug džiaugsmo! Dar smagiau surengti balionėlių "karą" su draugais ar šeimos nariais.

Įspėjimas:
Nepripūsti ir susprogę balionai gali būti vaikų iki 8 metų uždusimo ar užtroškimo priežastis. Neduoti vaikams nepripūstų balionų. Sprogę balionai turi būti nedelsiant išmesti. Visos pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.


Reviews

Parašyti atsiliepimą

Vandens balionai (111vnt.)

Vandens balionai (111vnt.)

Vandens balionėliai - linksma vasaros pramoga. Balionai yra pritvirtinti prie vamzdelių, tereikia antgalį pridėti prie vandens čiaupo ir stebėti, kaip akimirksniu jie prisipildo vandeniu, užsiveržia gumelėmis ir sukrenta į vonią. Viskas – nešamės laukan pramogoms. Rinkinyje: 3 strypeliai po 37 balionus  (111 vnt.), antgalis žarnai.
Pagaminti iš tvirtos medžiagos, todėl pildant vandeniu  nesprogs. 

30 kitų prekių toje pačioje kategorijoje:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: