Turime

60 vnt

Kinetinis smėlis

5,90 €

Kinetinis smėlis su trim figūrėlėm – tikras atradimas. Su juo smagu žaisti įvairaus amžiaus vaikams. Kinetinis smėlis primena plastiliną, tačiau yra gerokai pranašesnis už jį, nes smėlis nelimpa nei prie rankų, nei prie paviršių, jį paprasta nuvalyti. Polimero dėka kinetinis smėlis neišdžiūva, nesubyra, lengvai keičia formą. Drėgnas, bet nedžiūsta, nekeičia savo savybių. Indelyje 180g.


Pridėti prie pageidavimų

Customer ratings and reviews

Nobody has posted a review yet
in this language

Plačiau

Žaisdamas vaikas kartu vysto ir savo kūrybinius gebėjimus, vaizduotę bei smulkiąją rankų motoriką. Kinetinio smėlio rinkiniai ilgam laikui pritrauks vaiko dėmesį. Įvairių formų lipdymas padeda nusiraminti ir susikoncentruoti. Iš kinetinio smėlio galima nulipdyti pačius netikėčiausius kūrinius, galima maišyti spalvas ir taip išgauti dar neregėtus atspalvius.

Kinetinis smėlis - tai labai švaraus smėlio (98%) ir polimerinių medžiagų (2%) mišinys.

Rekomenduojamas amžius nuo 3 metų.
CE ženklinimas.

Įspėjimas!
Nevalgomas! Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.
Reviews

Parašyti atsiliepimą

Kinetinis smėlis

Kinetinis smėlis

Kinetinis smėlis su trim figūrėlėm – tikras atradimas. Su juo smagu žaisti įvairaus amžiaus vaikams. Kinetinis smėlis primena plastiliną, tačiau yra gerokai pranašesnis už jį, nes smėlis nelimpa nei prie rankų, nei prie paviršių, jį paprasta nuvalyti. Polimero dėka kinetinis smėlis neišdžiūva, nesubyra, lengvai keičia formą. Drėgnas, bet nedžiūsta, nekeičia savo savybių. Indelyje 180g.Reviews

Be the first to write your review !

30 kitų prekių toje pačioje kategorijoje:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: