Turime

19 vnt

Konfeti patranka

2,95 €

Konfeti patranka- tai kartoninė tūba, kurios viduje yra popieriniai serpantinai. Tai puiki šventinė atributika, kuri gali būti naudojama gimtadieniuose, krikštynose, vestuvėse, įmonių vakarėliuose, Kalėdų, Naujų metų sutikimo ir kitose šventėse. Besileidžiantys konfeti  atrodo įspūdingai ir šventiškai. Konfeti patranka su garsu iššauna popierėlius į 5-7m aukštį. Patrankos dydis 28cm. Pak. 12vnt.


Pridėti prie pageidavimų

Customer ratings and reviews

Nobody has posted a review yet
in this language

Plačiau

Konfeti patranka viršuje uždaryta sidabrine folija, o apačioje yra pažymėtos rodyklės, besisukančios priešingomis kryptimis. Tose vietose konfeti patranką reikia tvirtai laikyti abiem rankom toliau nuo savęs. Konfeti patrankos viršus turi būti nukreiptas į viršų ir pasuktas į tą vietą kur norite, kad byrėtų konfeti. Staiga sukant rankas parodytomis kryptimis konfeti patranka iššaus. 

Pastaba: Iššautus konfeti po šventės, ypač jei šventė vyko gamtoje, rekomenduojame surinkti. Švęskime linksmai, bet saugokime Gamtą!

  • Konfeti sudėtyje nėra pirotechnikos užtaisų.
  • Išmetimas vyksta naudojant suslėgtą orą.
  • Produktas yra skirtas tik suaugusiesiems.

Reviews

Parašyti atsiliepimą

Konfeti patranka

Konfeti patranka

Konfeti patranka- tai kartoninė tūba, kurios viduje yra popieriniai serpantinai. Tai puiki šventinė atributika, kuri gali būti naudojama gimtadieniuose, krikštynose, vestuvėse, įmonių vakarėliuose, Kalėdų, Naujų metų sutikimo ir kitose šventėse. Besileidžiantys konfeti  atrodo įspūdingai ir šventiškai. Konfeti patranka su garsu iššauna popierėlius į 5-7m aukštį. Patrankos dydis 28cm.
Pak. 12vnt.

Reviews

Be the first to write your review !

30 kitų prekių toje pačioje kategorijoje:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: