Kalėdinis namų interjero dekoravimas, dirbtinėmis gėlėmis

Daugelis žmonių diskutuoja, ar dirbtinėmis gėlemis vertėtų puošti namų interjerą. Todėl šiandien pateiksime trumpą apžvalgą, apie dirbtinių gėlių, privalumus ir trūkumus, kurios pagalba lengviau apsispręsite, ar verta į jas investuoti.


Artėjant Kalėdoms, dauguma žmonių puošia namų interjerą arba ketina jį paįvairinti įvairiais puošybos elementais. Kiekvienam norisi, kad šventinės dekoracijos ir gėlės būtų originalios ir pabrėžtų jų išskirtinę namų aplinką. Problema ta, kad beieškant idėjų internete - galima surasti jų tūkstančius, o tai gali visiškai supainioti ir kelti stresą. Daugelis žmonių diskutuoja, ar dirbtinėmis gėlėmis vertėtų puošti namų interjerą. Todėl šiandien pateiksime trumpą apžvalgą, apie dirbtinių gėlių, privalumus ir trūkumus, kurios pagalba lengviau apsispręsite, ar verta į jas investuoti.

kaledine eglute

                                              

                        Dirbtinių gėlių privalumai
1. Netikros gėlės nesukelia alerginės reakcijos.

Alergija gėlėms turi įtakos daugelio organų ir sistemų veikimui, tad jeigu pas Jus vyksta Kalėdų šventė, didelis kiekis gėlių, nesukels neigiamų pasekmių Jūsų svečiams.

dirbtine gele

2. Kokybiškos dirbtinės gėlės sunkiai atskiriamos.

Audiniai yra paruošti atsakingai ir kokybiškai, sudarys itin tikrovišką įspūdį.

 dirbtinis vazonelis

3. Netikros gėlės turi didelį pranašumą.

Gali būti lankstomos ir sukomplektuotos nepažeidžiant jų struktūros ir kokybės.
 

 dirbtinis vazonelis

4. Prisitaikys prie įmantriausių poreikių.

Jei turite beprotiškų idėjų ir fantazijų, su dirbtinėmis gėlėmis galėsite tai įgyvendinti paprasčiau.

dirbtinis vazonelis

5. Plati spalvų gama.

Tai leis pritaikyti gėles prie įvairių Jūsų interjero detalių.6. Platų gėlių asortimentą gausite, bet kuriuo sezono metu.

Žiemos sezono metu, užsisakyti augalus, gali tapti tikras iššūkis, tad dirbtinės gėlės - puiki alternatyva paversti savo fantazijas - realybe.

dirbtinis vazonas

7. Netikrų gėlių puokštę, galite įsigyti keliomis savaitėmis anksčiau.

Taip išvengsite nereikalingo nerimo.Turėsite laiko jas stilizuoti ir sukurti tobulą savo interjero detalę.


dirbtines rozytes


8. Pagamintą puokštę ar vainiką galėsite saugoti kitiems metams.

Ji atrodys puikiai, o per tą laiką atsiras daug naujų minčių, kuriomis galėsite patobulinti savo kūrinį.


vainikas

9. Nereikalauja didelės priežiūros.

Yra a
tsparios įvairiems
 gamtos reiškiniams. (saulei, lietui, sniegui.) Taip pat, gali būti komponuojamos kartu su natūraliais augalais. Pvz.: natūralios eglės šakos, konkorėžiai ir dirbtinės detalės:, raudonos uogytės ar kitos detalės. 

dirbtiniai ziedaidirbtiniai ziedai


                                             Dirbtinių gėlių trūkumai
1. Neskleidžia kvapo.

Kiekvienas tikras augalas, turi savo specifinį kvapą, kuris gali džiuginti aplinkinius ir prisidėti prie Jūsų namų jaukumo.


2. Pigios gėlės - dažniausiai atrodo netikroviškai.

Tad žvelgdami iš arti, pastebėsite audinio tekstūrą, kuri toli gražu neatrodys kaip tikra. O jeigu tai didelė šventė, nuotraukose gali užkliūti prasta gėlių kokybė.

3. Kokybiškos gėlės iš audinio, gali būti ne pigios.

Atkreipkite dėmesį į savo biudžetą, prieš investuojant. Atminkite, kad Jūs gaunate tai, už ką mokate!


dirbtiniu roziu vazonas

Taigi, dirbtiniai augalai gali tapti puikia alternatyva prisidedant prie Jūsų jaukaus interjero sukūrimo. Kokybiškos dirbtinės gėlės vizualiai primins gyvus augalus. Galėsite nevaržomai sukurti, tiek vidaus, tiek lauko interjero dekoracijas. Priešingai nei tikros, jos yra ilgaamžės, ir nereikalaus ypatingos priežiūros.

UAB "Aika dovanos" siūlo platų imitacinių gėlių asortimentą: sukulentai, orchidėjos, rožės, našlaitės, chrizantemos, gerberos, azalijos, frezijos, bijūnai. Visas šias dirbtines gėles galite įsigyti apsilankę mūsų parduotuvėse arba užsisakyti gėles internetu ir gauti jas tiesiai į namus.

Užsukite į Dirbtinės gėlės kategoriją ir išsirinkite Jums tinkamiausią dirbtinių gėlių komplektą už priimtiniausią kainą.