Pagrindiniai dirbtinių gėlių privalumai
Didžioji dalis žmonių yra linkę neigiamai žiūrėti į dirbtinių gėlių naudojimą. Vieniems tai atrodo neskoningai, kitiems pigiai, tretiems gėlės turi būti gyvos ir džiuginti savo kvapu. Šiame straipsnyje išvardinsime pagrindinius dirbtinių gėlių privalumus. Didžioji dalis žmonių yra linkę neigiamai žiūrėti į dirbtinių gėlių naudojimą. Vieniems tai atrodo neskoningai, kitiems pigiai, tretiems gėlės turi būti gyvos ir džiuginti savo kvapu. Šiame straipsnyje išvardinsime pagrindinius dirbtinių gėlių privalumus.

PRIVALUMAI


Dirbtinės gėlės - Aika.lt

1. Dirbtinės gėlės yra amžinos

Dirbtinės gėlės - Aika.lt

Tikrosios gėlės nuvysta, o su dirbtinėmis gėlėmis galite susikurti savo kompozicijas, kurios džiugins ilgą laiką. Jeigu norite išsaugoti pvz:, vestuvinę puokštę - ji pukiai laikysis vazoje ir Jums kaskart suteiks šiltų emocijų.

2. Dirbtinės gėlės nėra alergiškos

Dirbtinės gėlės - Aika.lt

Dirbtinės gėlės yra puiki alternatyva alergijoms nuo gėlių.

3. Kaina

Dirbtinės gėlės - Aika.lt

Tikros gėlės yra gana brangios. "Aika.lt" turi platų dirbtinių gėlių pasirinkimą įvairioms švenčių progoms. Tad visada atrasime kompromisą, kuris pradžiugins tiek Jums, tiek Jūsų šventės svečius, o svarbiausia - visa tai už prieinamą kainą.

4. Sezoniškumas

Rudens ir žiemos sezono metu, gyvos gėlės gali būti dar brangesnės. Na o mūsų dirbtinės gėlės „žydi“ visus metus, o kaina išlieka pastoviai pigi ir prienama kiekvienam!

5. Dirbtinių gėlių rūšys

Dirbtinės gėlės - Aika.lt


Aika.lt asortimente rasite įvairiausių atspalvių dirbtinių gėlių, kurių dažniausiai nerandama tarp tikrųjų gėlių. Dabar šios gėlės tapatinamos su meno kūriniais.

O jeigu dar neįtikinome, kad dirbtinės gėlės nenusileidžia ir yra pigesnės nei tikrosios, tai rekomenduojame perskaityti kitą mūsų straipsnį apie kalėdinį namų interjero dekoravimą, dirbtinėmis gėlėmis.

Mes norėtume išgirsti jūsų mintis apie mūsų produktus ir jūsų patirtį naudojant mūsų produkciją, todėl būtinai palikite "Facebook" atsiliepimą!