Turime

160 vnt

Velykinė dovanų dėžutė "Kiaušinis", dydis 12x6,5cm

0,55 €

Velykinė dovanų dėžutė "Kiaušinis". Į dėžutę - kiaušinį galima pridėti įvairių gėrybių ir pateikti kaip Velykų dovanėlę. Sukurkite Velykų dovaną, kuri suteiks nuostabių džiaugsmo akimirkų Jūsų artimiesiems! Pagamintas iš plastiko. Dydis: 12x6,5cm. Parduodamas be stovelio.


Plačiau

Velykos, kaip ir kitos šventės turi aiškias tradicijas, kilmę ir, žinoma, simbolius. Taigi, kodėl mažytis geltonas viščiukas, margučiai, zuikučiai ar Velykų bobutė mums yra didžiosios pavasario šventės simboliai? Velykos – atgimimo, naujos gyvybės šventė, dėl to visi simboliai vaizduoja gyvybę, energiją, naujumą, atgimimą. Velykų zuikutis taip pat simbolizuoja vaisingumą, o Velykų bobutė – Velykė nuo pagonybės laikų išlikęs šventės simbolis, kuris džiugina visus gražiausiais margučiais.Nors Velykos – šeimos šventė, o kiekviena šeima turi savo tradicijas, Velykų stalas visuomet būna nukrautas gardžiausiais valgiais. Svarbiausias stalo akcentas – marginti kiaušiniai. Šventinius Velykų pietus šeimos dažniausiai pradeda daužydamos kiaušinius ir rinkdamos kiečiausio kiaušinio savininką. Po sočių pietų laukia tradicinės Velykų pramogos. Mažieji „velykautojai“ gauna Velykės atneštas dovanas ir puola ridenti kiaušinius. Kiaušinių ridenimas ne tik linksmas ir azartiškas žaidimas – sakoma, kad margučiai riedėdami per žemę prabudina žalčius ir gyvates, o šie pradėję šliaužioti žeme prikelia žalią žolę ir kitus augalus.

Charakteristikos

SpalvaBalta/Geltona
Matmenys11,5 x 7,0 cm

Reviews

Parašyti atsiliepimą

Velykinė dovanų dėžutė "Kiaušinis", dydis 12x6,5cm

Velykinė dovanų dėžutė "Kiaušinis", dydis 12x6,5cm

Velykinė dovanų dėžutė "Kiaušinis". Į dėžutę - kiaušinį galima pridėti įvairių gėrybių ir pateikti kaip Velykų dovanėlę. Sukurkite Velykų dovaną, kuri suteiks nuostabių džiaugsmo akimirkų Jūsų artimiesiems! Pagamintas iš plastiko. Dydis: 12x6,5cm.
 Parduodamas be stovelio.

30 kitų prekių toje pačioje kategorijoje: