Turime

K1490

32 vnt

Medinis Velykų kiaušinis dekoravimui, dydis 4x6cm

1,60 €

Medinis kiaušinis, skirtas dekoravimui. Kiaušinis gali būti dekoruoti įvairiomis technikomis: jį galima dažyti, dekupažuoti, dekoruoti vilna ar juostelėmis. Dekoruoti Velykiniai kiaušiniai kabinami ant medžio šakų, jais puošiami Velykiniai vainikai ar gėlių puokštės, puošiamas Velykų stalas. Dydis: 4x6cm. Parduodamas be stovelio.


Pridėti prie pageidavimų

Customer ratings and reviews

Nobody has posted a review yet
in this language

Plačiau

Velykos, kaip ir kitos šventės turi aiškias tradicijas, kilmę ir, žinoma, simbolius. Taigi, kodėl mažytis geltonas viščiukas, margučiai, zuikučiai ar Velykų bobutė mums yra didžiosios pavasario šventės simboliai? Velykos – atgimimo, naujos gyvybės šventė, dėl to visi simboliai vaizduoja gyvybę, energiją, naujumą, atgimimą. Velykų zuikutis taip pat simbolizuoja vaisingumą, o Velykų bobutė – Velykė nuo pagonybės laikų išlikęs šventės simbolis, kuris džiugina visus gražiausiais margučiais.Nors Velykos – šeimos šventė, o kiekviena šeima turi savo tradicijas, Velykų stalas visuomet būna nukrautas gardžiausiais valgiais. Svarbiausias stalo akcentas – marginti kiaušiniai. Šventinius Velykų pietus šeimos dažniausiai pradeda daužydamos kiaušinius ir rinkdamos kiečiausio kiaušinio savininką. Po sočių pietų laukia tradicinės Velykų pramogos. Mažieji „velykautojai“ gauna Velykės atneštas dovanas ir puola ridenti kiaušinius. Kiaušinių ridenimas ne tik linksmas ir azartiškas žaidimas – sakoma, kad margučiai riedėdami per žemę prabudina žalčius ir gyvates, o šie pradėję šliaužioti žeme prikelia žalią žolę ir kitus augalus.

Charakteristikos

Pakuotėje6 vnt.
Matmenys4,0 x 6,0 cm

Reviews

Parašyti atsiliepimą

Medinis Velykų kiaušinis dekoravimui, dydis 4x6cm

Medinis Velykų kiaušinis dekoravimui, dydis 4x6cm

Medinis kiaušinis, skirtas dekoravimui. Kiaušinis gali būti dekoruoti įvairiomis technikomis: jį galima dažyti, dekupažuoti, dekoruoti vilna ar juostelėmis. Dekoruoti Velykiniai kiaušiniai kabinami ant medžio šakų, jais puošiami Velykiniai vainikai ar gėlių puokštės, puošiamas Velykų stalas. Dydis: 4x6cm. 
Parduodamas be stovelio.

Reviews

Be the first to write your review !

30 kitų prekių toje pačioje kategorijoje:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: