Turime

P1957

334 vnt

Velykinis kiaušinis, pakabinamas, dydis 5,5x3,5cm

0,66 €

Suvenyras Velykinis kiaušinis - pakabinama Velykų dekoracija. Kiaušiniai pastelinių spalvų, dekoruoti Velykiniais paveikslėliais. Velykų papuošimai yra neatsiejama šios šventės dalis. Dydis 5,5x3,5cm. Kaina už 1 vnt., supakuoti po 6vnt.Komentarų laukelyje nurodykite norimą spalvą, kitu atveju prekės spalva bus parenkama atsitiktinai.


Pridėti prie pageidavimų

Customer ratings and reviews

Nobody has posted a review yet
in this language

Plačiau

Velykos, kaip ir kitos šventės turi aiškias tradicijas, kilmę ir, žinoma, simbolius. Taigi, kodėl mažytis geltonas viščiukas, margučiai, zuikučiai ar Velykų bobutė mums yra didžiosios pavasario šventės simboliai? Velykos – atgimimo, naujos gyvybės šventė, dėl to visi simboliai vaizduoja gyvybę, energiją, naujumą, atgimimą. Velykų zuikutis taip pat simbolizuoja vaisingumą, o Velykų bobutė – Velykė nuo pagonybės laikų išlikęs šventės simbolis, kuris džiugina visus gražiausiais margučiais.Nors Velykos – šeimos šventė, o kiekviena šeima turi savo tradicijas, Velykų stalas visuomet būna nukrautas gardžiausiais valgiais. Svarbiausias stalo akcentas – marginti kiaušiniai. Šventinius Velykų pietus šeimos dažniausiai pradeda daužydamos kiaušinius ir rinkdamos kiečiausio kiaušinio savininką. Po sočių pietų laukia tradicinės Velykų pramogos. Mažieji „velykautojai“ gauna Velykės atneštas dovanas ir puola ridenti kiaušinius. Kiaušinių ridenimas ne tik linksmas ir azartiškas žaidimas – sakoma, kad margučiai riedėdami per žemę prabudina žalčius ir gyvates, o šie pradėję šliaužioti žeme prikelia žalią žolę ir kitus augalus.

Charakteristikos

MedžiagaPopierius
Pakuotėje6 vnt.
Aukštis5,7 cm

Reviews

Parašyti atsiliepimą

Velykinis kiaušinis, pakabinamas, dydis 5,5x3,5cm

Velykinis kiaušinis, pakabinamas, dydis 5,5x3,5cm

Suvenyras Velykinis kiaušinis - pakabinama Velykų dekoracija. Kiaušiniai pastelinių spalvų, dekoruoti Velykiniais paveikslėliais. Velykų papuošimai yra neatsiejama šios šventės dalis. Dydis 5,5x3,5cm. Kaina už 1 vnt., supakuoti po 6vnt.

Komentarų laukelyje nurodykite norimą spalvą, kitu atveju prekės spalva bus parenkama atsitiktinai.

Reviews

Be the first to write your review !

30 kitų prekių toje pačioje kategorijoje:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: