Turime

K4723

4 vnt

Muzikinis žaislas "Ančiukas", dydis 17x8x8cm

10,95 €

Linksmas muzikinis žaislas ančiukas su ausinėmis. Vaikų pamėgtas ančiukas skleidžia ryškias, blyksinčias 3D šviesas ir muziką. Tai puikus ir linksmas žaislas jūsų vaikui. Žaidžiant lavinamas kūrybiškumas, vaizduotė, motoriniai įgūdžiai, ritmo atpažinimas. Dydis 17x8x8cm.Reikalingi du AAA 1,5V elementai (nepridedami).!!! Nuotraukoje: ančiukas be ausinių -  neatitinka realaus prekės vaizdo.


Pridėti prie pageidavimų

Customer ratings and reviews

Nobody has posted a review yet
in this language

Plačiau

Mygtukų paskirtis:
Bantukas - melodija su ančiuko kreksėjimui.
Mėlynas - 30 skirtingų melodijų.
Alyvinis - ančiuko kreksėjimas.
Rožinis - įjungimas/išjungimas.

Įspėjimas. Žaislas netinka jaunesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Baterijos skydelis turi būti apsaugotas dangteliu. Elementą gali pakeisti tik suaugęs asmuo. Elementą dėti pagal nurodytą poliškumą (+/-). Neskirtos pakartotinai įkrauti baterijos neturi būti įkraunamos. Pakartotinai įkraunamos baterijos (jei išsiima) turi būti įkraunamos tik suaugusiems prižiūrint. Pakartotinai įkraunamos baterijos prieš įkrovimą turi būti išimamos iš žaislo. Neturi būti maišomos įvairių tipų baterijos arba naujos ir naudotos baterijos. Patariama naudoti tik to paties arba lygiaverčio tipo baterijas. Išnaudotos baterijos turi būti išimamos iš žaislo. Maitinimo gnybtai neturi sukelti trumpojo jungimo. Neišmeskite panaudotų baterijų į viešuosius sąvartynus. Laikykitės numatytos tvarkos.

Reviews

Parašyti atsiliepimą

Muzikinis žaislas "Ančiukas", dydis 17x8x8cm

Muzikinis žaislas "Ančiukas", dydis 17x8x8cm

Linksmas muzikinis žaislas ančiukas su ausinėmis. Vaikų pamėgtas ančiukas skleidžia ryškias, blyksinčias 3D šviesas ir muziką. Tai puikus ir linksmas žaislas jūsų vaikui. Žaidžiant lavinamas kūrybiškumas, vaizduotė, motoriniai įgūdžiai, ritmo atpažinimas. Dydis 17x8x8cm.
Reikalingi du AAA 1,5V elementai (nepridedami).
!!! Nuotraukoje: ančiukas be ausinių -  neatitinka realaus prekės vaizdo.

Reviews

Be the first to write your review !

30 kitų prekių toje pačioje kategorijoje:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: