Kategorijos

Filter By close
Statulėlės

Aktyvūs filtrai

Statulėlė-lėkštė "Vėžlys"
Kaina 42,00 €
Vėžlys bus gražus akcentas jūsų interjere, norint papuošti namus ar darbo vietą, ar originalus suvenyras bet kokia proga. Vėžliai simbolizuoja drąsą, jėgą ir ryžtą, reikalingą intuityviems sapnams įstumti į jūsų realybę. Šis gražus vėžlys atneš į Jūsų namus senojo rytų kultūros pasaulio jausmą. Dydis: h 12 x 18 x 24 cm.
Statulėlė "Drambys"
Kaina 10,90 €
Dramblys bus gražus akcentas jūsų interjere, norint papuošti namus ar darbo vietą, ar originalus suvenyras bet kokia proga. Dramblys dėl savo jėgos, ištvermės ir protingumo yra taikos, laimės, jėgos, kantrybės, ištikimybės, meilės ir išminties simbolis. Šis gražus dramblys atneš į Jūsų namus senojo rytų kultūros pasaulio jausmą. Dramblio dydis: h 14 x 11 x 6,5 cm.
Statulėlė "Drambys"
Kaina 89,00 €
Dramblys bus gražus akcentas jūsų interjere, norint papuošti namus ar darbo vietą, ar originalus suvenyras bet kokia proga. Dramblys dėl savo jėgos, ištvermės ir protingumo yra taikos, laimės, jėgos, kantrybės, ištikimybės, meilės ir išminties simbolis. Šis gražus dramblys atneš į Jūsų namus senojo rytų kultūros pasaulio jausmą. Dramblio dydis: h 33 x 34 x 16 cm.
Statulėlė "Drambys"
Kaina 5,40 €
Dramblys bus gražus akcentas jūsų interjere, norint papuošti namus ar darbo vietą, ar originalus suvenyras bet kokia proga. Dramblys dėl savo jėgos, ištvermės ir protingumo yra taikos, laimės, jėgos, kantrybės, ištikimybės, meilės ir išminties simbolis. Šis gražus dramblys atneš į Jūsų namus senojo rytų kultūros pasaulio jausmą. Dramblio dydis: 8,5 x 7,5 cm.
Porceliano statulėlė "Liūtas"
Kaina 8,50 €
Ieškote kuo papuošti savo namus? Ar nerimaujate, ką dovanoti draugams ar artimiesiems? Jei taip, pažiūrėkite čia! Liūtas iš kiniško porceliano, dekoruotas aukso glazūra. Savo estetika ir rafinuotumu jos pamalonins net ir išrankiausius. Statulėlė pradžiugins ne vieną arba taps išskirtiniu akcentu jūsų namuose. Dydis: h 10 x 8 x 5 cm.
Porceliano statulėlė...
Kaina 26,80 €
Ieškote kuo papuošti savo namus? Ar nerimaujate, ką dovanoti draugams ar artimiesiems? Jei taip, pažiūrėkite čia! Kiškutis iš kiniško porceliano, dekoruotas glazūra. Savo estetika ir rafinuotumu jos pamalonins net ir išrankiausius. Statulėlė pradžiugins ne vieną arba taps išskirtiniu akcentu jūsų namuose. Dydis: gulinčio 16 x 11 x 8 cm, tupinčio 13 x 11 x 9  cm. Kaina 1 vnt. kiškučio.
Statulėlė "Kiškis"
Kaina 4,98 € Reguliari kaina 8,30 € −40%
Ieškote kuo papuošti savo namus? Ar nerimaujate, ką dovanoti draugams ar artimiesiems? Jei taip, pažiūrėkite čia! Kiškutis pagamintas iš keramikos, dekoruotas glazūra. Savo estetika ir rafinuotumu jos pamalonins net ir išrankiausius. Statulėlė pradžiugins ne vieną arba taps išskirtiniu akcentu jūsų namuose. Dydis: apie h 9 x 4,5 x 5 cm. Kaina 1 vnt. kiškučio. Pakuotėje yra 5 vnt.
Porceliano statulėlė...
Kaina 9,80 €
Ieškote kuo papuošti savo namus? Ar nerimaujate, ką dovanoti draugams ar artimiesiems? Jei taip, pažiūrėkite čia! Katė iš kiniško porceliano, dekoruotas glazūra. Savo estetika ir rafinuotumu jos pamalonins net ir išrankiausius. Statulėlė pradžiugins ne vieną arba taps išskirtiniu akcentu jūsų namuose. Dydis: h 15 x 4 x 4 cm.
Porceliano staulėlė...
Kaina 24,40 €
Ieškote kuo papuošti savo namus? Ar nerimaujate, ką dovanoti draugams ar artimiesiems? Jei taip, pažiūrėkite čia! Mažas angeliukas su avinėliu rankose, iš kiniško porceliano, dekoruotas glazūra. Savo estetika ir rafinuotumu jos pamalonins net ir išrankiausius. Statulėlės pradžiuginti ne vieną arba taps išskirtiniu akcentu jūsų namuose. Dydis: h 15 x 10 x 9 cm.
Porceliano staulėlė "Angelas"
Kaina 24,40 €
Ieškote kuo papuošti savo namus? Ar nerimaujate, ką dovanoti draugams ar artimiesiems? Jei taip, pažiūrėkite čia! Mažas angeliukas su viščiukais prijuostėje, iš kiniško porceliano, dekoruotas glazūra. Savo estetika ir rafinuotumu jos pamalonins net ir išrankiausius. Statulėlės pradžiuginti ne vieną arba taps išskirtiniu akcentu jūsų namuose. Dydis: h 15 x 11 x 11 cm.
Statulėlė "Varlė", metalinė
Kaina 5,90 €
Auksinės spalvos, metalinė tripirštė varlė, laikanti monetą. Įspūdinga, žėrinti varlė žaliomis stiklo akimis, dekoruota baltomis cirkonio akutėmis - išskirtinis suvenyras. Varlė su pinigu pritraukia turtus, varlė būtinai turi stovėti veidu į namus, bet ne atvirkščiai. Dydis: 6 x 6 x 1 cm. Medžiaga: metalas.
Statulėlė porceliano...
Kaina 16,50 €
Suvenyras statulėlė, didelė pelėda ant knygų, iš porceliano dekoruota spalvota glazūra. Pelėda - žinių, įžvalgumo ir išminties simbolis. Simbolizuoja užsibrėžtą ir atkaklų tikslo siekimą bei tolimus horizontus. Figūrėlė papuoš jūsų namus, tai taip pat gali būti ir puiki prisiminimo dovanėlė. Pelėdos dydis: h 16 x 10 x 7 cm.