Kategorijos

Filter By close
Žaislai ir žaidimai
Žaislai ir Žaidimai

Pagal amžių ir poreikius pritaikyti žaislai gali ugdyti vienus ar kitus vaiko gebėjimus –  tai puiki dovana mažiesiems. Jei neapsisprendžiate, koks žaislas galėtų nudžiuginti vaiką, pliušiniai žaislai, lėlės ar mašinos tikrai nudžiugins kiekvieną. Iš daugybės siūlomų prekių tikrai galėsite išsirinkti tinkamiausias, o jas užsakyti galėsite per kelias akimirkas.

Aktyvūs filtrai

Žaislinis augantis...
Kaina 7,80 €
Stebėkite kaip iš kiaušinio išsirita ir dovanoja žaislinį dinozaurą, su kuriuo galėsite žaisti! Įdėkite kiaušinį į dubenį su vandeniu ir stebėkite kaip jis pamažu išsirita ir pradeda augti. Yra skirtingos spalvos ir iš skirtingos spalvos išsirita skirtingas dinozauras. Išsirita per 24-72 valandas. Kiaušinio dydis: h 12 x 9 cm. 
Žaislinis augantis...
Kaina 7,80 €
Stebėkite kaip iš kiaušinio išsirita ir dovanoja žaislinį vienaragį, su kuriuo galėsite žaisti! Įdėkite kiaušinį į dubenį su vandeniu ir stebėkite kaip jis pamažu išsirita ir pradeda augti. Yra skirtingos spalvos ir iš skirtingos spalvos išsirita skirtingas vienaragis. Išsirita per 24-72 valandas. Kiaušinio dydis: h 12 x 9 cm. 
Žaislinis auganti varlytės...
Kaina 3,40 €
Stebėkite kaip iš kiaušinio išsirita ir dovanoja žaislinę varlytę, su kuriuo galėsite žaisti! Įdėkite kiaušinį į dubenį su vandeniu ir stebėkite kaip jis pamažu išsirita ir pradeda augti. Yra skirtingos spalvos ir iš skirtingos spalvos išsirita skirtingas varlytės. Išsirita per 24-72 valandas. Kiaušinio dydis: h 6 x 4 cm. 
Žaislinis augantis...
Kaina 3,20 €
Stebėkite kaip iš kiaušinio išsirita ir dovanoja žaislinį dinozaurą, su kuriuo galėsite žaisti! Įdėkite kiaušinį į dubenį su vandeniu ir stebėkite kaip jis pamažu išsirita ir pradeda augti. Yra skirtingos spalvos ir iš skirtingos spalvos išsirita skirtingas dinozauras. Išsirita per 24-72 valandas. Kiaušinio dydis: h 8 x 6 cm. 
Žaislinis augantis vėžliuko...
Kaina 3,40 €
Stebėkite kaip iš kiaušinio išsirita ir dovanoja žaislinį vėžliuką, su kuriuo galėsite žaisti! Įdėkite kiaušinį į dubenį su vandeniu ir stebėkite kaip jis pamažu išsirita ir pradeda augti. Yra skirtingos spalvos ir iš skirtingos spalvos išsirita skirtingas vėžliukas. Išsirita per 24-72 valandas. Kiaušinio dydis: h 6 x 4 cm. 
Žaislinis augantis...
Kaina 1,80 €
Stebėkite kaip iš kiaušinio išsirita ir dovanoja žaislinį dinozaurą, su kuriuo galėsite žaisti! Įdėkite kiaušinį į dubenį su vandeniu ir stebėkite kaip jis pamažu išsirita ir pradeda augti. Yra skirtingos spalvos ir iš skirtingos spalvos išsirita skirtingas dinozauras. Išsirita per 24-72 valandas. Kiaušinio dydis: h 5 x 4 cm. 
Žaislinis augantis roplio...
Kaina 0,75 €
Stebėkite kaip iš kiaušinio išsirita ir dovanoja žaislinį roplį, su kuriuo galėsite žaisti! Įdėkite kiaušinį į dubenį su vandeniu ir stebėkite kaip jis pamažu išsirita ir pradeda augti. Yra skirtingos spalvos ir iš skirtingos spalvos išsirita skirtingas roplys. Išsirita per 24-72 valandas. Kiaušinio dydis: h 3 x 2 cm. 
Žaislinis augantis...
Kaina 2,50 €
Stebėkite kaip iš kiaušinio išsirita ir dovanoja žaislinį dinozaurą, su kuriuo galėsite žaisti! Įdėkite kiaušinį į dubenį su vandeniu ir stebėkite kaip jis pamažu išsirita ir pradeda augti. Yra skirtingos spalvos ir iš skirtingos spalvos išsirita skirtingas dinozauras. Išsirita per 24-72 valandas. Kiaušinio dydis: h 6 x 4,5 cm. 
Pagalvėlė "Buldogas"...
Kaina 32,00 €
Minkšta pagalvėlė "Buldogas" turėtų būti visų, mylinčių gyvūnus, namuose! Pagalvėlė pasitarnaus kaip puiki dovana ir dėmesio ženklas, yra mielos išvaizdos, be to, labai malonus liesti. Su šia pagalve vaikai gali užmigti su juo ant rankų, nes jis toks minkštas, ilgas ir patogus! Padovanokite savo vaikui mažą pliušinį džiaugsmą!  Dydis: 70 x 23 cm.
Pagalvėlė katinas-tinginys,...
Kaina 23,50 €
Minkšta pagalvėlė katinas-tinginys turėtų būti visų, mylinčių gyvūnus, namuose! Pagalvėlė pasitarnaus kaip puiki dovana ir dėmesio ženklas, yra mielos išvaizdos, be to, labai malonus liesti. Su šia pagalve vaikai gali užmigti su juo ant rankų, nes jis toks minkštas, ilgas ir patogus! Padovanokite savo vaikui mažą pliušinį džiaugsmą!  Dydis: 70 x 24 x 18 cm.
Stalo žaidimas "UNO...
Kaina 19,90 €

UNO yra populiariausias kortų žaidimas pasaulyje. Nežinome, kas sugalvojo į šį žaidimą įtraukti smagią ruletę, tačiau idėja buvo akivaizdžiai sėkminga.
Originalaus žaidimo taisyklės paprastos ir tikriausiai žinomos visiems. Dalyviai paeiliui dėlioja kortas taip, kad kiekviena sekanti korta atitiktų savo nominalią vertę arba spalvą su ankstesne.
Pagrindinis "Uno Spin" bruožas yra specialus laukas, kuriame yra ruletė. Žinoma, čia nerasite „Prizas“ ar „Bankrutavęs“ sektorių, tačiau džiaugsmui ar nedideliam sielvartui bus daugybė įvairių priežasčių. Reikalas tas, kad prie šio žaidimo buvo pridėtos specialios kortos, priverčiančios kitą dalyvį sukti ratą. Net devyni sektoriai parodys, kas bus po to. Beje, rinkinyje yra specialios užuominų kortos, todėl neturėtų kilti klausimų apie tai, ką reiškia simboliai ant būgno.

Taktilinis kamuoliukas,...
Kaina 2,40 €
Ypač populiarios taktilinės, įvairias formas įgaunančios priemonės, skirtos mažoms rankutėms, kai reikia susikaupti, nusiraminti. Spaudžiant, minkant antistresinį žaislą stiprinami visi pirštų ir rankų raumenys. Jis yra higieniškas, galima plauti. Kamuoliuko viduje yra šviečiantis rutuliukas. Pakratyk kamuoliuką ir nušvis įvairiomis spalvomis. Dydis: Ø 7 cm.