Kategorijos

Filter By close
Žaislai ir žaidimai
Žaislai ir Žaidimai

Pagal amžių ir poreikius pritaikyti žaislai gali ugdyti vienus ar kitus vaiko gebėjimus –  tai puiki dovana mažiesiems. Jei neapsisprendžiate, koks žaislas galėtų nudžiuginti vaiką, pliušiniai žaislai, lėlės ar mašinos tikrai nudžiugins kiekvieną. Iš daugybės siūlomų prekių tikrai galėsite išsirinkti tinkamiausias, o jas užsakyti galėsite per kelias akimirkas.

Aktyvūs filtrai

LED vėjo...
Kaina 2,80 €
Sukurtas kaip besisukantis žaislas, rankinis ir paprastas vėjo malūnėlis su garsiakalbiu, leidžiančiu leisti muziką nuleidus mygtuką į apačią, tai kupinas linksmybių ir malonumo. Taip pat turi LED apšvietimą, vėdiklio galvutėje įmontuotas LED lemputės, įsijungus mygtuką į viršų suksis ir skleis spalvingą apšvietimą su skirtingais raštais, suteikia žaislui daugiau malonumo ir įdomumo. Dydis: h 25 x 3 cm. Reikalingos 3xAAA baterijos (nepridedamos).
IQ loginis žaidimas
Kaina 9,90 €
IQ žaidimų serija yra tokia populiari. IQ žaidimų serijoje - 120 iššūkių trijuose žaidimo režimuose, apimant tiek 2D, tiek 3D iššūkius. Žaidimo lentos viršus turi išdėstymą, skirtą 2D iššūkiams ir 3D piramidės iššūkiams, o žaidimo lentos apačia turi visiškai kitokį 2D iššūkiams skirtą išdėstymą. Viskas telpa tame pačiame, kompaktiškame, nešiojamame kelioniniame dėkle. Žaidžiant IQ stimuliuojami koncentracijos įgūdžiai, problemų sprendimo gebėjimai, erdvinis suvokimas, logika bei planavimas. Žaisti taip smagu, jog net nepajusite, jog kartu ir mokotės! Nors žaidimas skirtas vienam žaidėjui, spręsti iššūkius kartu su kitais yra išties smagu. Žaidimo dydis: 14,5 x 10 cm.
Antistresinis žaislas POP -...
Kaina 0,95 € Reguliari kaina 1,35 € −30%
Silikoninis antistresinis žaislas - šių dienų populiariausias žaislas. Šis antistresinė žaislas tai ne tik puiki pramoga jūsų vaikui, bet taip pat šio žaidimo pagalba vaikas galės lengviau atsipalaiduoti ir nurimti. Lengvai plaunamas vandeniu. Puikiai tinka ir suaugusiems, ypač tiems, kurie patiria daug streso. Dydis: h 26 x ∅ 1,2 cm.
Žaislinis augantis...
Kaina 6,24 € Reguliari kaina 7,80 € −20%
Stebėkite kaip iš kiaušinio išsirita ir dovanoja žaislinį dinozaurą, su kuriuo galėsite žaisti! Įdėkite kiaušinį į dubenį su vandeniu ir stebėkite kaip jis pamažu išsirita ir pradeda augti. Yra skirtingos spalvos ir iš skirtingos spalvos išsirita skirtingas dinozauras. Išsirita per 24-72 valandas. Kiaušinio dydis: h 12 x 9 cm. 
Žaislinis augantis...
Kaina 6,24 € Reguliari kaina 7,80 € −20%
Stebėkite kaip iš kiaušinio išsirita ir dovanoja žaislinį vienaragį, su kuriuo galėsite žaisti! Įdėkite kiaušinį į dubenį su vandeniu ir stebėkite kaip jis pamažu išsirita ir pradeda augti. Yra skirtingos spalvos ir iš skirtingos spalvos išsirita skirtingas vienaragis. Išsirita per 24-72 valandas. Kiaušinio dydis: h 12 x 9 cm. 
Žaislinis auganti varlytės...
Kaina 2,72 € Reguliari kaina 3,40 € −20%
Stebėkite kaip iš kiaušinio išsirita ir dovanoja žaislinę varlytę, su kuriuo galėsite žaisti! Įdėkite kiaušinį į dubenį su vandeniu ir stebėkite kaip jis pamažu išsirita ir pradeda augti. Yra skirtingos spalvos ir iš skirtingos spalvos išsirita skirtingas varlytės. Išsirita per 24-72 valandas. Kiaušinio dydis: h 6 x 4 cm. 
Žaislinis augantis...
Kaina 2,56 € Reguliari kaina 3,20 € −20%
Stebėkite kaip iš kiaušinio išsirita ir dovanoja žaislinį dinozaurą, su kuriuo galėsite žaisti! Įdėkite kiaušinį į dubenį su vandeniu ir stebėkite kaip jis pamažu išsirita ir pradeda augti. Yra skirtingos spalvos ir iš skirtingos spalvos išsirita skirtingas dinozauras. Išsirita per 24-72 valandas. Kiaušinio dydis: h 8 x 6 cm. 
Žaislinis augantis vėžliuko...
Kaina 3,40 €
Stebėkite kaip iš kiaušinio išsirita ir dovanoja žaislinį vėžliuką, su kuriuo galėsite žaisti! Įdėkite kiaušinį į dubenį su vandeniu ir stebėkite kaip jis pamažu išsirita ir pradeda augti. Yra skirtingos spalvos ir iš skirtingos spalvos išsirita skirtingas vėžliukas. Išsirita per 24-72 valandas. Kiaušinio dydis: h 6 x 4 cm. 
Žaislinis augantis...
Kaina 1,44 € Reguliari kaina 1,80 € −20%
Stebėkite kaip iš kiaušinio išsirita ir dovanoja žaislinį dinozaurą, su kuriuo galėsite žaisti! Įdėkite kiaušinį į dubenį su vandeniu ir stebėkite kaip jis pamažu išsirita ir pradeda augti. Yra skirtingos spalvos ir iš skirtingos spalvos išsirita skirtingas dinozauras. Išsirita per 24-72 valandas. Kiaušinio dydis: h 5 x 4 cm. 
Žaislinis augantis roplio...
Kaina 0,60 € Reguliari kaina 0,75 € −20%
Stebėkite kaip iš kiaušinio išsirita ir dovanoja žaislinį roplį, su kuriuo galėsite žaisti! Įdėkite kiaušinį į dubenį su vandeniu ir stebėkite kaip jis pamažu išsirita ir pradeda augti. Yra skirtingos spalvos ir iš skirtingos spalvos išsirita skirtingas roplys. Išsirita per 24-72 valandas. Kiaušinio dydis: h 3 x 2 cm. 
Žaislinis augantis...
Kaina 2,00 € Reguliari kaina 2,50 € −20%
Stebėkite kaip iš kiaušinio išsirita ir dovanoja žaislinį dinozaurą, su kuriuo galėsite žaisti! Įdėkite kiaušinį į dubenį su vandeniu ir stebėkite kaip jis pamažu išsirita ir pradeda augti. Yra skirtingos spalvos ir iš skirtingos spalvos išsirita skirtingas dinozauras. Išsirita per 24-72 valandas. Kiaušinio dydis: h 6 x 4,5 cm.