Kategorijos

Filter By close

Populiariausios prekės

Yra 2758 prekės

Rodoma 1-12 iš 2758 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Dirbtinė našlaičių puokštė,...
Kaina 2,08 € Reguliari kaina 2,60 € −20%
Dirbtinė našlaičių puokštė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. 
Puokštė iš 7 šakų, aukštis 30 cm.
Žiedų yra 11.
Pakuotėje yra 48 vnt. Kaina 1 vnt.
Dirbtinė našlaičių puokštė,...
Kaina 0,80 € Reguliari kaina 1,00 € −20%
Dirbtinė našlaičių šakelė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos.
Puokštėje yra 5 žiedai ir 2 pumpurėliai.
Gėlės aukštis 21 cm.
Pakuotėje yra 72 vnt. Kaina 1 vnt.
Dirbtinė gėlė varpelio žiedas
Kaina 0,08 € Reguliari kaina 0,10 € −20%
Dirbtinė gėlė varpelio žiedas pagamintas iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos, todėl galima naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Gėlės žiedas tinka puokščių, kompozicijų darymui. Dydis: h 5 x ∅ 5,5 cm.
Dirbtinės rožės šaka, 70 cm
Kaina 1,52 € Reguliari kaina 1,90 € −20%
Natūralios išvaizdos dirbtinė rožė žiedas ant koto su lapeliais. Kotas su lapais pagamintas iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl jį galima lengvai formuoti, naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės, nereikalauja ypatingos priežiūros.
Rožės žiedas turi 10 sluoksnių, jo skersmuo 8 cm.
Gėlės dydis: 70 cm. 
Dirbtinė gėlė lubino žiedas
Kaina 0,16 € Reguliari kaina 0,20 € −20%
Dirbtinis lubino žiedas yra geros kokybės, pagaminti iš impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Žiedas gali būti tvirtinami ant paprasto koto arba ant koto su lapais. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Dydis: h 1 cm, ∅ 6 cm, žiedas sudarytas iš 4 sluoksnių.
Dirbtinė gėlė tulpė
Kaina 0,40 € Reguliari kaina 0,80 € −50%
Dirbtinė gėlė tulpė. Rodos, rankos pačios į jas tiesiasi, kai norime kažką pasveikinti šventės proga, kažkam šiaip dieną praskaidrinti, išreikšti meilę ar dėkingumą. Tulpės simbolizuoja bundantį pavasarį, asocijuojasi su gražiausiomis pavasario šventėmis – Moters diena ir Šv. Velykomis. Taigi, prasideda tulpių laikas! Aukštis - 55 cm.
Dirbtinis vampyrų kraujas
Kaina 2,40 €
Dirbtinis vampyrų kraujas, lengvai naudojamas ir nuvalomas. Netikras kraujas pasižymi nepaprastai ryškia kraujo raudonumo spalva, kuri atrodo ir teka kaip tikras kraujas. Ši priemonė puikiai tiks kuriant įspūdingą makiažą Helovino šventei, linksmam teminiam vakarėliui ar karnavalui. Tūris: 24 g. Buteliuko dydis 12 x 2,5 cm.
Dirbtinė gėlė jurgino žiedas
Kaina 0,24 € Reguliari kaina 0,30 € −20%
Dirbtinė gėlė jurgino žiedas pilnaviduris. Puikiai tinka puokščių, kompozicijų darymui. Pagamintas iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos, todėl galima naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Dirbtinės gėlės jurgino žiedas sudarytas iš 6 sluoksnių. Dirbtinio jurgino žiedo diametras ~10 cm. Pakuotėje 20 vnt. Kaina vieno žiedo.
cookie Slapukų sutikimas