Kategorijos

Filter By close

Populiariausios prekės

Yra 2709 prekės

Rodoma 1-12 iš 2709 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Dirbtinė našlaičių puokštė,...
Kaina 2,60 €
Dirbtina našlaičių puokštė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Puokštė iš 7 šakų, aukštis 30 cm. Žiedų yra 11. Pakuotėje yra 48 vnt. Kaina 1 vnt.
Dirbtinė našlaičių puokštė,...
Kaina 1,00 €
Dirbtinė našlaičių šakelė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Puokštėje yra 5 žiedai ir 2 pumpurėliai. Gėlės aukštis 21 cm. Pakuotėje yra 72 vnt. Kaina 1 vnt.
Dirbtinė gėlė lubino žiedas
Kaina 0,20 €
Dirbtinis lubino žiedas yra geros kokybės, pagaminti iš impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Žiedas gali būti tvirtinami ant paprasto koto arba ant koto su lapais. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Dydis: h 1 cm, ∅ 6 cm, žiedas sudarytas iš 4 sluoksnių.
Dirbtinis vampyrų kraujas
Kaina 2,40 €
Dirbtinis vampyrų kraujas, lengvai naudojamas ir nuvalomas. Netikras kraujas pasižymi nepaprastai ryškia kraujo raudonumo spalva, kuri atrodo ir teka kaip tikras kraujas. Ši priemonė puikiai tiks kuriant įspūdingą makiažą Helovino šventei, linksmam teminiam vakarėliui ar karnavalui. Tūris: 24 g. Buteliuko dydis 12 x 2,5 cm.
Dirbtinė gėlė gerberos žiedas
Kaina 0,15 €
Dirbtinė gėlė gerberos žiedas. Pagamintas iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos, todėl galima naudoti tiek viduje, tiek lauke. Puikiai tinka puokščių, kompozicijų darymui. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Žiedo skersmuo 7,5 cm. Pakuotėje 50 vnt. Kaina vieno žiedo.
Dirbtinės rožės žiedas ant...
Kaina 1,90 €
Natūralios išvaizdos dirbtinė rožė žiedas ant koto su lapeliais. Kotas su lapais pagamintas iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl jį galima lengvai formuoti, naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės, nereikalauja ypatingos priežiūros. Rožės žiedas turi 10 sluoksnių, jo skersmuo 8 cm. Gėlės dydis: 70 cm. 
Dirbtinė gėlė chrizantemos...
Kaina 0,45 €
Dirbtinė gėlė chrizantemos žiedas. Puikiai tinka puokščių, kompozicijų darymui. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos. Galima naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Žiedo ∅  10 cm ir yra sudarytas iš 7 sluoksnių. Kaina vieno žiedo.