Kategorijos

Filter By close
Drambliai

Aktyvūs filtrai

Dramblys, 19 cm
Kaina 34,80 €
Suteikite bet kuriai erdvei elegantišką žavesį su šia blizgančia sidabro deimantais inkrustuota dramblio figūrėle. Tai neprilygstamas žavesys, stilius ir elegancija šiuolaikiniuose namuose, bei puiki dovana. 19 cm stovinčio dramblio figūrėlė sukuria užburiantį blizgesį, kai šviesą patraukia sidabro blizganti apdaila. Su poliruoto sidabro spalvos ausies ir ilties detalėmis. Dydis: 23x19x8 cm.
Statulėlė dramblys
Kaina 22,80 €
Dramblys bus gražus akcentas jūsų interjere, norint papuošti namus ar darbo vietą, ar originalus suvenyras bet kokia proga. Dramblys dėl savo jėgos, ištvermės ir protingumo yra taikos, laimės, jėgos, kantrybės, ištikimybės, meilės ir išminties simbolis. Šis gražus lakuoto medžio dramblys atneš į Jūsų namus senojo rytų kultūros pasaulio jausmą. Dydis: h 18 x 22 x 9 cm.
Septyni drambliai ant kalno
Kaina 65,00 €
Drambliai bus gražus akcentas jūsų interjere, norint papuošti namus ar darbo vietą, ar originalus suvenyras bet kokia proga. Dramblys dėl savo jėgos, ištvermės ir protingumo yra taikos, laimės, jėgos, kantrybės, ištikimybės, meilės ir išminties simbolis. Ši graži raižyta spetynių dramblių kompoziciją iš lakuoto medžio atneš į Jūsų namus senojo rytų kultūros pasaulio jausmą. Dydis: 62 x 14 x 5 cm.
Statulėlė dramblys
Kaina 5,40 €
Statulėlė „Dramblys“ - tai puiki dovana pačiomis įvairiausiomis progomis, nes dramblys su pakeltu straubliu simbolizuoja pergalę ir triumfą. Dramblys bus gražus indiškas akcentas jūsų interjere, norint papuošti namus ar darbo vietą. Skulptūrėlė pagaminta iš polirezino ir dramblio šonai dekoruoti Budos atvaizdu. Dydis: 9 x 8,5 x 4 cm. Pakuotėje 4 vnt. Kaina 1 vnt.