Kategorijos

Filter By close
Ūkinės prekės
Ūkinės prekės

Namuose niekaip neišsiversi be namų apyvokos prekių. Pas mus rasite: žirklių, adatų, siūlų, rankšluosčių, prožektorių, matavimo rulečių, segtukų skalbiniams, kabinamų spynelių, svarstyklių, lauko termometrų, vidaus termometrų, darbinių pirštinių ir kt.

Aktyvūs filtrai

Kiaušinis-rankšluostis, 55...
Kaina 1,77 € Reguliari kaina 2,95 € −40%
Stebuklingas kiaušinis - rankšluostukas. Naudojimosi instrukcija: nulupti plėvelę ir kiaušinį pamerkti į vandenį. Kiaušinis, sugerdamas drėgmę, suminkštėja, išsiskleidžia ir "pavirsta" medžiaginiu rankšluostuku. Prieš naudojimą būtina išskalbti. Rankšluostuko dydis: 29 x 55 cm.
Dujinis ištraukiamas...
Kaina 1,90 €
Praktiškas pasirinkimas kiekvienose namuose - dujinis žiebtuvėlis! Pagaminta iš aukščiausios kokybės plastiko ir metalo. Ypač patogu uždegti žvakes, viryklę ar židinį. 

Savybės:

  • Pagaminta iš aukščiausios kokybės plastiko ir metalo;
  • Galima papildyti dujomis;
  • Su reguliuojamu liepsnos intensyvumu;
  • Ištraukiamu galu;
  • Dydis: h 11,5 cm (ištrauktas - 17,5 cm).
Rankšluostukų su kiškučiu...
Kaina 14,80 € Reguliari kaina 18,50 € −20%
Jaukus ir žaismingi rankšluostukai su kiškučiu Jūsų mažyliui. Rankšluostis puikiai sugeria drėgmę, minkštas ir tvirtas. Šie vonios rankšluosčiai patiks ne tik mažyliams, bet ir jų tėveliams, nes ypač švelnus ir malonus liesti net jautriausiai odai. Dydis: 70 x 140 cm ir 34 x 75 cm. Sudėtis: 90 % poliesteris, 10 % nailonas.
Rankšluostis su kiškučiu,...
Kaina 11,12 € Reguliari kaina 13,90 € −20%
Jaukus ir žaismingas rankšluostis su kiškučiu Jūsų mažyliui. Rankšluostis puikiai sugeria drėgmę, minkštas ir tvirtas. Šis vonios rankšluostis patiks ne tik mažyliams, bet ir jų tėveliams, nes ypač švelnus ir malonus liesti net jautriausiai odai. Dydis: 70 x 140 cm. Sudėtis: 90 % poliesteris, 10 % nailonas.
Kiaušinis-rankšluostis, 47...
Kaina 1,50 € Reguliari kaina 2,50 € −40%
Stebuklingas kiaušinis - rankšluostukas. Naudojimosi instrukcija: nulupti plėvelę ir kiaušinį pamerkti į vandenį. Kiaušinis, sugerdamas drėgmę, suminkštėja, išsiskleidžia ir "pavirsta" medžiaginiu rankšluostuku. Prieš naudojimą būtina išskalbti. Rankšluostuko dydis: 26 x 47 cm.
Vienkartinės polietileninės...
Kaina 1,60 € Reguliari kaina 3,99 € −60%

Polietileninės, vienkartinės pirštinės. Skirtos naudoti prekybos centruose, savitarnos zonose, degalinėse. Pagaminta iš skaidraus didelio tankio polietileno (HDPE). Vienas dydis (universalus). Tinka kontaktuoti su maistu. Polietileninės vienkartinės pirštinės apsaugo nuo mikrobų, bakterijų. Tinka dešinei ir kairei rankai. Pakuotėje 100 vnt.