Kategorijos

Filter By close
Ūkinės prekės
Ūkinės prekės

Namuose niekaip neišsiversi be namų apyvokos prekių. Pas mus rasite: žirklių, adatų, siūlų, rankšluosčių, prožektorių, matavimo rulečių, segtukų skalbiniams, kabinamų spynelių, svarstyklių, lauko termometrų, vidaus termometrų, darbinių pirštinių ir kt.

Aktyvūs filtrai

Kiaušinis-rankšluostis su...
Kaina 1,77 € Reguliari kaina 2,95 € −40%
Stebuklingas kiaušinis - rankšluostukas su raštais. Naudojimosi instrukcija: nulupti plėvelę ir kiaušinį pamerkti į vandenį. Kiaušinis, sugerdamas drėgmę, suminkštėja, išsiskleidžia ir "pavirsta" medžiaginiu rankšluostuku. Prieš naudojimą būtina išskalbti. Kiaušinio dydis: 6,5 x 4 cm. Rankšluostuko dydis: 30 x 65 cm. Sudėtis: medvilnė.
Dėmesio! Prekė parenkama atsitiktiniu būdu. Rankšluostuko raštai taip pat gali skirtis!
Adatų rinkinys, 18 vnt.
Kaina 1,80 €

Aukščiausios kokybės adatos, rinkinyje yra 18 skirtingų dydžių adatų. Aštrios, vidutinio storio adatos, naudojamos visiems baziniams siuvimo veiksmams. Tai gali būti daigstymas, detalių susiuvimas ar kiti taisymo darbai. Pakuotėje yra paprastų adatų, kurias labai lengva naudoti, viršuje adatos yra griovelis, ant jo uždėti siūlą ir lengvai spustelėti į apačią ir siūlas bus įvertas. Taip pat yra 2 lenktos adatos, 2 šenilinės adatos, 2 tiesios apmušalų adatos, 1 kilimo adata ir 1 gobeleno adata su išlenktu galu.

cookie Slapukų sutikimas