Kategorijos

Filter By close
Skėčiai

Skėčiai

Subkategorijos

Aktyvūs filtrai

Skėtis "Parachase" automatinis
Kaina 24,00 €
Patogus, geras, nuo vėjo ir lietaus apsaugantis skėtis tiesiog būtinas kiekvieno lietuvio aksesuaras. Lietus gali užklupti netikėtai, tiek gaivią pavasario dieną, tiek tvankų vasaros savaitgalį, ar rudenį. Siūlome automatinį, 9 stipinų, tvirtą, priešvėjinį, kuri apsaugos jūsų skėti nuo stipraus vėjo, skėtį. Išmatavimai: išskleisto ∅ 100 cm, suskleisto skėčio ilgis 37 cm.
Skėtis vaikiškas, ligas
Kaina 8,50 €
Užklupus lietui, juk nesinori permirkti iki paskutinio siūlo. Skėtis mažylį apsaugos nuo vėjo ir sušlapimo, o jį nešdamas pats, vaikutis jausis savarankiškas ir atsakingas pats už save.  Lengvai išskleidžiamas ir suskleidžiamas. Nenaudojamas skėtis susegamas spraustuku. Išmatavimai: išskleisto ∅ 83 x h 67 cm. Skėtis plastikinis.
Skėtis vaikiškas, ligas
Kaina 9,90 €
Užklupus lietui, juk nesinori permirkti iki paskutinio siūlo. Skėtis mažylį apsaugos nuo vėjo ir sušlapimo, o jį nešdamas pats, vaikutis jausis savarankiškas ir atsakingas pats už save. Skėtis išskleidžiamas mechaniniu būdu. Skėtis turi plastikinį dėklą, kurį galima sutraukti ir ištraukti, tokiu būdu jūsų skėtis bus sausas ir nelašės vanduo nuo skėčio. Išmatavimai: išskleisto ∅ 86 x h 71 cm.
Skėtis vaikiškas, ligas
Kaina 8,50 €
Užklupus lietui, juk nesinori permirkti iki paskutinio siūlo. Skėtis mažylį apsaugos nuo vėjo ir sušlapimo, o jį nešdamas pats, vaikutis jausis savarankiškas ir atsakingas pats už save.  Lengvai išskleidžiamas ir suskleidžiamas. Nenaudojamas skėtis susegamas spraustuku. Išmatavimai: išskleisto ∅ 82 x h 66 cm. Skėtis plastikinis.
Skėtis vaikiškas, ligas
Kaina 10,80 €
Užklupus lietui, juk nesinori permirkti iki paskutinio siūlo. Skėtis mažylį apsaugos nuo vėjo ir sušlapimo, o jį nešdamas pats, vaikutis jausis savarankiškas ir atsakingas pats už save. Skėtis išskleidžiamas mechaniniu būdu. Skėtis turi plastikinį dėklą, kurį galima sutraukti ir ištraukti, tokiu būdu jūsų skėtis bus sausas ir nelašės vanduo nuo skėčio. Išmatavimai: išskleisto ∅ 94 x h 78 cm.
Skėtis mechaninis
Kaina 8,80 €
Vienas iš būtiniausių mūsų aksesuarų, nesvarbu kuriuo metų laiku yra skėtis. Patartina, kad jis būtų ypač patvarios konstrukcijos, kuri mus saugotų ir nuo netikėtai užklupusio lietaus ar vėjo. Siūlome mechaninį, lengvą, 8 stipinų ir vienspalvį skėtį, kai sušlampa išryškėja gėlytės. Išmatavimai: ∅ 90 cm, suskleisto skėčio ilgis 25 cm.
Skėtis pusiau automatinis
Kaina 15,60 €
Patogus, geras, nuo vėjo ir lietaus apsaugantis skėtis tiesiog būtinas kiekvieno lietuvio aksesuaras. Lietus gali užklupti netikėtai, tiek gaivią pavasario dieną, tiek tvankų vasaros savaitgalį, ar rudenį. Siūlome pusiau automatinį, ilgą, languotą skėtį. Išmatavimai: skersmuo 103 cm, skėčio ilgis 90 cm.
Skėtis pusiau automatinis
Kaina 15,60 €
Patogus, geras, nuo vėjo ir lietaus apsaugantis skėtis tiesiog būtinas kiekvieno lietuvio aksesuaras. Lietus gali užklupti netikėtai, tiek gaivią pavasario dieną, tiek tvankų vasaros savaitgalį, ar rudenį. Siūlome pusiau automatinį, ilgą, vienspalvį, taškuotą skėtį. Išmatavimai: skersmuo 100 cm, skėčio ilgis 90 cm.
Skėtis pusiau automatinis
Kaina 13,40 €
Vienas iš būtiniausių mūsų aksesuarų, nesvarbu kuriuo metų laiku yra skėtis. Patartina, kad jis būtų ypač patvarios konstrukcijos, kuri mus saugotų ir nuo netikėtai užklupusio lietaus ar vėjo. Siūlome pusiau automatinį, 8 stipinų, skėtį. Išmatavimai: ∅ 100 cm, suskleisto skėčio ilgis 30 cm.
Skėtis pusiau automatinis
Kaina 13,40 €
Vienas iš būtiniausių mūsų aksesuarų, nesvarbu kuriuo metų laiku yra skėtis. Patartina, kad jis būtų ypač patvarios konstrukcijos, kuri mus saugotų ir nuo netikėtai užklupusio lietaus ar vėjo. Siūlome pusiau automatinį, 8 stipinų, skėtį. Išmatavimai: ∅ 101 cm, suskleisto skėčio ilgis 30 cm.
Skėtis pusiau automatinis
Kaina 13,40 €
Vienas iš būtiniausių mūsų aksesuarų, nesvarbu kuriuo metų laiku yra skėtis. Patartina, kad jis būtų ypač patvarios konstrukcijos, kuri mus saugotų ir nuo netikėtai užklupusio lietaus ar vėjo. Siūlome pusiau automatinį, 8 stipinų, vienspalvį, eglutės raštu, skėtį. Išmatavimai: išskleisto ∅ 98 x h 57 cm, suskleisto skėčio ilgis 30 cm.
Skėtis pusiau automatinis,...
Kaina 23,80 €
Patogus, geras, nuo vėjo ir lietaus apsaugantis skėtis tiesiog būtinas kiekvieno lietuvio aksesuaras. Lietus gali užklupti netikėtai, tiek gaivią pavasario dieną, tiek tvankų vasaros savaitgalį, ar rudenį. Siūlome pusiau automatinį, juodą, ilgą, 16 stipinų, skėtį. Išmatavimai: skersmuo 122 cm, skėčio ilgis 96 cm.