Kategorijos

Filter By close
Karnavalams
Artėja karnavalas? Pasiruoškitite jam su įspūdingais kostiumais ir aksesuarais.

Aktyvūs filtrai

Konfeti šautuvas patranka,...
Kaina 1,20 €

Smagiausias vakarėlių atributas - konfeti patrankos! Konfeti šauna suspausto oro pagalba. Visų pirma papurtykite  šautuvą, kad konfeti girliandos geriau pasiskirstytų. Antras žingsnis - per vamzdelį pripūsti šautuvą. Suimkite „šautuvo“ galą ties šiaudeliu, tada nukreipti priešingą galą į viršu stipriai paspauskite. Nukreipkite žaislą į viršų ir mėgaukitės  girliandų lietumi! Dydis: 15 x 7 cm.

Perukas šviesiai pilkas,...
Kaina 9,60 €
Šis perukas - tai puikus sprendimas akimirksniu sukurti naują personažą vakarėliui ar karnavalui. Perukas yra pagamintas iš tikros plaukų spalvą imituojančios medžiagos, šviesiai pilkos spalvos. Plaukai pritvirtinti prie tamprio tinklelio, dėl to nekrenta ir prisitaiko prie bet kokios galvos formos. Vienas dydis tinka tiek suaugusiems, tiek paaugliams. Plaukų ilgis ∼60 cm, banguoti. 
Perukas juodas, 70 cm
Kaina 9,60 €
Šis perukas - tai puikus sprendimas akimirksniu sukurti naują personažą vakarėliui ar karnavalui. Perukas yra pagamintas iš tikros plaukų spalvą imituojančios medžiagos, juodos spalvos. Plaukai pritvirtinti prie tamprio tinklelio, dėl to nekrenta ir prisitaiko prie bet kokios galvos formos. Vienas dydis tinka tiek suaugusiems, tiek paaugliams. Plaukų ilgis ∼70 cm, banguoti. 
Policininko šalmas
Kaina 8,80 €

Kažkas vakarėlyje būna karalius, kažkas vaidina damas, vienuolius  ar plėšikus, bet nekožnas imtųsi policininko vaidmens. Mėgsti tvarką ir teisybę? - ši rolė Tau! Siūlome policininko šalmą - tai smagus aksesuaras, kuris padarys jūsų šventę linksmą ir įsimintiną.


● Užsegamas.
● Su permatomu skydeliu.
● Spalva: Balta, juoda.
● Dydis: ∅ 18 x h 13 cm.