Kategorijos

Filter By close
Gertuvių rinkiniai
Gertuvių rinkiniai, gertuvės, gertuvėlė, dovana vyrui

Aktyvūs filtrai

Gertuvės rinkinys
Kaina 19,50 €
Gertuvė, piltuvėlis ir dujinis žiebtuvėlis, dovanų dėžutėje. 
Metalinė gertuvė pravers ne tik šventėse ar kelionėse, bet ir netikėtiems gyvenimo atvejams, kuomet turėti šlakelį tauraus gėrimo būtų lyg išsigelbėjimas. Gertuvės rinkinys gali būti puiki dovana vyrui, draugui ar verslo partneriui. Metalinė, aukso spalvos, nerūdyjančio plieno gertuvė, lygaus paviršiaus, ant kurios galite išgraviruoti palinkėjimus. 
Komplekto dydis: 19,5 x 17,5 cm.
Talpa gertuvės 237 ml.
Gertuvės rinkinys
Kaina 15,50 €
Gertuvė, keturios taurelės iš nerūdijančio plieno ir piltuvėlis, dovanų dėžutėje. 
Metalinė gertuvė pravers ne tik šventėse ar kelionėse, bet ir netikėtiems gyvenimo atvejams, kuomet turėti šlakelį tauraus gėrimo būtų lyg išsigelbėjimas. Gertuvės rinkinys gali būti puiki dovana vyrui, draugui ar verslo partneriui.
Komplekto dydis: 22 x 18 cm.
Talpa gertuvės 266 ml.
Gertuvės rinkinys, 266 ml
Kaina 18,50 €
Gertuvė, keturios taurelės iš nerūdijančio plieno ir piltuvėlis dovanų dėžutėje. 
Metalinė gertuvė pravers ne tik šventėse ar kelionėse, bet ir netikėtiems gyvenimo atvejams, kuomet turėti šlakelį tauraus gėrimo būtų lyg išsigelbėjimas. Gertuvės rinkinys gali būti puiki dovana vyrui, draugui ar verslo partneriui. Komplekto dydis: 22 x 18 cm. Talpa gertuvės 266 ml.
Gertuvės rinkinys su 4...
Kaina 21,90 €
Elegantiška ir skoninga gertuvė – puiki dovana pilnamečiui vaikinui ar vyrui, kuris mėgsta tauriuosius gėrimus. Metalinė gertuvė pravers ne tik šventėse ar kelionėse, bet ir netikėtiems gyvenimo atvejams, kuomet turėti šlakelį tauraus gėrimo būtų lyg išsigelbėjimas. Komplektą sudaro gertuvė nerūdyjančio plieno, dengta juoda oda ir 4 taurelės su piltuvėliu. Ant gertuvės yra metalinis erelis. Komplekto dydis: 22 x 18 cm. Gertuvės talpa 266 ml.
cookie Slapukų sutikimas