Kategorijos

Filter By close
Vyriškos piniginės

Aktyvūs filtrai

Raktinė-piniginė
Kaina 7,80 €

Patogi ir stilinga raktinė. Eko odos raktinė apsagos Jūsų telefoną, kompiuterį ir kitus jautrius paviršius nuo susibraižymo ir, svarbiausia, raktus visuomet rasite vienoje vietoje! Raktinė turi vieną didelį skyrių raktams, kuriuos prikabinsite prie grandinėlės su žiedu, taip lengvai ištrauksite iš raktinės raktus. Turi išorinę užsegamą kišenėlę. Dydis: 11 x 8 cm.

Juosmens piniginė
Kaina 6,50 €

Juosmens piniginė – puiki alternatyva nedidelėms rankinėms, ypač praverčianti kelionių metu. Naudokite šią juosmens piniginę pinigams, asmens tapatybės kortelėms, pasui, ir t.t. Juosmens piniginė turi tris užtrauktuku užtraukiamas kišenes, užtikrinančias saugumą. Talpi, patogi, praktiška, o svarbiausia - madinga. Piniginės dirželio ilgis reguliuojamas (45-80cm). Piniginės dydis 30x11cm.

Piniginė berniukams
Kaina 3,95 €
Vaikai nusipelno geriausio! Dėl to jums siūlome patogią, stilingą ir praktišką, didelę, paaugliams skirtą, medžiaginę piniginę. Tai idealus pasirinkimas tiems, kurie ieško kokybiškų prekių savo mažiesiems! Dydis: 13 x 9 cm.

Piniginės viduje yra: 
1 skyrius popierinėms kupiūroms; 

1 skyrius monetoms; 
3 skyriai kortelėms ar dokumentams; 
1 užtrauktuku užsegamas skyrius per visą piniginę išorėje.

Piniginė-diržas ant juosmens
Kaina 7,90 €
Ši juoda dirbtinos odos piniginė ant juosmens patiks ir patiems išrankiausiems! Labai naudinga išėjus pasivaikščioti ir keliaujant, visi svarbūs daiktai bus su jumis ir rankos bus laisvos. Priekinėje piniginės dalyje yra trys užsegami skyriai. Jūsų patogumui yra ir galinė, ir dvi mažos šoninės kišenėlės. Reguliuojamas, platus dirželis leidžia individualiai ir patogiai reguliuoti apjuosimo dydį. 
Piniginė-dėklas
Kaina 1,93 € Reguliari kaina 2,75 € −30%
Dirbtinės odos piniginė/dėklas itin plonas, kortelėms bei kupiūroms. O mes tikime, kad jis bus puikus kompanionas kiekvienoje mūsų rankinėje. O gal kišenėje? Dėklas puikiai tiks savimi pasitikinčiai, nepriekaištingą stilių puoselėjančiai asmenybei kuriai svarbu net ir mažiausios įvaizdžio detalės. Piniginė yra unisex, tinka tiek vyrams, tiek moterims. Dėkle yra 7 skyreliai. Dėklo dydis 11 x 8 cm.