Kategorijos

Filter By close
Arkliai

Aktyvūs filtrai

Statulėlė "Arklio galva"
Kaina 1,95 €
Ieškote kuo papuošti savo namus? Ar nerimaujate, ką dovanoti draugams ar artimiesiems? Jei taip, pažiūrėkite čia! Siūlome Jums žirgo biustą iš polirizano. Savo estetika ir rafinuotumu jos pamalonins net ir išrankiausius. Statulėlės pradžiuginti ne vieną arba taps išskirtiniu akcentu jūsų namuose. Dydis: 11,5 x 8 x 7 cm.
Statulėlė arklys
Kaina 13,80 €
Arklys bus gražus akcentas jūsų interjere, norint papuošti namus ar darbo vietą, ar originalus suvenyras bet kokia proga. Arklys simbolizavo jėgą, gyvybingumą, išmintį, laikytas laimės, vaisingumo ir turto simboliu. Šis gražus lakuoto medžio arklys atneš į Jūsų namus senojo rytų kultūros pasaulio jausmą. Dydis: h 19 x 12 x 6 cm.

Statulėlė "Arklys"
Kaina 1,74 €

Ieškote kuo papuošti savo namus? Ar nerimaujate, ką dovanoti draugams ar artimiesiems? Jei taip, pažiūrėkite čia! Siūlome Jums žirgo statulėle iš polirizano. Savo estetika ir rafinuotumu jos pamalonins net ir išrankiausius. Statulėlės pradžiuginti ne vieną arba taps išskirtiniu akcentu jūsų namuose. Dydis: ∼5 x 5 cm. Pakuotėje yra 8 arkliukai. Kaina 1 vnt.