Kategorijos

Filter By close
Lapai

Aktyvūs filtrai

Dirbtinė vynuogės lapų...
Kaina 1,92 € Reguliari kaina 2,40 € −20%
Dirbtinė vynuogės lapų šaka yra 70 cm ilgio ir 60 cm pločio, sudaryta iš 5 šakų. Kotas pagamintas iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl jį galima lengvai formuoti. Tinka naudoti formuojant puokštes. Dirbtinis augalas yra ilgaamžis ir nereikalauja ypatingos priežiūros. 
Dirbtinė klevų lapų šaką,...
Kaina 2,08 € Reguliari kaina 2,60 € −20%
Dirbtinė klevo lapų šaka yra 66 cm ilgio ir 68 cm pločio, sudaryta iš 3 šakų. Kotas pagamintas iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl jį galima lengvai formuoti. Tinka naudoti formuojant puokštes. Dirbtinis augalas yra ilgaamžis ir nereikalauja ypatingos priežiūros. 
Dirbtinė lapų šaką, 73 cm
Kaina 1,76 € Reguliari kaina 2,20 € −20%
Dirbtinė lapų šaka yra 73 cm ilgio ir 70 cm pločio, sudaryta iš 5 šakų. Kotas pagamintas iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl jį galima lengvai formuoti. Tinka naudoti formuojant puokštes. Dirbtinis augalas yra ilgaamžis ir nereikalauja ypatingos priežiūros. 
Dirbtinė lapų šaką, 70 cm
Kaina 1,92 € Reguliari kaina 2,40 € −20%
Dirbtinė lapų šaka yra 70 cm ilgio ir 70 cm pločio, sudaryta iš 3 šakų. Kotas pagamintas iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl jį galima lengvai formuoti. Tinka naudoti formuojant puokštes. Dirbtinis augalas yra ilgaamžis ir nereikalauja ypatingos priežiūros. 
Dirbtinė šakelė, 38 cm Dirbtinė šakelė, 38 cm
  • −20%
  • Atsiprašome, šios prekės laikinai neturime
Dirbtinė palmių šakelė, 38 cm
Kaina 2,24 € Reguliari kaina 2,80 € −20%
Dirbtinė palmių šakelė yra iš geros kokybės plastmasės, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Puokštė iš 5 šakų, jos aukštis 38 cm.
Dirbtinis buksmedžio...
Kaina 10,24 € Reguliari kaina 12,80 € −20%
Itin natūralios išvaizdos dekoratyvinis buksmedžio krūmas. Suteikite savo namams, terasai ar balkonui žalumos. Dirbtinis bei visuomet žalias krūmas puikiai tinka norint savo vidaus ar lauko erdvei suteikti gyvybingumo. Rutulio formos buksmedžio krūmas ištisus metus išlaikys savo formą bei spalvą, nereikės laistyti ir genėti. Skersmuo 25 cm.
Dirbtinis buksmedžio...
Kaina 15,92 € Reguliari kaina 19,90 € −20%
Itin natūralios išvaizdos dekoratyvinis buksmedžio krūmas. Suteikite savo namams, terasai ar balkonui žalumos. Dirbtinis bei visuomet žalias krūmas puikiai tinka norint savo vidaus ar lauko erdvei suteikti gyvybingumo. Rutulio formos buksmedžio krūmas ištisus metus išlaikys savo formą bei spalvą, nereikės laistyti Ir genėti. Skersmuo 26 cm.
Dirbtiniai lapeliai puokštėms
Kaina 0,06 € Reguliari kaina 0,08 € −20%
Dirbtiniai lapeliai, kurie puikiai tinka puokščių, kompozicijų darymui. Dirbtiniai lapeliai yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Dirbtinės gėlės puikiai tinka dekoruojant namų interjerą ar darbinę aplinką, nes joms nereikalinga priežiūra, jos neturi kvapo, nekelia alergijos.
Spalva tamsiai žalia.
Lapelių dydis: 17 x 8 cm.
cookie Slapukų sutikimas