Kategorijos

Filter By close
Gulbės

Aktyvūs filtrai

Porceliano gulbių pora
Kaina 49,00 €
Ieškote kuo papuošti savo namus? Ar nerimaujate, ką dovanoti jaunavedžiams? Jei taip, pažiūrėkite čia! Gulbių pora, iš kiniško porceliano, dekoruota aukso glazūra. Statulėlė simbolizuoja amžiną meilę, grožį, tyrumą ir žavesį. Romantiškas suvenyras - puiki dovana sutuoktuvių, vestuvių metinių bei kitomis progomis, ar paprasčiausiai puiki interjero detalė. Dydis: h 25 x 23 x 8 cm.

Stiklinių gulbių pora
Kaina 13,80 €
Briaunuoto, skaidraus stiklo gulbės su kaklais pripildytais baltais smulkiais perliukais ant ovalaus, veidrodinio pagrindo. Tai prabangus ir išskirtinis suvenyras. Gulbes - tyrumo, moters grožio, grakštumo, švelnumo ženklas. Gulbių pora simbolizuoja begalinę meilę ir ištikimybę. Ji papuoš jūsų namus, ar bus puiki dovana sutuoktuvių, vestuvių metinių bei kitomis progomis. Dydis: h 6,5 x 9,5 x 7 cm.
Suvenyras "Gulbės su lizdeliu"
Kaina 22,80 € Reguliari kaina 38,00 € −40%

Gulbė - grožio, tyrumo, žavumo, grakštumo, švelnumo ir ištikimybės simbolis. Šios dvi aukso spalvos gulbės su lizdeliu gali būti puiki namų interjero puošmena bei sutuoktuvių ir kitų švenčių dovana. Gulbės lizde su kiaušiniais - šeimos pagausėjimo šauklys, pranašas ir simbolis. Gulbių dydis: 14x14cm ir 14x13cm, lizdo dydis: 12x9cm.