Kategorijos

Filter By close
Vėjo malūnėliai

Aktyvūs filtrai

Vėjo malūnėlis, 90 cm
Kaina 4,90 €
Kas gali būti smagesnio ir patrauklesnio vėjuotą dieną nei vėjo malūnėlis? Jums pristatome linksmus ir spalvotus, akį traukiančius vėjo malūnėlius, kurie suteiks gyvybės Jūsų kiemui. Jų užburiantis sukimasis ir mielas dizainas tikrai nustebins mažuosius, o kuo stipresnis vėjas, tuo greičiau sukasi malūnėlio sparneliai. Tad nelaukite - pirmyn į kiemą! Malūnėlio dydis: h 90 x ∅ 39 cm. 
Vėjo malūnėlis iš 6 dalių,...
Kaina 2,20 €
Kas gali būti smagesnio ir patrauklesnio vėjuotą dieną nei vėjo malūnėlis? Jums pristatome linksmus ir spalvotus, akį traukiančius vėjo malūnėlius, kurie suteiks gyvybės Jūsų kiemui. Jų užburiantis sukimasis ir mielas dizainas tikrai nustebins mažuosius, o kuo stipresnis vėjas, tuo greičiau sukasi malūnėlio sparneliai. Tad nelaukite - pirmyn į kiemą! Malūnėlio dydis: h 50 x ∅ 30 cm. 
Vėjo malūnėlis, 50 cm
Kaina 1,80 €

Kas gali būti smagesnio ir patrauklesnio vėjuotą dieną nei vėjo malūnėlis? Jums pristatome linksmus ir spalvotus, akį traukiančius vėjo malūnėlius, kurie suteiks gyvybės Jūsų kiemui. Jų užburiantis sukimasis ir mielas dizainas tikrai nustebins mažuosius, o kuo stipresnis vėjas, tuo greičiau sukasi malūnėlio sparneliai. Tad nelaukite - pirmyn į kiemą! Malūnėlio dydis: h 50 x ∅ 22 cm.

Dėmesio! Vėjo malūnėlis parenkamas atsitiktiniu būdu.

Vėjo malūnėlis su...
Kaina 3,90 €
Kas gali būti smagesnio ir patrauklesnio vėjuotą dieną nei vėjo malūnėlis? Jums pristatome linksmus ir spalvotus, akį traukiančius vėjo malūnėlius, kurie suteiks gyvybės Jūsų kiemui. Jų užburiantis sukimasis ir mielas dizainas tikrai nustebins mažuosius, o kuo stipresnis vėjas, tuo greičiau sukasi malūnėlio sparneliai. Tad nelaukite - pirmyn į kiemą! Malūnėlio dydis: h 73 x ∅ 37 cm. 
Vėjo malūnėlis su pelėda,...
Kaina 6,40 €
Kas gali būti smagesnio ir patrauklesnio vėjuotą dieną nei vėjo malūnėlis? Jums pristatome linksmus ir spalvotus, akį traukiančius vėjo malūnėlius, kurie suteiks gyvybės Jūsų kiemui. Jų užburiantis sukimasis ir mielas dizainas tikrai nustebins mažuosius, o kuo stipresnis vėjas, tuo greičiau sukasi malūnėlio sparneliai. Tad nelaukite - pirmyn į kiemą! Malūnėlio dydis: h 73 x 27 cm. 
Holografinis vėjo...
Kaina 8,80 €
Kas gali būti smagesnio ir patrauklesnio vėjuotą dieną nei vėjo malūnėlis? Jums pristatome linksmus ir spalvotus, akį traukiančius vėjo malūnėlius, kurie suteiks gyvybės Jūsų kiemui. Jų užburiantis sukimasis ir mielas dizainas tikrai nustebins mažuosius, o kuo stipresnis vėjas, tuo greičiau sukasi malūnėlio sparneliai. Tad nelaukite - pirmyn į kiemą! Malūnėlio dydis: h 92 x ∅ 40 cm. 
Vėjo malūnėlis, 72 cm
Kaina 3,50 €
Kas gali būti smagesnio ir patrauklesnio vėjuotą dieną nei vėjo malūnėlis? Jums pristatome linksmus ir spalvotus, akį traukiančius vėjo malūnėlius, kurie suteiks gyvybės Jūsų kiemui. Jų užburiantis sukimasis ir mielas dizainas tikrai nustebins mažuosius, o kuo stipresnis vėjas, tuo greičiau sukasi malūnėlio sparneliai. Tad nelaukite - pirmyn į kiemą!Malūnėlio dydis: h 72 x ∅ 30 cm. 
Vėjo malūnėlis su...
Kaina 4,40 €
Kas gali būti smagesnio ir patrauklesnio vėjuotą dieną nei vėjo malūnėlis? Jums pristatome linksmus ir spalvotus, akį traukiančius vėjo malūnėlius, kurie suteiks gyvybės Jūsų kiemui. Jų užburiantis sukimasis ir mielas dizainas tikrai nustebins mažuosius, o kuo stipresnis vėjas, tuo greičiau sukasi malūnėlio sparneliai. Tad nelaukite - pirmyn į kiemą!Malūnėlio dydis: h 73 x ∅ 39 cm. 
Vėjo malūnėlis, 67 cm
Kaina 2,40 €
Kas gali būti smagesnio ir patrauklesnio vėjuotą dieną nei vėjo malūnėlis? Jums pristatome linksmus ir spalvotus, akį traukiančius vėjo malūnėlius, kurie suteiks gyvybės Jūsų kiemui. Jų užburiantis sukimasis ir mielas dizainas tikrai nustebins mažuosius, o kuo stipresnis vėjas, tuo greičiau sukasi malūnėlio sparneliai. Tad nelaukite - pirmyn į kiemą! Malūnėlio dydis: h 67 x ∅ 29 cm. 
Vėjo malūnėlis mediniu...
Kaina 4,90 €
Kas gali būti smagesnio ir patrauklesnio vėjuotą dieną nei vėjo malūnėlis? Jums pristatome linksmus ir spalvotus, akį traukiančius vėjo malūnėlius, kurie suteiks gyvybės Jūsų kiemui. Jų užburiantis sukimasis ir mielas dizainas tikrai nustebins mažuosius, o kuo stipresnis vėjas, tuo greičiau sukasi malūnėlio sparneliai. Tad nelaukite - pirmyn į kiemą! Malūnėlio dydis: h 110 x ∅ 43 cm. 
Vėjo malūnėlis mediniu...
Kaina 3,40 €
Kas gali būti smagesnio ir patrauklesnio vėjuotą dieną nei vėjo malūnėlis? Jums pristatome linksmus ir spalvotus, akį traukiančius vėjo malūnėlius, kurie suteiks gyvybės Jūsų kiemui. Jų užburiantis sukimasis ir mielas dizainas tikrai nustebins mažuosius, o kuo stipresnis vėjas, tuo greičiau sukasi malūnėlio sparneliai. Tad nelaukite - pirmyn į kiemą! Malūnėlio dydis: h 75 x ∅ 30 cm. 
Vėjo malūnėlis mediniu...
Kaina 2,50 €
Kas gali būti smagesnio ir patrauklesnio vėjuotą dieną nei vėjo malūnėlis? Jums pristatome linksmus ir spalvotus, akį traukiančius vėjo malūnėlius, kurie suteiks gyvybės Jūsų kiemui. Jų užburiantis sukimasis ir mielas dizainas tikrai nustebins mažuosius, o kuo stipresnis vėjas, tuo greičiau sukasi malūnėlio sparneliai. Tad nelaukite - pirmyn į kiemą! Malūnėlio dydis: h 37 x ∅ 14 cm. 
cookie Slapukų sutikimas