Kategorijos

Filter By close
Stalo žaidimai

Aktyvūs filtrai

Stalo žaidimas "UNO...
Kaina 19,90 €

UNO yra populiariausias kortų žaidimas pasaulyje. Nežinome, kas sugalvojo į šį žaidimą įtraukti smagią ruletę, tačiau idėja buvo akivaizdžiai sėkminga.
Originalaus žaidimo taisyklės paprastos ir tikriausiai žinomos visiems. Dalyviai paeiliui dėlioja kortas taip, kad kiekviena sekanti korta atitiktų savo nominalią vertę arba spalvą su ankstesne.
Pagrindinis "Uno Spin" bruožas yra specialus laukas, kuriame yra ruletė. Žinoma, čia nerasite „Prizas“ ar „Bankrutavęs“ sektorių, tačiau džiaugsmui ar nedideliam sielvartui bus daugybė įvairių priežasčių. Reikalas tas, kad prie šio žaidimo buvo pridėtos specialios kortos, priverčiančios kitą dalyvį sukti ratą. Net devyni sektoriai parodys, kas bus po to. Beje, rinkinyje yra specialios užuominų kortos, todėl neturėtų kilti klausimų apie tai, ką reiškia simboliai ant būgno.

IQ loginis žaidimas
Kaina 9,90 €
IQ žaidimų serija yra tokia populiari. IQ žaidimų serijoje - 120 iššūkių trijuose žaidimo režimuose, apimant tiek 2D, tiek 3D iššūkius. Žaidimo lentos viršus turi išdėstymą, skirtą 2D iššūkiams ir 3D piramidės iššūkiams, o žaidimo lentos apačia turi visiškai kitokį 2D iššūkiams skirtą išdėstymą. Viskas telpa tame pačiame, kompaktiškame, nešiojamame kelioniniame dėkle. Žaidžiant IQ stimuliuojami koncentracijos įgūdžiai, problemų sprendimo gebėjimai, erdvinis suvokimas, logika bei planavimas. Žaisti taip smagu, jog net nepajusite, jog kartu ir mokotės! Nors žaidimas skirtas vienam žaidėjui, spręsti iššūkius kartu su kitais yra išties smagu. Žaidimo dydis: 14,5 x 10 cm.
Žaidimų kilimėlis "Gyvatės...
Kaina 18,60 €

Populiarus stalo žaidimas "Gyvatės ir kopečios" visai šeimai. Šiame žaidime daug kas priklausys nuo sėkmės. Mesk kauliuką ir kopk link finišo stengdamasis išvengti gyvačių, kurios tave gali nuvesti žemyn, o kopečios pakels aukštyn. Žaidimo lentoje taip pat bus ir pagalbų bei trukdžių. Šis žaidimas skirtas mažiems ir dideliems.

Žaidėju skaičius: 2-4.  Šis žaidimas turi milžiniško dydžio kilimėlį, kur galėsite žaisti tiek viduje, tiek lauke. Žaidimas yra supakuotas taip, kad galėsite jį turėti visur su savimi, net kelionėje. Dėžutė turi rankenėlę - paimk ir pirmyn! Į komplektą įeina: kilimėlis 55 x 70 cm, 4 figurėlės ir ridenimo kamuoliukas.
Kortos rusiškos, 54 vnt.
Kaina 1,20 €
Kortos tikrai nėra šių laikų išradimas – kortų žaidimai yra žinomi jau nuo labai senų laikų. Anksčiau žaidimams buvo pasitelkiami medžių lapai ar kiti daiktai, kurie atstodavo dabartines kortas, o vėliau šių žaidimų „įrankiai“ gerokai ištobulėjo. Kortos - šeimos rato bei vakarėlių žaidimas, skirtas atsipalaidavimui, poilsiui. Kaladėje yra 54 kortos. Pakuotėje 10 vnt. Kaina 1 kaladės.
Antistresinis žaislas-stalo...
Kaina 7,92 € Reguliari kaina 19,80 € −60%
Šis žaidimas žaidžiamas, kas greičiau suspaudys savo burbulus, prieš tai išmetus kauliukus, kiek surinksi taškų, tiek užspausk burbulų, laimi tas, kas pirmiau suspaudys visus burbulus. Smagu žaisti namuose, patalpose, lauke, kelionėje. Šį žaidimą galia žaisti 1 iki 4 žaidėjų. Dydis: ∅ 30 cm.
Žaidimas "Rusiškas loto"...
Kaina 32,80 €
Stalo žaidimas "Rusiškas loto" medinėje dėžutėje. Tai smagus, gerai žinomas žaidimas. Paprastos taisyklės pelnė šiam žaidimui populiarumą tarp įvairaus amžiaus žmonių. Čia loginio mąstymo nereikia, sprendimus reikia priimti spontaniškai, todėl loto skirti daugiau atsipalaidavimui, poilsiui. Rinkinyje: 90 vnt. medinių statinių su skaičiais, kartoninės kortelės. Žaisti gali nuo 2 iki 6 žaidėjų.
Žaidimas "Rusiškas loto"
Kaina 8,90 €
Stalo žaidimas "Rusiškas loto" popierinėje dėžutėje. Tai smagus, gerai žinomas žaidimas. Paprastos taisyklės pelnė šiam žaidimui populiarumą tarp įvairaus amžiaus žmonių. Čia loginio mąstymo nereikia, sprendimus reikia priimti spontaniškai, todėl loto skirti daugiau atsipalaidavimui, poilsiui. Rinkinyje: 90 vnt. medinių statinių su skaičiais, kartoninės kortelės. Žaisti gali nuo 2 iki 6 žaidėjų.