Kategorijos

Filter By close
Stalo žaidimai

Aktyvūs filtrai

Kortos rusiškos, 36 vnt.
Kaina 0,70 €
Kortos tikrai nėra šių laikų išradimas – kortų žaidimai yra žinomi jau nuo labai senų laikų. Anksčiau žaidimams buvo pasitelkiami medžių lapai ar kiti daiktai, kurie atstodavo dabartines kortas, o vėliau šių žaidimų „įrankiai“ gerokai ištobulėjo. Kortos - šeimos rato bei vakarėlių žaidimas, skirtas atsipalaidavimui, poilsiui. Kaladėje yra 36 kortos. Pakuotėje 10 vnt. Kaina 1 kaladės.
Vandens žiedo žaidimas...
Kaina 4,60 €
Vandens žiedo žaidimas vaikams „Vandens gyvūnai“. Šie mieli mažieji vandens žaidimai suteiks valandų valandas pramogų. Žaidimo esmė spaudžiant mygtukus pagauti žiedelius plaukiojančius vandenyje. Įpakuotas į  stilingą kartotinę dėžutę. Puikiai tinka vakarėliams, dovanų krepšeliams, vaikų gimtadienio dovanoms, kalėdinėms dovanoms. Žaidimo dydis: 15,5 x 7 x 2 cm. Spalvą parinksime atsitiktiniu būdu.
Vandens žiedo žaidimas...
Kaina 3,90 €
Vandens žiedo žaidimas vaikams „Vienaragis“. Šie mieli mažieji vandens žaidimai suteiks valandų valandas pramogų. Žaidimo esmė spaudžiant mygtukus pagauti žiedelius plaukiojančius vandenyje. Įpakuotas į  stilingą kartotinę dėžutę. Puikiai tinka vakarėliams, dovanų krepšeliams, vaikų gimtadienio dovanoms, kalėdinėms dovanoms. Žaidimo dydis: 14 x 7 x 2 cm. Spalvą parinksime atsitiktiniu būdu.
Kortos rusiškos, 54 vnt.
Kaina 0,90 €
Kortos tikrai nėra šių laikų išradimas – kortų žaidimai yra žinomi jau nuo labai senų laikų. Anksčiau žaidimams buvo pasitelkiami medžių lapai ar kiti daiktai, kurie atstodavo dabartines kortas, o vėliau šių žaidimų „įrankiai“ gerokai ištobulėjo. Kortos - šeimos rato bei vakarėlių žaidimas, skirtas atsipalaidavimui, poilsiui. Kaladėje yra 54 kortos. Pakuotėje 10 vnt. Kaina 1 kaladės.
Kortos "Poker" plastikinės
Kaina 2,90 €
Popierinės kortos dengtos plastiku, brangiausios ir aukščiausios kokybės kortos gaminamos iš 100% plastiko. Pastarosiomis yra žaidžiamas pokeris visame pasaulyje, kazino, klubuose, vakarėliuose. Taip yra iš dalies dėl to, kad plastikines kortas yra sunku pažymeti užlenkiant jos galiuka ir tokiu būdu sukčiauti. Kaladę sudaro 55 kortos, kurių dydis yra 63x88 mm. Rekomenduojama žaidėjams nuo 12 metų.
Antistresinis žaislas POP -...
Kaina 17,43 € Reguliari kaina 24,90 € −30%
Šis žaidimas žaidžiamas, kas greičiau suspaudys savo burbulus, prieš tai išmetus kauliukus, kiek surinksi taškų, tiek užspausk burbulų, laimi tas, kas pirmiau suspaudys visus burbulus. Smagu žaisti namuose, patalpose, lauke, vonios kambaryje, kelionėje. Dydis: 32 x 19 cm.
Stalo žaidimas "Domino"
Kaina 2,50 €

Klasikinis žaidimas "Domino" medinėje dėžutėje, kuris gali tapti gera dovana Jūsų artimiesiems ar bičiuliams. "Domino" su malonumu žaidžia ir vaikai, ir suaugusieji. Žaidimas sudėtas į medinę dėžutę, todėl patogu laikyti tvarkingai sudėtus žaidimo kauliukus. Žaidimo tikslas - atsikratyti visų domino kauliukų juos dėliojant pagal žaidimo taisykles. Rekomenduojamas amžius nuo 7 metų.