Kategorijos

Filter By close
Stalo žaidimai

Aktyvūs filtrai

Kortos, 54 vnt.
Kaina 1,80 €
Kortos tikrai nėra šių laikų išradimas – kortų žaidimai yra žinomi jau nuo labai senų laikų. Anksčiau žaidimams buvo pasitelkiami medžių lapai ar kiti daiktai, kurie atstodavo dabartines kortas, o vėliau šių žaidimų „įrankiai“ gerokai ištobulėjo. Kortos - šeimos rato bei vakarėlių žaidimas, skirtas atsipalaidavimui, poilsiui. Kaladėje yra 54 kortos. Pakuotėje 10 vnt. Kaina 1 kaladės.
Šachmatai, šaškės ir...
Kaina 14,40 €
Klasikinis stalo žaidimas dviems žaidėjams! Žaidime reikia geros taktikos, patikimos strategijos ir įžvalgumo. Tai vienas populiariausių žaidimų visame pasaulyje. Ant žaidimo lentos perstatinėkite savo šachmatų figūrėles ir stenkitės užspiesti priešininką į kampą, paskelbdami jam šachą ir matą! Rinkinyje yra ir šaškės, taip pat yra žaidimas "Nardai". Lentos dydis: 34 x 34 cm.
Pokerio kortos, 54 vnt.
Kaina 1,50 €
Kortos tikrai nėra šių laikų išradimas – kortų žaidimai yra žinomi jau nuo labai senų laikų. Anksčiau žaidimams buvo pasitelkiami medžių lapai ar kiti daiktai, kurie atstodavo dabartines kortas, o vėliau šių žaidimų „įrankiai“ gerokai ištobulėjo. Kortos - šeimos rato bei vakarėlių žaidimas, skirtas atsipalaidavimui, poilsiui. Kaladėje yra 54 kortos. 
Kortos rusiškos, 54 vnt.
Kaina 0,90 €
Kortos tikrai nėra šių laikų išradimas – kortų žaidimai yra žinomi jau nuo labai senų laikų. Anksčiau žaidimams buvo pasitelkiami medžių lapai ar kiti daiktai, kurie atstodavo dabartines kortas, o vėliau šių žaidimų „įrankiai“ gerokai ištobulėjo. Kortos - šeimos rato bei vakarėlių žaidimas, skirtas atsipalaidavimui, poilsiui. Kaladėje yra 54 kortos. Pakuotėje 10 vnt. Kaina 1 kaladės.
Kortos aukso spalvos,...
Kaina 5,90 €

Išskirtinis kortų kaladė buvo pagaminta labai akcentuojant kiekvieną detalę. Unikali, auksinė spalva, susipynusi su raudona ir juoda figūrų spalvomis, suteiks kiekvienam žaidimui prestižo ir padidins jo patrauklumą. Pagamintos iš ypatingai kokybiško 100% PVC plastiko. Galima plauti. Kaladėje 54 kortos. Dydis: 6 x 9 x 2 cm. 

Antistresinis žaislas-stalo...
Kaina 7,92 € Reguliari kaina 19,80 € −60%
Šis žaidimas žaidžiamas, kas greičiau suspaudys savo burbulus, prieš tai išmetus kauliukus, kiek surinksi taškų, tiek užspausk burbulų, laimi tas, kas pirmiau suspaudys visus burbulus. Smagu žaisti namuose, patalpose, lauke, kelionėje. Šį žaidimą galia žaisti 1 iki 4 žaidėjų. Dydis: ∅ 30 cm.
Šachmatai mediniai, šaškės...
Kaina 14,80 €
Klasikinis stalo žaidimas dviems žaidėjams! Žaidime reikia geros taktikos, patikimos strategijos ir įžvalgumo. Tai vienas populiariausių žaidimų visame pasaulyje. Ant žaidimo lentos perstatinėkite savo šachmatų figūrėles ir stenkitės užspiesti priešininką į kampą, paskelbdami jam šachą ir matą! Rinkinyje yra ir šaškės, taip pat yra žaidimas "Nardai". Lentos dydis: 30 x 30 cm.