Kategorijos

Filter By close
Muzikiniai žaislai

Aktyvūs filtrai

LED vėjo...
Kaina 2,80 €
Sukurtas kaip besisukantis žaislas, rankinis ir paprastas vėjo malūnėlis su garsiakalbiu, leidžiančiu leisti muziką nuleidus mygtuką į apačią, tai kupinas linksmybių ir malonumo. Taip pat turi LED apšvietimą, vėdiklio galvutėje įmontuotas LED lemputės, įsijungus mygtuką į viršų suksis ir skleis spalvingą apšvietimą su skirtingais raštais, suteikia žaislui daugiau malonumo ir įdomumo. Dydis: h 25 x 3 cm. Reikalingos 3xAAA baterijos (nepridedamos).
Šokantis ir kalbantis...
Kaina 11,34 € Reguliari kaina 18,90 € −40%
Šis Kulverstukas yra profesionalus šokėjas ir tikras dainininkas. Galite stebėti ir išmokti iš jo keletą judesių. Su juo taip pat galite sukurti duetą. Šokite ir dainuokite: pasakykite jam viską, o šokdamas jis atkartos tai mielu balsu! Kad ir ką sakytumėte, jis atsakys tuo pačiu žodžiu, todėl būkite atsargūs, ką sakote! Žaislas pakraunamas per USB jungtį (pridedama). Dydis: h 31 x 19 cm.
Šokantis ir atkartojantis...
Kaina 18,90 €
Pikachu yra profesionalus šokėjas ir tikras dainininkas. Galite stebėti ir išmokti iš jo keletą judesių. Su juo taip pat galite sukurti duetą. Šokite ir dainuokite: pasakykite jam viską, o šokdamas jis atkartos tai mielu balsu! Kad ir ką sakytumėte, jis atsakys tuo pačiu žodžiu, todėl būkite atsargūs, ką sakote! Pikachu galima įkrauti naudojant USB laidą (pridedamas). Dydis: 33 x 14 x 11 cm.
Šokantis ir kalbantis...
Kaina 18,90 €
Šis Kulverstukas yra profesionalus šokėjas ir tikras dainininkas. Galite stebėti ir išmokti iš jo keletą judesių. Su juo taip pat galite sukurti duetą. Šokite ir dainuokite: pasakykite jam viską, o šokdamas jis atkartos tai mielu balsu! Kad ir ką sakytumėte, jis atsakys tuo pačiu žodžiu, todėl būkite atsargūs, ką sakote! Reikalingi 3 x AA elementai (nepridedami). Dydis: h 33 x 9 cm.
Žaislinis interaktyvus...
Kaina 12,80 €
Ryškiaspalvis muzikinis žaislas vaikštantis dramblys. Vaikų pamėgtas drambliukas, sutikęs kliūtį, apsisuka ir keliauja toliau, skleidžia ryškias, blyksinčias 3D šviesas ir muziką. Tai puikus ir linksmas žaislas jūsų vaikui. Žaidžiant lavinamas kūrybiškumas, vaizduotė, motoriniai įgūdžiai, ritmo atpažinimas. Dydis: 26 x 18 x 18 cm. Reikalingi 3 AA (nepridedami). Įjungimo/išjungimo jungtukas.
Interaktyvus žaislas „Ežys...
Kaina 34,00 €
Interaktyvus ir orginalus žaislas "Ežys Sonikas" iš populiaraus animacinio filmuko. Paspausk rankoje esantį mygtuką ir jis ims judėti. 
Šis žaislas tikrai pralinksmins bet kurį vaiką, o animacinio filmuko gerbėjai bus sužavėti šia dovana. Reikalingi 3 x AA elementai (nepridedami). Dydis: h 29 x 17 x 21 cm. 
Interaktyvi kalbanti "Papūga"
Kaina 19,90 €
Kokia ji būtu papūga jei neatkartotų girdėtus garsus. Siūlome jums papūga, kuri linksmu balsu atkartoja girdėtus iš išorės garsus, todėl būkite atsargūs, ką sakote! Jis leisdamas garsus taip pat judina sparnus. Šis žaislas tikrai pralinksmins bet kurį vaiką. Reikalingi 3 x AAA elementai (nepridedami). Dydis: 18 x 10 x 8 cm. 
Interaktyvus žaislas „Gaidys“
Kaina 19,90 €
Interaktyvus ir orginalus žaislas. Mielas gaidys šoka pagal muziką. Tik paspausk sparne esantį mygtuką ir jis ims judėti. Šokdamas linksmai judina sparnus ir visą kūną. Šis žaislas tikrai pralinksmins bet kurį vaiką. Reikalingi 3 x AA elementai (nepridedami). Dydis: h 28 x 13 x 15 cm. 
Interaktyvus žaislas „Kiškis“
Kaina 17,94 € Reguliari kaina 29,90 € −40%
Interaktyvus ir orginalus žaislas. Mielas kišutis šoka pagal muziką. Paspaudus pėdą ima judėti. Šokdamas linksmai judina rankas ir kojas. Šis žaislas tikrai pralinksmins bet kurį vaiką. Reikalingi 3 x AA elementai (nepridedami). Dydis: h 40 x 16 x 12 cm. 
Šokantis ir atkartojantis...
Kaina 19,90 €
Huggy Woggy yra profesionalus šokėjas ir tikras dainininkas. Galite stebėti ir išmokti iš jo keletą judesių. Su juo taip pat galite sukurti duetą. Rašykite ir dainuokite: pasakykite jam viską, o šokdamas jis atkartos tai mielu balsu! Kad ir ką sakytumėte, jis atsakys tuo pačiu žodžiu, todėl būkite atsargūs, ką sakote! žaislą galima įkrauti naudojant USB laidą (pridedamas). Dydis: 34 x 10 cm.
Šokanti ir atkartojanti...
Kaina 19,90 €
Kissy Missy yra profesionalus šokėja ir tikra dainininkė. Galite stebėti ir išmokti iš jo keletą judesių. Su ja taip pat galite sukurti duetą. Šokite ir dainuokite: pasakykite jai viską, o šokdama ji atkartos tai mielu balsu! Kad ir ką sakytumėte, ji atsakys tuo pačiu žodžiu, todėl būkite atsargūs, ką sakote! Žaislą galima įkrauti naudojant USB laidą (pridedamas). Dydis: 34 x 10 cm.