Kategorijos

Filter By close
Vienetinės gėlės

Aktyvūs filtrai

Dirbtinė gėlė chrizantema,...
Kaina 2,90 €
Dirbtinė gėlė chrizantema su kotu. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl gėlę galima lengvai formuoti, tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. 
Dirbtinės gėlės chrizantemos žiedo skersmuo 13 cm, žiedas sudarytas iš 22 sluoksnių. 
Gėlės aukštis 66 cm.
Dirbtinė gėlė orchidėja,...
Kaina 8,50 €
Dirbtinė gėlė - žydinti orchidėjos šaka. Orchidėjos žiedai (9 vnt.) pagaminti iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos, jų dydis: 12 x 12 cm. Dirbtinės gėlės padės sukurti jaukų namų interjerą. Priešingai nei gyvos gėlės, jos yra ilgaamžės, ir nereikalauja ypatingos priežiūros.
Dydis: 103 x 17 cm.
Dirbtinė rožės šaka, 54 cm
Kaina 3,20 €
Dirbtinė rožės šakelė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos.
Dirbtinė rožės šaka turi tris žietus, jos aukštis 54 cm.
Dirbtinė rožės šaka, 41 cm
Kaina 3,20 €
Dirbtinė rožės šakelė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos.
Gėlė turi vieną didelį žiedą ir pumpurą, jos aukštis 41 cm.
Žiedo skersmuo 9 cm.
Dirbtinė lelijų šaka, 68 cm
Kaina 3,95 € Reguliari kaina 7,90 € −50%
Dirbtinė lelijų šaka yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Šaka turi 3 lelijų žiedus, jos aukštis 68 cm, žiedo skersmuo 15 cm.
Dirbtinė gėlė bijūnas, 72 cm
Kaina 4,90 €
Dirbtinė gėlė bijūnas su kotu. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl gėlę galima lengvai formuoti, tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. 
Dirbtinės gėlės rožės žiedo skersmuo 15 cm. 
Gėlės aukštis 72 cm.
Dirbtinė gėlė aguona, 58 cm
Kaina 1,74 € Reguliari kaina 2,90 € −40%
Dirbtinė gėlė aguona su kotu. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl gėlę galima lengvai formuoti, tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Dirbtinės gėlės aguona sudaro 4 žiedai. Gėlės aukštis 58 cm.
cookie Slapukų sutikimas