Kategorijos

Filter By close
Vienetinės gėlės

Aktyvūs filtrai

Dirbtinė rožės šaka, 54 cm
Kaina 2,56 € Reguliari kaina 3,20 € −20%
Dirbtinė rožės šakelė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Dirbtinė rožės šaka turi tris žietus, jos aukštis 54 cm.
Dirbtinė rožės šakelė, 41 cm
Kaina 2,56 € Reguliari kaina 3,20 € −20%
Dirbtina rožės šakelė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Gėlė turi vieną didelį žiedą ir pumpurą, jos aukštis 41 cm. Žiedo skersmuo 9 cm.
Dirbtinė rožės šakelė, 50 cm
Kaina 2,00 € Reguliari kaina 2,50 € −20%
Dirbtina rožės šakelė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Gėlės aukštis 50 cm. Žiedo skersmuo 10 cm.
Dirbtinė šarkakojo šaka, 77 cm
Kaina 1,52 € Reguliari kaina 1,90 € −20%
Dirbtinė šarkakojo šaka yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Gėlės aukštis 77 cm.
Dirbtinė chrizantemų šaka,...
Kaina 2,08 € Reguliari kaina 2,60 € −20%
Dirbtinė chrizantemų šaka yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Gėlės aukštis 68 cm.
Dirbtinė lelijų šaka, 68 cm
Kaina 3,95 € Reguliari kaina 7,90 € −50%
Dirbtinė lelijų šaka yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Šaka turi 3 lelijų žiedus, jos aukštis 68 cm, žiedo skersmuo 15 cm.
Dirbtinė alyvų šaka, 53 cm
Kaina 4,72 € Reguliari kaina 5,90 € −20%
Dirbtinė alyvų šaka. Puokštė pagaminta iš aukštos kokybės plastiko, todėl puokštę galima lengvai formuoti ir naudoti tiek viduje, tiek lauke. Augalą lengva prižiūrėti ir valyti, jos yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Puokštės aukštis 53 cm.  
Dirbtinė gėlė bijūnas, 72 cm
Kaina 3,92 € Reguliari kaina 4,90 € −20%
Dirbtinė gėlė bijūnas su kotu. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl gėlę galima lengvai formuoti, tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Dirbtinės gėlės rožės žiedo skersmuo 15 cm. Gėlės aukštis 72 cm.
Dirbtinė gėlė aguona, 58 cm
Kaina 1,74 € Reguliari kaina 2,90 € −40%
Dirbtinė gėlė aguona su kotu. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl gėlę galima lengvai formuoti, tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Dirbtinės gėlės aguona sudaro 4 žiedai. Gėlės aukštis 58 cm.
Dirbtinė gėlė hortenzija,...
Kaina 4,64 € Reguliari kaina 5,80 € −20%
Dirbtinė gėlė hortenzija su kotu. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl gėlę galima lengvai formuoti, tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Dirbtinės gėlės rožės žiedo skersmuo 20 cm. Gėlės aukštis 50 cm.
Dirbtinė gėlė orchidėja...
Kaina 3,84 € Reguliari kaina 4,80 € −20%
Dirbtinė gėlė orchidėja. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl gėlę galima lengvai formuoti, tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Dirbtinę gėlę sudaro 8 žiedai ir 6 pumpurai. Žiedo dydis: ∅ 11 cm. Gėlės aukštis 90 cm.
Dirbtinė gėlė rožė su kotu,...
Kaina 1,44 € Reguliari kaina 1,80 € −20%
Dirbtinė gėlė rožė su kotu. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl gėlę galima lengvai formuoti, tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Dirbtinės gėlės rožės žiedo skersmuo 8 cm. Gėlės aukštis 70 cm.