Kategorijos

Filter By close
Vienetinės gėlės

Aktyvūs filtrai

Dirbtinė lelijų šaka, 68 cm
Kaina 7,90 €
Dirbtinė lelijų šaka yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Šaka turi 3 lelijų žiedus, jos aukštis 68 cm, žiedo skersmuo 15 cm.
Dirbtinė gėlė saulėgrąža,...
Kaina 3,40 €
Dirbtinė gėlė saulėgrąža su kotu. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl gėlę galima lengvai formuoti, tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Dirbtinės gėlės saulėdrąžos žiedo skersmuo 20 cm. Gėlės aukštis 70 cm.
Dirbtinė gėlė bijūnas, 72 cm
Kaina 4,90 €
Dirbtinė gėlė bijūnas su kotu. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl gėlę galima lengvai formuoti, tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Dirbtinės gėlės rožės žiedo skersmuo 15 cm. Gėlės aukštis 72 cm.
Dirbtinė gėlė aguona, 58 cm
Kaina 2,90 €
Dirbtinė gėlė aguona su kotu. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl gėlę galima lengvai formuoti, tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Dirbtinės gėlės aguona sudaro 4 žiedai. Gėlės aukštis 58 cm.
Dirbtinė gėlė hortenzija,...
Kaina 5,80 €
Dirbtinė gėlė hortenzija su kotu. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl gėlę galima lengvai formuoti, tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Dirbtinės gėlės rožės žiedo skersmuo 20 cm. Gėlės aukštis 50 cm.
Dirbtinė gėlė orchidėja...
Kaina 4,80 €
Dirbtinė gėlė orchidėja. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl gėlę galima lengvai formuoti, tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Dirbtinę gėlę sudaro 8 žiedai ir 6 pumpurai. Žiedo dydis: ∅ 11 cm. Gėlės aukštis 90 cm.
Dirbtinė gėlė rožė su kotu,...
Kaina 1,80 €
Dirbtinė gėlė rožė su kotu. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl gėlę galima lengvai formuoti, tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Dirbtinės gėlės rožės žiedo skersmuo 8 cm. Gėlės aukštis 70 cm.
Dirbtinė gėlė gvazdikas su...
Kaina 0,45 €
Dirbtinė gėlė geltonas gvazdikas su viksva. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl gėlę galima lengvai formuoti, tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Dirbtinės gėlės gvazdiko žiedo skersmuo 8 cm. Gėlės aukštis 49 cm.
Dirbtinė gėlė gerbera, 42 cm
Kaina 1,20 €
Dirbtinė gėlė gerbera su kotu. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl gėlę galima lengvai formuoti, tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Dirbtinės gėlės gerberos žiedo skersmuo 11 cm, žiedas sudarytas iš 3 sluoksnių. Gėlės aukštis 42 cm.