Kategorijos

Filter By close
Interaktyvūs žaislai

Aktyvūs filtrai

Interaktyvus žaislas...
Kaina 11,34 € Reguliari kaina 18,90 € −40%
Šis Kulverstukas yra profesionalus šokėjas ir tikras dainininkas. Galite stebėti ir išmokti iš jo keletą judesių. Su juo taip pat galite sukurti duetą. Šokite ir dainuokite: pasakykite jam viską, o šokdamas jis atkartos tai mielu balsu! Kad ir ką sakytumėte, jis atsakys tuo pačiu žodžiu, todėl būkite atsargūs, ką sakote!
Žaislas pakraunamas per USB jungtį (pridedama).
Dydis: h 31 x 19 cm.
Interaktyvus žaislas...
Kaina 10,14 € Reguliari kaina 16,90 € −40%
Kas nežino Kūlverstuko! Nežinote?.. Minkštas interaktyvus žaislas iš legendinio filmuko. Tai toks žvėriukas, nei kiškis, nei meškiukas, atkeliavęs į didelį miestą apelsinų dėžėje. Jis iškart susirado gerų draugų, nes labiau už viską troško kam nors padėti. Šis mielas žaisliukas gali tapti pačiu geriausių jūsų vaiko draugu! Paspaudus pilvą, Kūlverstukas kalba rusiškai. Dydis: h 20 x 24 cm.
Interaktyvus žaislas...
Kaina 11,94 € Reguliari kaina 19,90 € −40%
Kas nežino Kūlverstuko! Nežinote?.. Minkštas interaktyvus žaisas "Kūlverstukas" iš legendinio filmuko. Tai toks žvėriukas, nei kiškis, nei meškiukas, atkeliavęs į didelį miestą apelsinų dėžėje. Jis iškart susirado gerų draugų, nes labiau už viską troško kam nors padėti. Šis mielas žaisliukas gali tapti pačiu geriausių jūsų vaiko draugu! Paspaudus pilvą, Kūlverstukas kalba rusiškai. Dydis: h 20 x 24 cm.
Interaktyvus žaislas „Ežys...
Kaina 20,40 € Reguliari kaina 34,00 € −40%
Interaktyvus ir orginalus žaislas "Ežys Sonikas" iš populiaraus animacinio filmuko. Paspausk rankoje esantį mygtuką ir jis ims judėti. Šis žaislas tikrai pralinksmins bet kurį vaiką, o animacinio filmuko gerbėjai bus sužavėti šia dovana.
Reikalingi 3 x AA elementai (nepridedami).
Dydis: h 29 x 17 x 21 cm. 
Interaktyvi kalbanti "Papūga"
Kaina 19,90 €
Kokia ji būtu papūga jei neatkartotų girdėtus garsus. Siūlome jums papūga, kuri linksmu balsu atkartoja girdėtus iš išorės garsus, todėl būkite atsargūs, ką sakote! Jis leisdamas garsus taip pat judina sparnus. Šis žaislas tikrai pralinksmins bet kurį vaiką.
Reikalingi 3 x AAA elementai (nepridedami).
Dydis: 18 x 10 x 8 cm. 
Interaktyvus žaislas „Gaidys“
Kaina 9,95 € Reguliari kaina 19,90 € −50%
Interaktyvus ir orginalus žaislas. Mielas gaidys šoka pagal muziką. Tik paspausk sparne esantį mygtuką ir jis ims judėti. Šokdamas linksmai judina sparnus ir visą kūną. Šis žaislas tikrai pralinksmins bet kurį vaiką.
Reikalingi 3 x AA elementai (nepridedami).
Dydis: h 28 x 13 x 15 cm. 
Interaktyvus žaislas „Kiškis“
Kaina 17,94 € Reguliari kaina 29,90 € −40%
Interaktyvus ir orginalus žaislas. Mielas kišutis šoka pagal muziką. Paspaudus pėdą ima judėti. Šokdamas linksmai judina rankas ir kojas. Šis žaislas tikrai pralinksmins bet kurį vaiką.
Reikalingi 3 x AA elementai (nepridedami).
Dydis: h 40 x 16 x 12 cm. 
Interaktyvus žaislas "Kissy...
Kaina 11,94 € Reguliari kaina 19,90 € −40%
Kissy Missy yra profesionalus šokėja ir tikra dainininkė. Galite stebėti ir išmokti iš jo keletą judesių. Su ja taip pat galite sukurti duetą. Šokite ir dainuokite: pasakykite jai viską, o šokdama ji atkartos tai mielu balsu! Kad ir ką sakytumėte, ji atsakys tuo pačiu žodžiu, todėl būkite atsargūs, ką sakote!
Žaislą galima įkrauti naudojant USB laidą (pridedamas).
Dydis: 34 x 10 cm.
Interaktyvus žaislas...
Kaina 14,50 €

Interaktyvus žaislas šokantis vėžlys. Šis laimingas mažasis vėžlys bus naujas jūsų vaiko šokių bičiulis! Įjungus jungiklį, vėžlys judės su muzika, linguodamas ir šokdamas. Kepurėje ir rankoje įmontuoti šviesos diodų žibintai, šviesa keičiasi, kai muzika ritmu mirksi. Reikalingi 3 x AA elementai (nepridedamos). Dydis: 16 x 9 x 21 cm.

Interaktyvi dainuojanti pelė
Kaina 12,84 € Reguliari kaina 42,80 € −70%
Dainuojanti ir grojanti gitara pliušinė pelė. Dainuodama dainą pelė judina burną, linguoja ir moja ranka. Pelė atlieka tris skirtingas rusų kalba dainas. Kad pelė dainuotų, reikia įjungti įjungimo mygtuką ON ir paspausti kairės kojos letenėlę.
Dydis: 36 x 18 cm.
Naudojami elementai 3 x AA (nepridedami).
Pliušinis muzikinis žaislas
Kaina 15,80 €
Pliušinis muzikinis žaislas. Žaislinio gyvūnėlio apačioje, patraukus virvelę su žiedeliu, pradeda groti melodija. Žaislo detalės iš šlamančios medžiagos sudomins vaikutį. Gyvūnėlis lengvai pakabinamas už universalaus kabliuko prie lovytės, vežimėlio, automobilio kėdutės. Smagus žaislas tikrai užkariaus jūsų kūdikio širdelę. Plaunamas 30° C. Žaislo aukštis 27 cm.
cookie Slapukų sutikimas