Kategorijos

Filter By close
Įrankiai

Aktyvūs filtrai

Česnakų traiškytuvas
Kaina 4,05 €
Česnakų traiškytuvas - tai kokybiškas nelūžtantis, tvirtas, metalinis korpusas, jį lengva valyti ir patogu naudoti. Ant spaustuvo preso galvutės yra užapvalinti dantukai, kurių dėka, lengvai galėsite išspausti skiltelę per kaušelyje esančias skylutes. Kad spausti česnaką būtų lengviau - perpjaukite skiltelę pusiau ir įdėkite atpjauta puse žemyn į kaušelį. Dabar viens spust ir viskas!
Galąstuvas peiliams
Kaina 3,48 €
Nuo šiol dar labiau pamėgsite maisto gaminimą su naujuoju peilių galąstuvu. Vakuminiu principu prie paviršiaus prisitvirtinantis galąstuvas leidžia saugiai, greitai bei kokybiškai galąsti peilius. Vienu spustelėjimu pritvirtinsite galąstuvą prie stalo. Idealiai prisitvirtina prie įvairių paviršių. Užtenka vos kelis kartus brūkštelėti peilio ašmenimis per galąstuvą ir jie akimirksniu taps aštrūs.
Skustukas
Kaina 2,44 € Reguliari kaina 3,48 € −30%
Patogus skustukas Y formos. Pasukama konstrukcija leidžia dviems ašmenims saugiai judėti įvairiomis daržovių formomis ir žievelėmis į abi puses. Skustukas idealiai tinka apvalioms daržovėms ir vaisiams, tokiems, kaip bulvės ar obuoliai. Ergonomiška rankena daro skustuką patogiu, o integruota kilpa leidžia jį pakabinti. Galima plauti indaplovėje. Dydis: 6 x 6 cm.
Vyno atidarytuvas
Kaina 1,27 €
Kai vakare su draugu / drauge sėdate prie romantiškos vakarienės, ir kaip be taurės vyno. O kaip vyno butelį atidarysite be atidarytuvo? Siūlome Jums klasikinis vyno butelio atidarytuvą, kuris turėtų būti kiekvienuose namuose. Jį patogu ir paprasta naudoti, tik įsukite į kamštį sraigtą ir ištraukite. Dydis: 12 x 9,5 cm.
cookie Slapukų sutikimas