Kategorijos

Filter By close
Rankinės

Aktyvūs filtrai

Rankinė-telefono...
Kaina 25,50 €
Rankinė-telefono dėklas tai praktiškas aksesuaras, kuris leis turėti visus svarbiausius daiktus šalia! Stilingoje, minimalistinio dizaino rankinėje yra du talpūs pagrindiniai skyriai ir įvairios vidinės kišenės, kuriose tilps telefonas, įvairios kortelės, pinigai ir kt. Dydis: 17,5 x 11 cm.
Raktinė-piniginė
Kaina 7,80 €

Patogi ir stilinga raktinė. Eko odos raktinė apsagos Jūsų telefoną, kompiuterį ir kitus jautrius paviršius nuo susibraižymo ir, svarbiausia, raktus visuomet rasite vienoje vietoje! Raktinė turi vieną didelį skyrių raktams, kuriuos prikabinsite prie grandinėlės su žiedu, taip lengvai ištrauksite iš raktinės raktus. Turi išorinę užsegamą kišenėlę. Dydis: 11 x 8 cm.

Pirkinių krepšys su...
Kaina 39,80 €
Nebenorite tempti sunkių krepšių iš parduotuvės? Pavargote nešioti daiktus laiptais aukštyn ir žemyn? Ar nuolat prašyti aplinkinių pagalbos? Siūlome Jums pirkinių vežimėlį, kuris taps nepakeičiama pagalba. Pamirškite nepatogius ir neekologiškus plastikinius maišelius — rinkitės kur kas pažangesnį būdą pirkiniams parsigabenti! Krepšio galinėje pusėje yra užtraukiama kišenėlė, kur saugiai įsidėsite piniginę ir atlenkiamą kėdutę, jei pavargote kelyje. Taip pat krepšys turi 3 ratukus, tai jums bus patogu užsigabenti pirkinių krepšį laiptais. Krepšio matmenys: 50 x 30 x 20 cm; bendras aukštis - 94 cm.
Pirkinių krepšys su ratukais
Kaina 19,90 €
Nebenorite tempti sunkių krepšių iš parduotuvės? Pavargote nešioti daiktus laiptais aukštyn ir žemyn? Ar nuolat prašyti aplinkinių pagalbos? Siūlome Jums pirkinių vežimėlį, kuris taps nepakeičiama pagalba. Pamirškite nepatogius ir neekologiškus plastikinius maišelius — rinkitės kur kas pažangesnį būdą pirkiniams parsigabenti! Krepšio galinėje pusėje yra užtraukiama kišenėlė, kur saugiai įsidėsite piniginę. Krepšio matmenys: 47 x 37 x 15 cm; bendras aukštis - 81 cm.
Pirkinių krepšys su ratukais
Kaina 19,60 €
Nebenorite tempti sunkių krepšių iš parduotuvės? Pavargote nešioti daiktus laiptais aukštyn ir žemyn? Ar nuolat prašyti aplinkinių pagalbos? Siūlome Jums pirkinių vežimėlį, kuris taps nepakeičiama pagalba. Pamirškite nepatogius ir neekologiškus plastikinius maišelius — rinkitės kur kas pažangesnį būdą pirkiniams parsigabenti! Krepšio matmenys: 44 x 30 x 19 cm; bendras aukštis - 78 cm.
Atšvaistas apyrankė vaikams...
Kaina 1,00 €
Atšvaitas apyrankė skirta vaikams. Su atšvaitu einantį ar dviračiu važiuojantį žmogų, vairuotojas gali pastebėti iš maždaug penkis kartus didesnio atstumo nei be atšvaito. To pakanka, kad vairuotojas sulėtintų važiavimo greitį ir saugiai prasilenktų su pėsčiuoju (dviratininku, vadeliotoju), esant būtinumui – sustotų. Dedamas ant dešinės rankos. Ilgis: 22 cm. Dėmesio, apyrankė parenkama atsitiktiniu būdu.
Atšvaistas apyrankė, 30 cm
Kaina 0,80 €
Atšvaitas apyrankė. Su atšvaitu einantį ar dviračiu važiuojantį žmogų, vairuotojas gali pastebėti iš maždaug penkis kartus didesnio atstumo nei be atšvaito. To pakanka, kad vairuotojas sulėtintų važiavimo greitį ir saugiai prasilenktų su pėsčiuoju (dviratininku, vadeliotoju), esant būtinumui – sustotų. Dedamas ant dešinės rankos. Ilgis: 30 cm.
Atšvaistas apyrankė...
Kaina 0,60 €
Atšvaitas apyrankė skirta vaikams. Su atšvaitu einantį ar dviračiu važiuojantį žmogų, vairuotojas gali pastebėti iš maždaug penkis kartus didesnio atstumo nei be atšvaito. To pakanka, kad vairuotojas sulėtintų važiavimo greitį ir saugiai prasilenktų su pėsčiuoju (dviratininku, vadeliotoju), esant būtinumui – sustotų. Dedamas ant dešinės rankos. Ilgis: 22 cm.
Kuprinė "Kulverstukas"
Kaina 8,95 € Reguliari kaina 17,90 € −50%
Populiarusis Kulverstukas, tapo tikra sensacija ir įgavo naują kuprinės pavidalą! Tai minkštas žaisliukas iš legendinio filmuko. Tai toks žvėriukas, nei kiškis, nei meškiukas, atkeliavęs į didelį miestą apelsinų dėžėje. Šį mielą minkštą žaisliuką nori turėti kiekvienas vaikas, o dabar gali ir nešiotis ant pečių! Dydis: h 35 x 31 cm.
Pripučiamas maišas rankinės...
Kaina 1,16 €
Turite daug rankinių ir jos nenaudojamos praranda savo formą, turime jums sprendimą. Siūlome jums pripučiamą maišą rankinėms, krepšiams ar kurpinėms formai palaikyti. Jį lengva naudoti, įkiškite šiaudelį per skylę ir pripūskite oro, ir galite dėti į rankinę. Rankinė puikiai išlaikys savo formą ir galėsite nesijaudinti, kad praras formą iki kito sezono, kai norėsite ją vėl nešioti. Dydis: 40x50 cm.