Kategorijos

Filter By close
Kompozicijos

Aktyvūs filtrai

Dirbtinė ciklamenų puokštė...
Kaina 6,24 € Reguliari kaina 7,80 € −20%
Ar norėtumėte sukurti savo žaliąją oazę be vargo ar pastangų?  Siūlome jums dirbtinių ciklamenų puokštę vazone su eukalipto lapais. Pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos, todėl galima naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės, nereikalauja ypatingos priežiūros. Kompozicijos skersmuo ~ 33 cm, aukštis ~ 24 cm.
Dirbtinė lelijų puokštė vazone
Kaina 6,24 € Reguliari kaina 7,80 € −20%
Ar norėtumėte sukurti savo žaliąją oazę be vargo ar pastangų?  Siūlome jums dirbtinių gėlių kompozicija vazone su lelijomis. Pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl galima naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės, nereikalauja ypatingos priežiūros. Lelijų puokštė iš 7 šakų ir 7 žiedų. Kompozicijos skersmuo ~ 18 cm, aukštis ~ 27 cm.
Dirbtinė gvazdikų puokštė...
Kaina 6,24 € Reguliari kaina 7,80 € −20%
Ar norėtumėte sukurti savo žaliąją oazę be vargo ar pastangų?  Siūlome jums dirbtinių gėlių kompozicija vazone su gvazdikėliais. Pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos, todėl galima naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės, nereikalauja ypatingos priežiūros. Gvazdikų puokštė iš 5 šakų ir 10 žiedų. Kompozicijos skersmuo ~ 21 cm, aukštis ~ 26 cm.
Dirbtinės smilgos vazone, h 70
Kaina 30,40 € Reguliari kaina 38,00 € −20%
Ar norėtumėte sukurti savo žaliąją oazę be vargo ar pastangų?  Siūlome jums dirbtinių gėlių kompozicija vazone su smilgomis. Pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos, todėl galima naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės, nereikalauja ypatingos priežiūros. Kompozicijos aukštis ~ 70 cm.
Dirbtinės smilgos vazone, h 75
Kaina 12,64 € Reguliari kaina 15,80 € −20%
Ar norėtumėte sukurti savo žaliąją oazę be vargo ar pastangų?  Siūlome jums dirbtinių gėlių kompozicija vazone su smilgomis. Pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos, todėl galima naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės, nereikalauja ypatingos priežiūros. Kompozicijos aukštis ~ 75 cm.
Dirbtinė palergonijų...
Kaina 11,04 € Reguliari kaina 13,80 € −20%
Ar norėtumėte sukurti savo žaliąją oazę be vargo ar pastangų?  Siūlome jums dirbtinių gėlių kompozicija vazone su palergonijomis. Pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos, todėl galima naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės, nereikalauja ypatingos priežiūros. Palergonijų puokštė iš 7 šakų su žiedynais. Kompozicijos skersmuo ~ 34 cm, aukštis ~ 47 cm.
Dirbtinė gėlė sukulentas...
Kaina 2,32 € Reguliari kaina 2,90 € −20%
Dirbtinė gėlė sukulentas vazonėlyje padeda sukurti jaukią aplinką terasose, biuruose, kavinėse, viešbučiuose ir restoranuose. Jei nėra galimybės auginti natūralius augalus, dirbtiniai gali tapti puikia alternatyva. Ypač natūralios išvaizdos. Dirbtinės gėlės sukulento dydis: apie 5,5 x 7,5 (13) cm.