Kategorijos

Filter By close
Balionų rinkiniai
Sukurkite nuostabų gimtadienio prisiminimą su balionų rinkiniu. Balionų rinkinys puikiai tiks visoms progoms ir šventėms.

Aktyvūs filtrai

Balionų rinkinys...
Kaina 5,90 €
Sukurkite nuostabų gimtadienio prisiminimą su šiuo dekoracijos rinkiniu. Ši stilinga ir madinga dekoracija gali priversti jūsų artimuosius nusišypsoti. Padovanokite įsimintiną šventę savo artimajam! Atributikos rinkinys gimtadieniui, šventei, aukso spalvos deriniai. Tinka dekoruoti šventės vietą. Balionai tinkami pildyti tiek oru, tiek helio dujomis. Įkiškite šiaudelį per apačioje nurodytą skylutę ir pripūskite, o paskui ištraukę šiaudelį užspauskite ir balionas ilgai laikysis pripūstas.
Rinkinyje yra 5 balionai: karūna - 76 cm, 2 žvaigždės - 45 cm ir burbulai su užrašu "Happy Birthday" - 45 cm.
Balionų girlianda su...
Kaina 15,80 €
Sukurkite nuostabų gimtadienio prisiminimą su šiuo dekoracijos rinkiniu. Ši stilinga ir madinga dekoracija gali priversti jūsų artimuosius nusišypsoti. Padovanokite įsimintiną šventę savo artimajam! Atributikos rinkinys gimtadieniui, šventei, pastelinių (aukso, juodos ir baltos) spalvų deriniai. Tinka dekoruoti šventės vietą.
Rinkinį sudaro 110 balionų, bei vėliavėlės "Happy Birthday" ir priedai balionams pritvirtinti.
Balionų girlianda melsvos...
Kaina 15,80 €
Sukurkite nuostabų gimtadienio prisiminimą su šiuo dekoracijos rinkiniu. Ši stilinga ir madinga dekoracija gali priversti jūsų artimuosius nusišypsoti. Padovanokite įsimintiną šventę savo artimajam! Atributikos rinkinys gimtadieniui, šventei, pastelinių (mėlynos, melsvos ir baltos) spalvų deriniai. Tinka dekoruoti šventės vietą.
Rinkinį sudaro 110 balionų, bei vėliavėlės "Happy Birthday" ir priedai balionams pritvirtinti.
Mėlynų balionų rinkinys, 14...
Kaina 4,90 €
Sukurkite nuostabų gimtadienio prisiminimą su šiuo dekoracijos rinkiniu. Ši stilinga ir madinga dekoracija gali priversti jūsų artimuosius nusišypsoti. Padovanokite įsimintiną šventę savo artimajam! Atributikos rinkinys gimtadieniui, šventei, mėlynos spalvos deriniai. Tinka dekoruoti šventės vietą.
Rinkinyje yra 10 vnt. lateksinių (35 cm dydžio) balionai, 2 vnt. širdies foliniai balionai (40 cm dydžio) ir žvaigždutės 2vnt., foliniai balionai (40 cm dydžio), bei juostelė balionams pririšti.
Balionus galima pildyti tiek heliu, tiek oru.
Auksinis balionų rinkinys,...
Kaina 4,90 €
Sukurkite nuostabų gimtadienio prisiminimą su šiuo dekoracijos rinkiniu. Ši stilinga ir madinga dekoracija gali priversti jūsų artimuosius nusišypsoti. Padovanokite įsimintiną šventę savo artimajam! Atributikos rinkinys gimtadieniui, šventei, auksinės spalvos deriniai. Tinka dekoruoti šventės vietą.
Rinkinyje yra 10 vnt. lateksinių (35 cm dydžio) balionai, 2 vnt. širdies foliniai balionai (40 cm dydžio) ir žvaigždutės 2vnt., foliniai balionai (40 cm dydžio), bei juostelė balionams pririšti.
Balionus galima pildyti tiek heliu, tiek oru.
Balionų girlianda "Su...
Kaina 5,80 €
Sukurkite nuostabų gimtadienio prisiminimą su šiuo dekoracijos rinkiniu. Ši stilinga ir madinga dekoracija gali priversti jūsų artimuosius nusišypsoti. Padovanokite įsimintiną šventę savo artimajam! Tinka dekoruoti šventės vietą.
Raidžių aukštis 36 cm. Balionai tinkami pildyti oru.
Įkiškite šiaudelį per apačioje nurodytą skylutę ir pripūskite, o paskui ištraukę šiaudelį užspauskite ir balionas ilgai laikysis pripūstas. 
Balionų dekoracija 18-ojo...
Kaina 16,90 €
18-asis gimtadienis jau čia? Sukurkite nuostabų gimtadienio prisiminimą 18-ojo gimtadienio progą, balionais ir nustebinkite savo svečius. Ši stilinga ir madinga dekoracija gali priversti jūsų artimuosius nusišypsoti. Balionai lengvai pučiasi oru.
Komplektą sudaro: foliniai, auksiniai skaičiai 18 balionai  - 81,28 cm, auksinė karūna balionas, 1 balionas su užrašu "Happy Birthday",  10 auksinių ir juodų balionų - 25,4 cm, 10 pailgų balionų, balionams lipnių taškelių, 1 juostelė balionams surišti.
Balionų dekoracija 18-ojo...
Kaina 16,90 €
18-asis gimtadienis jau čia? Sukurkite nuostabų gimtadienio prisiminimą 18-ojo gimtadienio progą, balionais ir nustebinkite savo svečius. Ši stilinga ir madinga dekoracija gali priversti jūsų artimuosius nusišypsoti. Balionai lengvai pučiasi oru, tiek helio dujomis.
Komplektą sudaro: foliniai, auksiniai skaičiai 18 balionai  - 81,28 cm, juodi ūsai balionas, 10 auksinių ir juodų balionų - 25,4 cm, 2 auksinės žvaigždės - 45,72 cm, 10 pailgų balionų, balionams lipnių taškelių, 1 juostelė balionams surišti.
Balionų girlianda...
Kaina 22,40 € Reguliari kaina 28,00 € −20%
Sukurkite nuostabų gimtadienio prisiminimą su šiuo dekoracijos rinkiniu. Ši stilinga ir madinga dekoracija gali priversti jūsų artimuosius nusišypsoti. Padovanokite įsimintiną šventę savo artimajam! Atributikos rinkinys gimtadieniui, šventei, pastelinių spalvų deriniai. Tinka dekoruoti šventės vietą.
Rinkinį sudaro 128 balionų: 25 balionai (30 cm), 70 balionų (25 cm), 15 baltų balionai (12 cm), 15 oranžinių balionų (12 cm), balionams lipnių taškelių, 1 juostelė balionams surišti.
cookie Slapukų sutikimas