Kategorijos

Filter By close
Balionai
Balionai, šventiniai balionai, švenčių dekoracijos, foliniai balionai, lankstomi balionai

Aktyvūs filtrai

Balionų svarelis
Kaina 1,50 €
Balionų svareliai – tai priedas, kuris užtikrina, kad balionai nenuskristų ir laikytųsi vienoje vietoje taip, kaip buvo pritvirtinti.  Balionų svarelis tiks prie įvairių šventės tematikos ar papuošimų spalvos. Įsigykite balionų svarelių ir puoškite helio balionais savo šventę! Svarelio svoris – 162 g. Dydis: 7 x 6 cm.
Balionų rinkinys, 8 vnt.
Kaina 8,00 €
Sukurkite nuostabų gimtadienio prisiminimą su šiuo dekoracijos rinkiniu. Ši stilinga ir madinga dekoracija gali priversti jūsų artimuosius nusišypsoti. Padovanokite įsimintiną šventę savo artimajam! Atributikos rinkinys gimtadieniui, šventei, aukso ir juodos spalvų deriniai. Tinka dekoruoti šventės vietą. Rinkinyje yra 8 balionai.
Balionai, spalvoti (100...
Kaina 20,00 €
Dovanojate gėles ir ieškote kažko, kas tikrai nustebintų ir gerai nuteiktų gėlių gavėją? Jei taip, tuomet spalvingi ir ryškūs balionai yra pats tinkamiausias pasirinkimas. Balionai labai patinka vaikams, bet jų skleidžiamas žaismingumas ir džiugesys neabejotinai pralinksmins ir suaugusius! Baliono svoris ~ 2,8 g. Pripūsto baliono dydis ~ 30 cm. Pakuotėje yra 100 vnt.
Folinis balionas...
Kaina 7,90 €
Balionai - puiki Jūsų šventės dekoracija, kuri pagyvins ir papuoš įvairias erdves tiek viduje tiek ir lauke. Balionas nudžiugins tiek jauną tiek seną. Apvalus balionas, tinkamas pildyti ir helio dujomis. Žaismingas balionų piešinys yra iš abiejų pusių. Ant baliono yra žaismingi palinkėjimai gimtadienio proga. Dydis: ∅ 45 cm.
Balionų ir vėliavėlių...
Kaina 23,90 €
Sukurkite nuostabų gimtadienio prisiminimą su šiuo dekoracijos rinkiniu. Ši stilinga ir madinga dekoracija gali priversti jūsų artimuosius nusišypsoti. Padovanokite įsimintiną šventę savo artimajam! Atributikos rinkinys gimtadieniui, šventei, saldainių ir saldumynų tematika. Tinka dekoruoti šventės vietą. Rinkinyje yra 90 balionų.
Pompa balionams pūsti
Kaina 3,50 €
Pompa balionams pūsti – praktiškas pirkinys, kuris palengvins balionų pūtimo darbus. Esant didesniam balionų skaičiui ne visada lengva juos pripūsti burna, dėl to šis pirkinys padės sutaupyti energijos ir laiko. Pompa skirta modeliavimo ir visiems kitiems balionams pripūsti oru. Dydis: h 28 x ∅ 5 cm.
Balionų girlianda...
Kaina 22,40 € Reguliari kaina 28,00 € −20%
Sukurkite nuostabų gimtadienio prisiminimą su šiuo dekoracijos rinkiniu. Ši stilinga ir madinga dekoracija gali priversti jūsų artimuosius nusišypsoti. Padovanokite įsimintiną šventę savo artimajam! Atributikos rinkinys gimtadieniui, šventei, pastelinių spalvų deriniai. Tinka dekoruoti šventės vietą. Rinkinį sudaro 128 balionų.
Balionai suaugusiems
Kaina 5,90 €
Sukurkite nuostabų gimtadienio ar bernvakario prisiminimą su šiuo dekoracijos rinkiniu. Ši stilinga ir madinga dekoracija gali priversti jūsų artimuosius nusišypsoti. Padovanokite įsimintiną šventę savo artimajam! Tinka dekoruoti šventės vietą. Į rinkinį sudaro 5 balionai: vyriškas organas (77x48 cm), 2 juodos žvaigždės (44x44 cm) ir 2 apvalūs balionai (∅45 cm).