Kategorijos

Filter By close
Lipdukai

Aktyvūs filtrai

Lipdukai "Skaičiai"
Kaina 3,80 €
Lipdukai, tai paprastas ir pigus būdas dekoruoti savo asmeninius daiktus ir puikus būdas kasdien lavinti vaikų skaičiavimo įgūdžius. Supažindins Jūsų vaiką su skaičių pasauliu. Lavina vaiko motoriką. Lipdukus tinka klijuoti ant lygių paviršių. Užklijuokite matomoje vietoje skaičius, padės vaikui greičiau išmokti skaičius ir aritmetinius ženklus, o aritmetiniai veiksmai paskatins vaiką greičiau įsisavinti matematines žinias. Skaičių aukštis 3 cm.


Kalėdiniai lipdukai ant stiklo
Kaina 2,45 € Reguliari kaina 3,50 € −30%
Kalėdiniai silikoniniai lipdukai puikiai tinka puošti namų, mokyklų ir ofiso langus ar namuose dekoruoti ant stiklo ar kito lygaus paviršiaus, kad būtų galima greitai ir lengvai sukurti šventinę atmosferą. Lipdukai pagaminti iš nuimamo silikono. Lipdukai yra keičiami, nuimami ir pakartotinai naudojami metai iš metų. Tiesiog laikykite už pagrindo lapo, kad galėtumėte juos saugiai laikyti kitais metais. Lapo dydis: 54 x 15 cm.
Kalėdiniai lipdukai ant lango
Kaina 2,45 € Reguliari kaina 3,50 € −30%
Kalėdiniai langų lipdukai puikiai tinka puošti namų, parduotuvės, mokyklų ir ofiso langus, kad būtų galima greitai ir lengvai sukurti šventinę atmosferą. Lipdukai pagaminti iš nuimamo vinilo. Langų lipdukai yra keičiami, nuimami ir pakartotinai naudojami metai iš metų. Tiesiog laikykite už pagrindo lapo, kad galėtumėte juos saugiai laikyti kitais metais. Lapo dydis: 48 x 30 cm.
Lipdukai su trispalve
Kaina 1,00 €
Plastikiniai lipdukai su Lietuvos vėliava. Su šiais lipdukais lengvai papuošite skaidrias stiklines ar popierinius puodelius, o taip pat ir gėrimo buteliukus ar lengvai ir patogiai užklijuosite popierinius lauktuvių maišelius. Taip pat tokius lipdukų lapelius galite panaudoti šventės žaidimams kaip prizus arba kaip lauktuves šventės dalyviams. Vieno lipduko dydis: 28 mm. Lapelyje yra 10 vnt.