Kategorijos

Filter By close
Virtuvės reikmenys
Virtuvės reikmenys

Nei viena šiuolaikinė virtuvė neįsivaizduojama be specialių maisto gamybai, valgymui bei stalo serviravimui reikmenų. Pas mus rasite: puodelių, taurių, dekoravimo indelių ar indų, virtuvės įrankių, gertuvių ir kt.

Aktyvūs filtrai

Puodelis "Drakonas", 400 ml
Kaina 6,90 €
Puikus pasiūlymas visiems arbatos mėgėjams. Modernaus dizaino, aukščiausios kokybės puodelis arbatai ruošti ir gerti. Labai lengva priežiūra ir valymas - šis puodelis bus kaip naujas daug metų! Šis originalus puodelis gali būti tikrai puiki dovana net patiems išrankiausiems. Dydis: h 9 cm, tūris 400 ml.
Porcelianinis puodelis...
Kaina 9,90 €
Puikus pasiūlymas visiems arbatos mėgėjams - puodelis su dangteliu. Modernaus dizaino, aukščiausios kokybės puodelis arbatai ruošti ir gerti. Labai lengva priežiūra ir valymas - šis puodelis bus kaip naujas daug metų! Šis originalus puodelis gali būti tikrai puiki dovana net patiems išrankiausiems. Dydis: h 12 cm, tūris 300 ml.
Porcelianinis puodelis...
Kaina 9,90 €
Puikus pasiūlymas visiems arbatos mėgėjams - puodelis su dangteliu ir sieteliu arbatžolėms. Modernaus dizaino, aukščiausios kokybės puodelis arbatai ruošti ir gerti. Labai lengva priežiūra ir valymas - šis puodelis bus kaip naujas daug metų! Šis originalus puodelis gali būti tikrai puiki dovana net patiems išrankiausiems. Dydis: h 15 cm, tūris 300 ml.
Turistinis peilis
Kaina 5,80 €
Turistinis peilis susidorojantis su bet kokiais iššūkiais, pavyzdžiui, laidų izoliacijos nuėmimu ar medienos pjovimu. Jis pagamintas ir atsižvelgiant į žvejo poreikius, todėl natūralu, kad jame yra žuvies matuoklis ir kabliukų ištraukiklis. Laikykite jį savo žvejybos reikmenų dėžutėje ir visada būsite pasiruošę kitam dideliam laimikiui. Dydis: 9 x 3 cm.
Daugiafunkcinis turistinis...
Kaina 7,50 €
Daugiafunkcinį įrankių komplektą įeina peilis su butelių atidarytuvu, šakutė ir šaukštas integruotas į vieną patogų kišeninį peilį, kurį visada galėsite pasiimti su savimi ir ypač naudingas kelionėse, išvykose, stovyklose, stovyklose ar, pavyzdžiui, automobilyje! Tai patikimas ir universalus įrankis, be kurio sunku įsivaizduoti valgį lauke! Po sulankstymo įrankis užima mažai vietos, lengvai telpa kuprinėje ar kišenėje arba galite psisegti prie diržo (yra kilputė).
Metalinė gertuvė "Jaunystės...
Kaina 13,50 €
Metalinė gertuvė pravers ne tik šventėse ar kelionėse, bet ir netikėtiems gyvenimo atvejams, kuomet turėti šlakelį tauraus gėrimo būtų lyg išsigelbėjimas. Gertuvė puiki dovana vyrui, draugui ar verslo partneriui. Metalinė, juoda su užrašu "Jaunystės eleksyras" nerūdyjančio plieno gertuvė. Gertuvės dydis: 9,5 x 15 x 2 cm. Talpa gertuvės 236,58 ml.
Gertuvės rinkinys su...
Kaina 24,50 €
Gertuvė, dvi taurelės iš nerūdijančio plieno, piltuvėlis ir kamščiatraukiu, dovanų dėžutėje. 
Metalinė gertuvė pravers ne tik šventėse ar kelionėse, bet ir netikėtiems gyvenimo atvejams, kuomet turėti šlakelį tauraus gėrimo būtų lyg išsigelbėjimas. Gertuvės rinkinys gali būti puiki dovana vyrui, draugui ar verslo partneriui. Komplekto dydis: 22 x 18 cm. Talpa gertuvės 266 ml.
Gertuvės rinkinys
Kaina 29,90 €
Gertuvė, keturio taurelės iš nerūdijančio plieno, dengtos oda ir piltuvėlis, dovanų dėžutėje. 
Metalinė gertuvė pravers ne tik šventėse ar kelionėse, bet ir netikėtiems gyvenimo atvejams, kuomet turėti šlakelį tauraus gėrimo būtų lyg išsigelbėjimas. Gertuvės rinkinys gali būti puiki dovana vyrui, draugui ar verslo partneriui. Komplekto dydis: 27 x 21 cm. Talpa gertuvės 532,32 ml.
Gertuvės rinkinys su...
Kaina 23,80 €
Gertuvė, taurelė iš nerūdijančio plieno, porcigaras ir dujinis žiebtuvėlis, dovanų dėžutėje. 
Metalinė gertuvė pravers ne tik šventėse ar kelionėse, bet ir netikėtiems gyvenimo atvejams, kuomet turėti šlakelį tauraus gėrimo būtų lyg išsigelbėjimas. Gertuvės rinkinys gali būti puiki dovana vyrui, draugui ar verslo partneriui. Komplekto dydis: 22 x 18 cm. Talpa gertuvės 236,58 ml.
Gertuvės rinkinys su pypkę
Kaina 19,80 €
Gertuvė, taurelė iš nerūdijančio plieno, rašiklis ir lentos formos pypkė, dovanų dėžutėje. 
Metalinė gertuvė pravers ne tik šventėse ar kelionėse, bet ir netikėtiems gyvenimo atvejams, kuomet turėti šlakelį tauraus gėrimo būtų lyg išsigelbėjimas. Gertuvės rinkinys gali būti puiki dovana vyrui, draugui ar verslo partneriui. Komplekto dydis: 22 x 18 cm. Talpa gertuvės 236,58 ml.