Kategorijos

Filter By close
Kanceliarinės

Kokybiškos kanceliarinės prekės Jums ar Jūsų įmonei - rašikliai, didinamieji stiklai, flomasteriai, markeriai, liniuotės, pieštukinės, skaičiavimo mašinėlės, užrašų knygutės, prekybinė įranga. Apgalvojome kiekvieną detalę, tad pas mus rasite viską, o unikalūs ir patrauklūs pasiūlymai laukia Jūsų, kiekvieną savaitę! Kanceliarines prekes pristatome visoje Lietuvoje.

Aktyvūs filtrai

Dvipusiai...
Kaina 11,90 €
Dvipusių markerių / flomasterių rinkinys, 36 spalvų. Kiekvienas žymeklis turi 2 antgalius (platus ir tikslus). Pagaminti iš netoksiškų medžiagų, supakuoti į patogų dėklą su nešiojimo rankena. Didelio spalvų diapazono dėka galima padaryti įdomius spalvų perėjimus ir atspalvius su spalva. Šie markerių tipo flomasteriai pamėgti vaikų, mokinių, studentų, menininkų. Krepšio dydis: 18 x 10 x 10 cm.
Dvipusiai...
Kaina 8,90 €
Dvipusių markerių / flomasterių rinkinys, 24 spalvų. Kiekvienas žymeklis turi 2 antgalius (platus ir tikslus). Pagaminti iš netoksiškų medžiagų, supakuoti į patogų dėklą su nešiojimo rankena. Didelio spalvų diapazono dėka galima padaryti įdomius spalvų perėjimus ir atspalvius su spalva. Šie markerių tipo flomasteriai pamėgti vaikų, mokinių, studentų, menininkų. Krepšio dydis: 16 x 10 x 7 cm.
Pripučiamas maišas rankinės...
Kaina 1,16 €
Turite daug rankinių ir jos nenaudojamos praranda savo formą, turime jums sprendimą. Siūlome jums pripučiamą maišą rankinėms, krepšiams ar kurpinėms formai palaikyti. Jį lengva naudoti, įkiškite šiaudelį per skylę ir pripūskite oro, ir galite dėti į rankinę. Rankinė puikiai išlaikys savo formą ir galėsite nesijaudinti, kad praras formą iki kito sezono, kai norėsite ją vėl nešioti. Dydis: 40x50 cm.
Dvipusiai...
Kaina 19,90 €
Dvipusių markerių / flomasterių rinkinys, 80 spalvų. Kiekvienas žymeklis turi 2 antgalius (platus ir tikslus). Pagaminti iš netoksiškų medžiagų, supakuoti į patogų dėklą su nešiojimo rankena. Didelio spalvų diapazono dėka galima padaryti įdomius spalvų perėjimus ir atspalvius su spalva. Šie markerių tipo flomasteriai pamėgti vaikų, mokinių, studentų, menininkų. Krepšio dydis: 14 x 16 x 17 cm.
Antistresinis...
Kaina 16,50 €
"POP IT" silikoninis antistresiniai žaislai - šių dienų patys populiariausi vaikų tarpe. O šis žaislas ypatingas tuo, kad tai ne tik žaislas, bet taip pat ir penalas, kuriame vaikas galės laikyti savo mėgstamus rašiklius ir pieštukus. Tai  ne tik puiki pramoga jūsų vaikui, bet taip pat šio žaidimo pagalba vaikas galės lengviau atsipalaiduoti ir nurimti pamokų metu. Dydis: 12 x 18 x 3,5 cm.
Užrašų knyga odiniu mėlynu...
Kaina 7,90 €
Užrašų knygos su natūralios odos viršeliais, tarnausiančios ne vienerius metus. Užsukami odine juostele viršeliai itin patvarūs, o viduje esančios knygos keičiamos. Yra skirtukas su pakabuku, kuris padės jums nepasiklysti tarp puslapių. Ši užrašų knygutė patiks vertinantiems ilgaamžiškumą ir kokybę. Dydis: 14 x 10 cm.
Užrašų knyga odiniu rudu...
Kaina 9,90 €
Užrašų knygos su natūralios odos viršeliais, tarnausiančios ne vienerius metus. Užsukami odine juostele viršeliai itin patvarūs, o viduje esančios knygos keičiamos. Yra skirtukas su pakabuku, kuris padės jums nepasiklysti tarp puslapių. Ši užrašų knygutė patiks vertinantiems ilgaamžiškumą ir kokybę. Dydis: 18 x 13 cm.