Kategorijos

Filter By close
Kanceliarinės

Kokybiškos kanceliarinės prekės Jums ar Jūsų įmonei - rašikliai, didinamieji stiklai, flomasteriai, markeriai, liniuotės, pieštukinės, skaičiavimo mašinėlės, užrašų knygutės, prekybinė įranga. Apgalvojome kiekvieną detalę, tad pas mus rasite viską, o unikalūs ir patrauklūs pasiūlymai laukia Jūsų, kiekvieną savaitę! Kanceliarines prekes pristatome visoje Lietuvoje.

Aktyvūs filtrai

Pripučiamas maišas rankinės...
Kaina 1,16 €
Turite daug rankinių ir jos nenaudojamos praranda savo formą, turime jums sprendimą. Siūlome jums pripučiamą maišą rankinėms, krepšiams ar kurpinėms formai palaikyti. Jį lengva naudoti, įkiškite šiaudelį per skylę ir pripūskite oro, ir galite dėti į rankinę. Rankinė puikiai išlaikys savo formą ir galėsite nesijaudinti, kad praras formą iki kito sezono, kai norėsite ją vėl nešioti. Dydis: 40x50 cm.
Antistresinis...
Kaina 6,60 € Reguliari kaina 16,50 € −60%
"POP IT" silikoninis antistresiniai žaislai - šių dienų patys populiariausi vaikų tarpe. O šis žaislas ypatingas tuo, kad tai ne tik žaislas, bet taip pat ir penalas, kuriame vaikas galės laikyti savo mėgstamus rašiklius ir pieštukus. Tai  ne tik puiki pramoga jūsų vaikui, bet taip pat šio žaidimo pagalba vaikas galės lengviau atsipalaiduoti ir nurimti pamokų metu. Dydis: 12 x 18 x 3,5 cm.