Kategorijos

Filter By close
Vazos

Aktyvūs filtrai

Stiklinė vaza, h 20 cm
Kaina 6,23 € Reguliari kaina 8,90 € −30%
Cilindrinė stiklo vaza yra tokia pat kompaktiška, kaip ir universali. Pamerkite savo gėles arba gėlių puokštes į šią minimalistinę stiklinę vazą. Vaza neįmantri, todėl savo forma neužgoš gėlių puokštės ir leis gėrėtis gėlėmis, o ne indu. Taip pat ši vaza gali tapti dekoracijos elementu. Ji skaidri ir į ją galima įdėti įvairių dekoratyvinių elementų nuo spalvotų akmenukų iki žele burbuliukų ir kt., ar iš vazos padaryti žvakidę. Vazos dydis: h 20 x ∅ 11 cm.

Keraminė vaza, h 60 cm
Kaina 48,00 €
Ieškantiems subtilumo – keraminė vaza. Elegantiška ir išskirtinė. Keraminė vaza turi matinį paviršių. Juodos spalvos, jos forma yra unikali, o tai suteikia meninį jausmą. Gali būti miela dovana bei graži interjero dekoracija jūsų namuose. Dekoracija, tinkanti bet kuriai erdvei papuošti ar dirbtinėms gėlėms pamerkti. Dėmesio! Vaza netinka merkti skintoms gėlėms. Dydis: h 60 x 15 x 15 cm.
Keraminė vaza, h 58 cm
Kaina 46,00 €
Ieškantiems subtilumo – keraminė vaza. Elegantiška ir išskirtinė. Keraminė vaza turi matinį paviršių. Juodos spalvos, jos forma yra unikali, o tai suteikia meninį jausmą. Gali būti miela dovana bei graži interjero dekoracija jūsų namuose. Dekoracija, tinkanti bet kuriai erdvei papuošti ar dirbtinėms gėlėms pamerkti. Dėmesio! Vaza netinka merkti skintoms gėlėms. Dydis: ∅ 15 x h 58 cm.
Stiklinė vaza, h 30 cm
Kaina 32,00 €
Stiklo vaza yra tokia pat kompaktiška, kaip ir universali. Pamerkite savo gėles arba gėlių puokštes į šią minimalistinę stiklinę vazą. Vaza neįmantri, todėl savo forma neužgoš gėlių puokštės ir leis gėrėtis gėlėmis, o ne indu. Taip pat ši vaza gali tapti dekoracijos elementu. Ji skaidri ir į ją galima įdėti įvairių dekoratyvinių elementų nuo spalvotų akmenukų iki žele burbuliukų ir kt. Vazos dydis: h 30 cm.
Plastikinė, sulankstoma vaza
Kaina 0,84 €
Ruošiatės švęsti, bet nesate įsitikinę, kad turėsite kur pamerkti jums dovanotas gėles. Siūlome Jums ypatingą vazą, kuri yra ekologiška, nedūžtanti, sulankstoma plastikinė vaza. Puikiai tinka namų, biuro ir kt. erdvių dekoravimui. Tiesiog užpildykite ją vandeniu, tada ji įgaus formą kaip gėlių vaza, o kai nenaudojate, tiesiog išpilkite vandenį, taps plonu plastikiniu popieriumi ir taupančiu erdvę. Dydis: h 18 x 15 cm.
Plastikinė, sulankstoma vaza
Kaina 1,01 €
Ruošiatės švęsti, bet nesate įsitikinę, kad turėsite kur pamerkti jums dovanotas gėles. Siūlome Jums ypatingą vazą, kuri yra ekologiška, nedūžtanti, sulankstoma plastikinė vaza. Puikiai tinka namų, biuro ir kt. erdvių dekoravimui. Tiesiog užpildykite ją vandeniu, tada ji įgaus formą kaip gėlių vaza, o kai nenaudojate, tiesiog išpilkite vandenį, taps plonu plastikiniu popieriumi ir taupančiu erdvę. Medžiaga: plastikas. Dydis: 27 x 17 cm.