Kategorijos

Filter By close
Vazos

Aktyvūs filtrai

Stiklinė vaza, 23 cm
Kaina 34,00 €
Ieškantiems subtilumo – tamsinto stiklo, žalia vaza. Elegantiška ir išskirtinė, jos forma yra unikali, o tai suteikia meninį jausmą. Gali būti miela dovana bei graži interjero dekoracija jūsų namuose. Dekoracija, tinkanti bet kuriai erdvei papuošti ar skintoms gėlėms pamerkti. Dydis: vazos aukštis - 23 cm, siauroji dalis - ∅ 10 cm, plačiausia - ∅ 15 cm.
Stiklinė vaza, 20 cm
Kaina 38,00 €
Ieškantiems subtilumo – tamsinto stiklo, žalia vaza. Elegantiška ir išskirtinė, jos forma yra unikali, o tai suteikia meninį jausmą. Gali būti miela dovana bei graži interjero dekoracija jūsų namuose. Dekoracija, tinkanti bet kuriai erdvei papuošti ar skintoms gėlėms pamerkti. Dydis: vazos aukštis - 20 cm, siauroji dalis - ∅ 6 cm, plačiausia - ∅ 19 cm.
Stiklinė vaza, 28 cm
Kaina 38,00 €
Ieškantiems subtilumo – tamsinto stiklo, žalia vaza. Elegantiška ir išskirtinė, jos forma yra unikali, o tai suteikia meninį jausmą. Gali būti miela dovana bei graži interjero dekoracija jūsų namuose. Dekoracija, tinkanti bet kuriai erdvei papuošti ar skintoms gėlėms pamerkti. Dydis: vazos aukštis - 28 cm, siauroji dalis - ∅ 10 cm, plačiausia - ∅ 16 cm.
Stiklinė vaza, 28 cm
Kaina 38,00 €
Ieškantiems subtilumo – tamsinto stiklo, pilka vaza. Elegantiška ir išskirtinė, jos forma yra unikali, o tai suteikia meninį jausmą. Gali būti miela dovana bei graži interjero dekoracija jūsų namuose. Dekoracija, tinkanti bet kuriai erdvei papuošti ar skintoms gėlėms pamerkti. Dydis: vazos aukštis - 28 cm, siauroji dalis - ∅ 10 cm, plačiausia - ∅ 16 cm.
Stiklinė vaza, 23 cm
Kaina 34,00 €
Ieškantiems subtilumo – tamsinto stiklo, pilka vaza. Elegantiška ir išskirtinė, jos forma yra unikali, o tai suteikia meninį jausmą. Gali būti miela dovana bei graži interjero dekoracija jūsų namuose. Dekoracija, tinkanti bet kuriai erdvei papuošti ar skintoms gėlėms pamerkti. Dydis: vazos aukštis - 23 cm, siauroji dalis - ∅ 10 cm, plačiausia - ∅ 16 cm.
Keraminė vaza, h 58 cm
Kaina 46,00 €
Ieškantiems subtilumo – keraminė vaza. Elegantiška ir išskirtinė. Keraminė vaza turi matinį paviršių. Juodos spalvos, jos forma yra unikali, o tai suteikia meninį jausmą. Gali būti miela dovana bei graži interjero dekoracija jūsų namuose. Dekoracija, tinkanti bet kuriai erdvei papuošti ar dirbtinėms gėlėms pamerkti. Dėmesio! Vaza netinka merkti skintoms gėlėms. Dydis: ∅ 15 x h 58 cm.