Kategorijos

Filter By close
Vaikiški skėčiai

Aktyvūs filtrai

Skėtis vaikiškas, ligas
Kaina 9,90 €
Užklupus lietui, juk nesinori permirkti iki paskutinio siūlo. Skėtis mažylį apsaugos nuo vėjo ir sušlapimo, o jį nešdamas pats, vaikutis jausis savarankiškas ir atsakingas pats už save. Skėtis išskleidžiamas mechaniniu būdu. Skėtis turi plastikinį dėklą, kurį galima sutraukti ir ištraukti, tokiu būdu jūsų skėtis bus sausas ir nelašės vanduo nuo skėčio. Išmatavimai: išskleisto ∅ 86 x h 71 cm.
Skėtis vaikiškas, ligas
Kaina 10,80 €
Užklupus lietui, juk nesinori permirkti iki paskutinio siūlo. Skėtis mažylį apsaugos nuo vėjo ir sušlapimo, o jį nešdamas pats, vaikutis jausis savarankiškas ir atsakingas pats už save. Skėtis išskleidžiamas mechaniniu būdu. Skėtis turi plastikinį dėklą, kurį galima sutraukti ir ištraukti, tokiu būdu jūsų skėtis bus sausas ir nelašės vanduo nuo skėčio. Išmatavimai: išskleisto ∅ 94 x h 78 cm.
Ilgas vaikiškas skėtis
Kaina 9,80 €
Užklupus lietui, juk nesinori permirkti iki paskutinio siūlo. Skėtis mažylį apsaugos nuo vėjo ir sušlapimo, o jį nešdamas pats, vaikutis jausis savarankiškas ir atsakingas pats už save. Skėtis išskleidžiamas mechaniniu būdu. Nenaudojamas skėtis susegamas lipuku. Išskirtinio žaismingo dizaino, su pasakų herojais. Išmatavimai: išskleisto ∅ 94 x h 74 cm.
Ilgas vaikiškas skėtis
Kaina 9,80 €
Užklupus lietui, juk nesinori permirkti iki paskutinio siūlo. Skėtis mažylį apsaugos nuo vėjo ir sušlapimo, o jį nešdamas pats, vaikutis jausis savarankiškas ir atsakingas pats už save. Skėtis išskleidžiamas mechaniniu būdu. Nenaudojamas skėtis susegamas lipuku. Išskirtinio žaismingo dizaino, su herojais. Išmatavimai: išskleisto ∅ 96 x h 74 cm. 
Ilgas vaikiškas skėtis
Kaina 9,80 €
Užklupus lietui, juk nesinori permirkti iki paskutinio siūlo. Skėtis mažylį apsaugos nuo vėjo ir sušlapimo, o jį nešdamas pats, vaikutis jausis savarankiškas ir atsakingas pats už save. Skėtis išskleidžiamas mechaniniu būdu. Nenaudojamas skėtis susegamas lipuku. Išmatavimai: išskleisto ∅ 94 x h 73 cm. 
Skėtis vaikiškas, ligas
Kaina 8,60 €
Užklupus lietui, juk nesinori permirkti iki paskutinio siūlo. Skėtis mažylį apsaugos nuo vėjo ir sušlapimo, o jį nešdamas pats, vaikutis jausis savarankiškas ir atsakingas pats už save. Skėtis išskleidžiamas mechaniniu būdu. Nenaudojamas skėtis susegamas lipuku. Išmatavimai: išskleisto ∅ 87 x h 67 cm. 8 stipinų.
Skėtis vaikiškas, ligas
Kaina 8,40 €
Užklupus lietui, juk nesinori permirkti iki paskutinio siūlo. Skėtis mažylį apsaugos nuo vėjo ir sušlapimo, o jį nešdamas pats, vaikutis jausis savarankiškas ir atsakingas pats už save. Skėtis išskleidžiamas mechaniniu būdu. Nenaudojamas skėtis susegamas lipuku. Išmatavimai: išskleisto ∅ 85 x h 66 cm. Turi 8 stipinus.
cookie Slapukų sutikimas