Kategorijos

Filter By close
Koteliai

Aktyvūs filtrai

Dirbtinės gėlės kotelis su...
Kaina 1,40 €
Dirbtinės gėlės kotelis su 7 chrizantemų lapais ir smulkiomis baltomis gėlytėmis sudarytas iš 6 šakų. Kotas pagamintas iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl jį galima lengvai formuoti, naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės, nereikalauja ypatingos priežiūros. Gėlės aukštis 33 cm.
Dirbtinės gėlės kotelis su...
Kaina 1,50 €
Dirbtinės gėlės kotelis su 8 chrizantemų lapais ir smulkiomis baltomis gėlytėmis sudarytas iš 7 šakų. Kotas pagamintas iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl jį galima lengvai formuoti, naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės, nereikalauja ypatingos priežiūros. Gėlės aukštis 33 cm.
Dirbtinės gėlės kotelis su...
Kaina 1,30 €
Dirbtinės gėlės kotelis su chrizantemų lapais ir smulkiomis geltomis gėlytėmis sudarytas iš 6 šakų. Kotas pagamintas iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl jį galima lengvai formuoti, naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės, nereikalauja ypatingos priežiūros. Dydis: 28 cm.
Dirbtinės gėlės kotelis su...
Kaina 1,50 €
Dirbtinės gėlės kotelis su rožių lapais ir smulkiomis gėlytėmis sudarytas iš 7 šakų. Kotas pagamintas iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl jį galima lengvai formuoti, naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės, nereikalauja ypatingos priežiūros. Dydis: 30 cm.