Kategorijos

Filter By close
Koteliai

Aktyvūs filtrai

Dirbtinės gėlės kotelis su...
Kaina 1,40 €
Dirbtinės gėlės kotelis su 7 chrizantemų lapais ir smulkiomis baltomis gėlytėmis sudarytas iš 6 šakų. Kotas pagamintas iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl jį galima lengvai formuoti, naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės, nereikalauja ypatingos priežiūros.
Gėlės aukštis 33 cm.
Dirbtinės gėlės kotelis su...
Kaina 1,50 €
Dirbtinės gėlės kotelis su 8 chrizantemų lapais ir smulkiomis baltomis gėlytėmis sudarytas iš 7 šakų. Kotas pagamintas iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl jį galima lengvai formuoti, naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės, nereikalauja ypatingos priežiūros.
Gėlės aukštis 33 cm.
Dirbtinės gėlės kotelis su...
Kaina 1,50 €
Dirbtinės gėlės kotelis su rožių lapais ir smulkiomis gėlytėmis sudarytas iš 7 šakų. Kotas pagamintas iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl jį galima lengvai formuoti, naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės, nereikalauja ypatingos priežiūros.
Dydis: 30 cm.
Dirbtinė lapų šakelė su...
Kaina 0,80 €
Dirbtinė lapų puokštė su keturiais baltais žiedais iš 5 šakų. Puokštė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl puokštę galima lengvai formuoti ir naudoti tiek viduje, tiek lauke. Augalą lengva prižiūrėti ir valyti, jos yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros.
Puokštės aukštis 33 cm. 
cookie Slapukų sutikimas