Kategorijos

Filter By close
Kita

Aktyvūs filtrai

Stiklinė statulėlė "Drakonas"
Kaina 69,80 €
Ieškote kuom dar papildyti savo stiklinių figūrėlių kolekciją? Ar nerimaujate, kokią smulkmeną nudžiuginti draugus ar artimuosius? Siūlome Jums stiklinę figūrėlę - drakoną ant stiklinio padėklo. Statulėlės pradžiuginti ne vieną kolekcionierių arba taps išskirtiniu akcentu jūsų namuose. Dydis: h 20,5 x 13 x 9 cm.
Stiklinė statulėlė...
Kaina 7,50 €
Suvenyras "Drakonas" ant veidrodinio padėkliuko, gale yra įjungimas, ir tigrą apšvies įvairiomis spalvomis. Jis supakuotas dėžutėje. Figūrėlė papuoš jūsų namus, tai taip pat gali būti ir puiki prisiminimo dovanėlė. Medžiaga - stiklas ir plastikas. Dydis: h 6 x 3,5 x 4 cm. Reikalingi elementai (komplekte yra).
Stiklinė statulėlė...
Kaina 17,50 €
Suvenyras "Drakonas" ant veidrodinio padėkliuko, gale yra įjungimas, ir tigrą apšvies įvairiomis spalvomis. Jis supakuotas dėžutėje. Figūrėlė papuoš jūsų namus, tai taip pat gali būti ir puiki prisiminimo dovanėlė. Medžiaga - stiklas ir plastikas. Dydis: h 10,5 x 10 x 8,7 cm. Reikalingi 3 x AA elementai (nepridedami).
Stiklinė statulėlė "Drakonas"
Kaina 30,80 €
Ieškote kuom dar papildyti savo stiklinių figūrėlių kolekciją? Ar nerimaujate, kokią smulkmeną nudžiuginti draugus ar artimuosius? Siūlome Jums stiklinę figūrėlę - drakoną ant stiklinio padėklo. Statulėlės pradžiuginti ne vieną kolekcionierių arba taps išskirtiniu akcentu jūsų namuose. Dydis: h 12 x 18 x 5 cm.