Kategorijos

Filter By close
Kita

Aktyvūs filtrai

Statulėlė "Berniukas su...
Kaina 31,50 €
Balto, glazūruoto porceliano figūrėlė - suvenyras berniukas su meškiuku, dekoruota spalvota ir auksine glazūra. Mielas berniukas su meškiuku statulėlė be abejonės patrauks visų dėmesį. Savo estetika ir rafinuotumu ji pamalonins net ir išrankiausius. Statulėlė pradžiugins ne vieną arba taps išskirtiniu akcentu jūsų namuose. Medžiaga porcelianas. Dydis: h 21 x 9 x 8 cm.
Statulėlė "Erelis", h 30 cm
Kaina 46,90 €

Ieškote kuo papuošti savo namus? Ar nerimaujate, ką dovanoti draugams ar artimiesiems? Siūlome Jums erelį ant šakos, pagamintą iš polirezino, dekoruotas veidrodiniais rombais. Savo estetika ir rafinuotumu jos pamalonins net ir išrankiausius. Statulėlės pradžiuginti ne vieną arba taps išskirtiniu akcentu jūsų namuose. Dydis: h 30 x 22 cm. 

Statulėlė "Erelis", h 20 cm
Kaina 19,80 €

Ieškote kuo papuošti savo namus? Ar nerimaujate, ką dovanoti draugams ar artimiesiems? Siūlome Jums erelį ant šakos, pagamintą iš polirezino, dekoruotas veidrodiniais rombais. Savo estetika ir rafinuotumu jos pamalonins net ir išrankiausius. Statulėlės pradžiuginti ne vieną arba taps išskirtiniu akcentu jūsų namuose. Dydis: h 20 x 13 cm. 

Metalinis automobilis
Kaina 22,60 €

Išskirtinis unikalus metalinio automobilio modelis su besisukančiais ratais. Graži stalo interjero detalė ar akcentas primenentis veržlumą, jėgą, skatinanti pasitikėjimą savimi. Šis metalinis automobilis puikiai tiks, norint papuošti namus ar darbo vietą, ar bus originalus suvenyras bet kokia proga. Dydis: 19 x 11 cm.

Metalinis motociklas
Kaina 28,00 €

Išskirtinis unikalus metalinis motociko modelis su judančiu vairu, besisukantys ratais, nes sudėti guoliai. Graži stalo interjero detalė ar akcentas primenentis veržlumą, jėgą, skatinanti pasitikėjimą savimi. Šis metalinis motociklas puikiai tiks, norint papuošti namus ar darbo vietą, ar bus originalus suvenyras bet kokia proga. Dydis: 20,5 x 12 cm.

Metalinis motociklas
Kaina 10,50 €

Išskirtinis unikalus metalinis motociko modelis su judančiu vairu, besisukantys ratais, nes sudėti guoliai. Graži stalo interjero detalė ar akcentas primenentis veržlumą, jėgą, skatinanti pasitikėjimą savimi. Šis metalinis motociklas puikiai tiks, norint papuošti namus ar darbo vietą, ar bus originalus suvenyras bet kokia proga. Dydis: 17 x 8 cm.

Metalinis motociklas
Kaina 29,80 €

Išskirtinis unikalus metalinis motociko modelis su judančiu vairu, besisukantys ratais, nes sudėti guoliai. Graži stalo interjero detalė ar akcentas primenentis veržlumą, jėgą, skatinanti pasitikėjimą savimi. Šis metalinis motociklas puikiai tiks, norint papuošti namus ar darbo vietą, ar bus originalus suvenyras bet kokia proga. Dydis: 26,5 x 14 cm.