Kategorijos

Filter By close
Kita

Aktyvūs filtrai

Porceliano statulėlė...
Kaina 11,80 €
Ieškote kuo papuošti savo namus? Ar nerimaujate, ką dovanoti draugams ar artimiesiems? Jei taip, pažiūrėkite čia! Kanarėlės iš kiniško porceliano, dekoruotas glazūra ir cirkoniais. Savo estetika ir rafinuotumu jos pamalonins net ir išrankiausius. Statulėlė pradžiugins ne vieną arba taps išskirtiniu akcentu jūsų namuose. Dydis: h 12,5 x 13 x 4 cm.
Porceliano statulėlė "Liūtas"
Kaina 8,50 €
Ieškote kuo papuošti savo namus? Ar nerimaujate, ką dovanoti draugams ar artimiesiems? Jei taip, pažiūrėkite čia! Liūtas iš kiniško porceliano, dekoruotas aukso glazūra. Savo estetika ir rafinuotumu jos pamalonins net ir išrankiausius. Statulėlė pradžiugins ne vieną arba taps išskirtiniu akcentu jūsų namuose. Dydis: h 10 x 8 x 5 cm.
Statulėlė "Avinas"
Kaina 2,32 €
Ieškote kuo papuošti savo namus? Ar nerimaujate, ką dovanoti draugams ar artimiesiems? Jei taip, pažiūrėkite čia! Siūlome Jums avino statulėle iš polirizano. Savo estetika ir rafinuotumu jos pamalonins net ir išrankiausius. Statulėlės pradžiuginti ne vieną arba taps išskirtiniu akcentu jūsų namuose. Dydis: 5,5 x 6 x 1,5 cm.
Statulėlė "Avinas"
Kaina 6,95 €
Ieškote kuo papuošti savo namus? Ar nerimaujate, ką dovanoti draugams ar artimiesiems? Jei taip, pažiūrėkite čia! Siūlome Jums avino statulėle iš polirizano. Savo estetika ir rafinuotumu jos pamalonins net ir išrankiausius. Statulėlės pradžiuginti ne vieną arba taps išskirtiniu akcentu jūsų namuose. Dydis: 11,5 x 8 x 6,5 cm.
Statulėlė liūtas
Kaina 12,50 €
Liūtas bus gražus akcentas jūsų interjere, norint papuošti namus ar darbo vietą, ar originalus suvenyras bet kokia proga. Liūtas padės  išvengti  blogų žmonių ketinimų, apsaugo namus, verslą nuo nelaimių ir nenumatytų įvykių. Šis gražus lakuoto medžio liūtas atneš į Jūsų namus senojo rytų kultūros pasaulio jausmą. Dydis: h 11 x 15 x 6 cm.
Statulėlė kriauklė su...
Kaina 12,90 €
Ieškote kuo papuošti savo namus? Ar nerimaujate, ką dovanoti artimiesiems? Jei taip, pažiūrėkite čia! Kriauklė su perlu, iš kiniško porceliano, dekoruota aukso glazūra. Kriauklė laikoma sėkmės ir šlovės simboliu, atneša šlovę. Tai puiki dovana bet kokią progą, ar paprasčiausiai puiki interjero detalė. Ji gali būti naudojama kaip papuošalų ir smulkių daiktų laikimui. Dydis: h 7,5 x 9 x 7 cm.
Porceliano statulėlė...
Kaina 19,60 €
Ieškote kuo papuošti savo namus? Ar nerimaujate, ką dovanoti draugams ar artimiesiems? Jei taip, pažiūrėkite čia! Auksinių žuvelių pora, iš kiniško porceliano, dekoruota aukso glazūra. Kinijoje žuvis yra šeimyninės laimės ir harmonijos simbolis. Šis suvenyras - puiki dovana bet kokia progą, ar paprasčiausiai puiki interjero detalė. Dydis: h 17 x 14 x 8,5 cm.
Stiklinė obelis, 18 cm
Kaina 49,00 €
Stiklinė obelis arba pinigų, palinkėjimų ar sėkmės medis. Pagal Feng shui gyvybės medžio ornamentas, plačiai naudojamas namuose ar darbo vietoje, norint palinkėti didesnės sėkmės, turto. Dekoratyviniai krištolinio medžio papuošalai su čakrų energijos krištolo rutuliukų prizmėmis, naudojami teigiamos energijos generatoriui, gydymui, meditacijai, dvasios ramybei ir susikaupimui. Dydis: h 18 x ∅ 13 cm.
Statulėlė "Mama su vaiku...
Kaina 78,00 €
Ieškote kuo papuošti savo namus? Ar nerimaujate, ką dovanoti mamai? Jei taip, pažiūrėkite čia! Porcelianinė statulėlė mama laikanti vaiką ant rankų, dekoruotas švelnių spalvų glazūrą. Jis gali būti puiki dovana mamai, motinos dienos proga, ar kitą progą, bei naudojamas papuošti namus. Dydis: h 35 x 18 x 13 cm.