Kategorijos

Filter By close
Lėlės
Subkategorijos

Aktyvūs filtrai

Lėlė kūdikis su vaikštyne
Kaina 8,90 € Reguliari kaina 17,80 € −50%
Mažas kūdikis su vaikštyne yra puikus žaislas mažoms mergaitėms - ypač besilaukiančioms jaunesnių brolių ir seserų. Jūsų vaikas išmokins rūpintis kūdikiu ir drąsiai dalyvauti auklėjant jaunesnę seserį ar brolį. Tai miela lėlytė su priedais: žindukas, maitinimo buteliukas ir vaikštyne. Lėlės dydis: 21 cm.
Žaislinis vienaragis LOL
Kaina 11,90 €
Žaislinis vienaragis su ilgais, spalvotais karčiais. Tai žaislas, kuris suteikia džiaugsmo ir skatina pažinti pasaulį. Puikus ir stilingas vienaragis mažajai princesei! Žaislas gražiai pagamintas, jis kiekvienam vaikui suteiks daug džiaugsmo. Supakuota gražioje dėžutėje - puiki dovana. Dydis: h 12 x 9 cm. 
Lėlė "Super girls"
Kaina 2,94 € Reguliari kaina 4,90 € −40%
Puiki ir stilinga superherojė lėlė mažajai princesei. Susipažinkite su nuostabiais paaugliais, turinčiais supergalių, ir žaiskite nuostabias istorijas. Kiekvienos lėlės išvaizda ir apranga sukurta pagal vieną iš ikoninių superherojų. Specialūs aksesuarai ir elementai puikiai atspindi personažų charakterį ir jų supergalias. Dydis lėlės: 16 cm. 
Lėlė "Super girls"
Kaina 7,25 € Reguliari kaina 14,50 € −50%
Puiki ir stilinga superherojė lėlė mažajai princesei. Susipažinkite su nuostabiais paaugliais, turinčiais supergalių, ir žaiskite nuostabias istorijas. Kiekvienos lėlės išvaizda ir apranga sukurta pagal vieną iš ikoninių superherojų. Specialūs aksesuarai ir elementai puikiai atspindi personažų charakterį ir jų supergalias. Lėlė kiekvienam vaikui suteiks daug džiaugsmo. Dydis lėlės: 25 cm.
Lėlytė O.M.G
Kaina 3,84 € Reguliari kaina 6,40 € −40%
Naujosios OMG lėlytės dar žavesnės, įspūdingesnės ir, kaip visada, nepakartojamos! Puošni lėlė su puošniais rūbais, bateliais, bei kt. priedais. Puiki ir stilinga lėlė mažajai princesei. Lėlė gražiai pagaminta, ji kiekvienam vaikui suteiks daug džiaugsmo. Supakuota gražioje dėžutėje - puiki dovana. 
Dydis lėlės: 16 cm. 
Lėlytė O.M.G
Kaina 2,34 € Reguliari kaina 3,90 € −40%
Naujosios OMG lėlytės dar žavesnės, įspūdingesnės ir, kaip visada, nepakartojamos! Puošni lėlė su puošniais rūbais, bateliais. Puiki ir stilinga lėlė mažajai princesei. Lėlė gražiai pagaminta, ji kiekvienam vaikui suteiks daug džiaugsmo. Supakuota gražioje dėžutėje - puiki dovana. Dydis lėlės: 16 cm. Pakuotėje yra 12 vnt. Kaina 1 vnt.
Lėlė didelėmis akimis
Kaina 5,88 € Reguliari kaina 8,40 € −30%
Puiki ir stilinga lėlė mažajai princesei. Žaislas lavina vaidmenų žaidimo įgūdžius. Puošni lėlė su puošniais rūbais, bateliais. Lėlės yra lanksčios rankos ir kojos. Lėlė gražiai pagaminta, ji kiekvienam vaikui suteiks daug džiaugsmo. Supakuota gražioje dėžutėje - puiki dovana. Dydis lėlės: 27 cm. Pakuotėje yra 6 vnt. Kaina 1 vnt.
Lėlė su muzikiniais...
Kaina 8,70 € Reguliari kaina 14,50 € −40%
Puiki ir stilinga lėlė mažajai princesei. Žaislas lavina vaidmenų žaidimo įgūdžius. Puošni lėlė su puošniais rūbais, bateliais ir muzikiniais instrumentais. Lėlės yra lanksčios rankos ir kojos. Lėlė gražiai pagaminta, ji kiekvienam vaikui suteiks daug džiaugsmo. Supakuota gražioje dėžutėje - puiki dovana. Dydis lėlės: 26 cm. 
Lėlė su kepuryte
Kaina 5,95 € Reguliari kaina 8,50 € −30%
Puiki ir stilinga lėlė mažajai princesei. Žaislas lavina vaidmenų žaidimo įgūdžius. Puošni lėlė su puošniais rūbais, kepurytė su ausytėmis, bateliais ir kt. priedais. Lėlės yra lanksčios rankos ir kojos. Lėlė gražiai pagaminta, ji kiekvienam vaikui suteiks daug džiaugsmo. Supakuota gražioje dėžutėje - puiki dovana. Dydis lėlės: 17 cm. 
Lėlė su kepuryte
Kaina 6,90 € Reguliari kaina 13,80 € −50%
Puiki ir stilinga lėlė mažajai princesei. Žaislas lavina vaidmenų žaidimo įgūdžius. Puošni lėlė su puošniais rūbais, kepurytė su ausytėmis, bateliais ir kt. priedais. Lėlės yra lanksčios rankos ir kojos. Lėlė gražiai pagaminta, ji kiekvienam vaikui suteiks daug džiaugsmo. Supakuota gražioje dėžutėje - puiki dovana. Dydis lėlės: 17 cm. 
Lėlė kūdikis su žinduku
Kaina 9,54 € Reguliari kaina 15,90 € −40%
Mažas kūdikis yra puikus žaislas mažoms mergaitėms - ypač besilaukiančioms jaunesnių brolių ir seserų. Jūsų vaikas išmokins rūpintis kūdikiu ir drąsiai dalyvauti auklėjant jaunesnę seserį ar brolį. Tai miela lėlytė su priedais: žindukas ir maitinimo buteliukas. Su šia lėlyte vaikai norės, ne tik miegoti, bet ir sėdėti ant naktinio puoduko. Lėlės dydis: 31 cm.
Lėlė su šilta suknele
Kaina 14,94 € Reguliari kaina 24,90 € −40%
Puiki ir stilinga lėlė mažajai princesei. Žaislas lavina vaidmenų žaidimo įgūdžius. Puošni ilgaplaukė lėlė su šilta suknele, kepurytė su ausytėmis ir bateliais. Lėlės yra lanksčios rankos ir kojos. Lėlė gražiai pagaminta, ji kiekvienam vaikui suteiks daug džiaugsmo. Supakuota gražioje dėžutėje - puiki dovana. Dydis lėlės: 29 cm. 
cookie Slapukų sutikimas