Kategorijos

Filter By close
Rūkymui

Žiebtuvėliai, porcigarai, peleninės, muštukai, dovana vyrui, cigarečių dėklas, dovanos, dovanos vyrams

Aktyvūs filtrai

Kaljanas, 72 cm
Kaina 78,00 €
Kaljanas – rūkymo prietaisas, kurį rūkant dūmai prieš patekdami į burną pereina per vandenį. Įvairiuose kraštuose vadinamas įvairiai: šišahukanargiliu ir kt. Kaljana yra kvapnius tabako dūmus skleidžiančią vandens pypkę. Išbandyti šią egzotišką pramogą neretai ryžtasi netgi nerūkantys žmonės. Kaljano aukštis: 72 cm.
Kaljanas, 38 cm
Kaina 39,80 €
Kaljanas – rūkymo prietaisas, kurį rūkant dūmai prieš patekdami į burną pereina per vandenį. Įvairiuose kraštuose vadinamas įvairiai: šišahukanargiliu ir kt. Kaljana yra kvapnius tabako dūmus skleidžiančią vandens pypkę. Išbandyti šią egzotišką pramogą neretai ryžtasi netgi nerūkantys žmonės. Kaljano aukštis: 38 cm. Klajana pagaminta iš plastiko.
Kaljanas, 56 cm
Kaina 38,50 €
Kaljanas – rūkymo prietaisas, kurį rūkant dūmai prieš patekdami į burną pereina per vandenį. Įvairiuose kraštuose vadinamas įvairiai: šišahukanargiliu ir kt. Kaljana yra kvapnius tabako dūmus skleidžiančią vandens pypkę. Išbandyti šią egzotišką pramogą neretai ryžtasi netgi nerūkantys žmonės. Kaljano aukštis: 56 cm.
Kaljanas, 47 cm
Kaina 42,00 €
Kaljanas – rūkymo prietaisas, kurį rūkant dūmai prieš patekdami į burną pereina per vandenį. Įvairiuose kraštuose vadinamas įvairiai: šišahukanargiliu ir kt. Kaljana yra kvapnius tabako dūmus skleidžiančią vandens pypkę. Išbandyti šią egzotišką pramogą neretai ryžtasi netgi nerūkantys žmonės. Kaljano aukštis: 47 cm. Klajana pagaminta iš plastiko.
Kaljanas, 52 cm
Kaina 42,80 €
Kaljanas – rūkymo prietaisas, kurį rūkant dūmai prieš patekdami į burną pereina per vandenį. Įvairiuose kraštuose vadinamas įvairiai: šišahukanargiliu ir kt. Kaljana yra kvapnius tabako dūmus skleidžiančią vandens pypkę. Išbandyti šią egzotišką pramogą neretai ryžtasi netgi nerūkantys žmonės. Kaljano aukštis: 52 cm.
Kaljanas, 50 cm
Kaina 36,90 €
Kaljanas – rūkymo prietaisas, kurį rūkant dūmai prieš patekdami į burną pereina per vandenį. Įvairiuose kraštuose vadinamas įvairiai: šišahukanargiliu ir kt. Kaljana yra kvapnius tabako dūmus skleidžiančią vandens pypkę. Išbandyti šią egzotišką pramogą neretai ryžtasi netgi nerūkantys žmonės. Kaljano aukštis: 50 cm.
Kaljanas, 29 cm
Kaina 29,60 €
Kaljanas – rūkymo prietaisas, kurį rūkant dūmai prieš patekdami į burną pereina per vandenį. Įvairiuose kraštuose vadinamas įvairiai: šišahukanargiliu ir kt. Kaljana yra kvapnius tabako dūmus skleidžiančią vandens pypkę. Išbandyti šią egzotišką pramogą neretai ryžtasi netgi nerūkantys žmonės. Kaljano aukštis: 29 cm.
Kaljanas, 30 cm
Kaina 18,50 €
Kaljanas – rūkymo prietaisas, kurį rūkant dūmai prieš patekdami į burną pereina per vandenį. Įvairiuose kraštuose vadinamas įvairiai: šišahukanargiliu ir kt. Kaljana yra kvapnius tabako dūmus skleidžiančią vandens pypkę. Išbandyti šią egzotišką pramogą neretai ryžtasi netgi nerūkantys žmonės. Kaljano aukštis: 30 cm.
Žiebtuvėlis įkraunamas su...
Kaina 29,80 €
Stilingas elektrinis žiebtuvėlis su žiebtuvėliu. Yra USB įkrovimo laidas. Įkrovimas vyksta per USB jungtį, kuri leidžia greitai įkrauti visur, kur turite prieigą prie USB lizdo su DC 5V. Šviesos diodas rodo įkrovimo procesą. Gauto degimo kontūre yra labai aukšta temperatūra, todėl jūs galite lengvai uždegti cigaretę. Tai leidžia prisidegti cigaretes be dujų, benzino ar liepsnos. Dydis: 8 x 3,5 cm.