Kategorijos

Filter By close
Rūkymui

Žiebtuvėliai, porcigarai, peleninės, muštukai, dovana vyrui, cigarečių dėklas, dovanos, dovanos vyrams

Aktyvūs filtrai

Elektrinis plazminis...
Kaina 18,70 €
Stilingas elektrinis, plazminis žiebtuvėlis + USB įkrovimo laidas. Žiebtuvėlyje yra mėlynas šviesos diodas, skirtas įkrovimui, o saugos sistema maždaug po 10 sekundžių išjungia kaitinimo siūlelį. Žiebtuvėlis, be liepsnos, su įmontuota baterija. Tai leidžia prisidegti cigaretes be dujų, benzino ar liepsnos. Atsparus vėjui, sniegui ir lietui. Jis įkraunamas iš USB jungties. Dydis: 7,5 x 3,5 cm.
Porcigaras su USB žiebtuvėliu
Kaina 15,80 €
Moderni porcigarinė su neužpučiamu žiebtuvėliu, pakraunamu per USB jungtį. Tai puikus sprendimas norintiems turėti stilingą aksesuarą savo kišenėje, bei puiki dovana. Tai lengvas ir tvirtas dėklas, kuris apsaugos cigaretes nuo suspaudimų ir drėgmės. Lengvai atsidaro ir užsidaro. Kompaktiškas, patogus nešiotis. Dydis: 11,5 x 5,7 cm.
Žiebtuvėlis "Lighter", dujinis
Kaina 11,40 €
Šiuolaikinio dizaino, išskirtinės išvaizdos su deivės graviūra metalizuotas žiebtuvėlis "Lighter" firmos. Pildomas dujomis, jas išnaudojus galima vėl papildyti dujų talpyklą ir toliau naudoti žiebtuvėlį. Praktiška ir patogi smulkmena rūkantiems bei puiki dovana. Dydis: 5,5 x 4 cm.
cookie Slapukų sutikimas