Kategorijos

Filter By close
Krikštynoms

Aktyvūs filtrai

Rožančius-vėrinys iš...
Kaina 3,60 €
Rožančius arba dar vadinamas rožinis - tai meditacinė kartotinė malda, kuri yra skirta Kristaus gyvenimo apmąstymui. Karoliukų vėrinys, kuris naudojamas maldos kalbėjimui. Rožančiai – tai šventa priemonė, skirta maldoms skaičiuoti. Juose yra daug apsauginės energijos, kuri atsiranda dvasinės praktikos metu. Siūlome Jums medinių karoliukų rožinį, kurio ilgis apie 32 cm kartu su kryželiu.
Rožančius-vėrinys dėžutėje
Kaina 5,00 €
Rožančius arba dar vadinamas rožinis - tai meditacinė kartotinė malda, kuri yra skirta Kristaus gyvenimo apmąstymui. Karoliukų vėrinys, kuris naudojamas maldos kalbėjimui. Rožančiai – tai šventa priemonė, skirta maldoms. Juose yra daug apsauginės energijos, kuri atsiranda dvasinės praktikos metu. Siūlome Jums spalvotų karoliukų rožinį, kurio ilgis apie 49 cm kartu su kryželiu.
Rožančius-vėrinys buteliuke
Kaina 3,30 €
Rožančius arba dar vadinamas rožinis - tai meditacinė kartotinė malda, kuri yra skirta Kristaus gyvenimo apmąstymui. Karoliukų vėrinys, kuris naudojamas maldos kalbėjimui. Rožančiai – tai šventa priemonė, skirta maldoms. Juose yra daug apsauginės energijos, kuri atsiranda dvasinės praktikos metu. Siūlome Jums stiklinių karoliukų rožinį, kurio ilgis apie 42 cm kartu su kryželiu.
Grandinėlė su kryželiu, 24 cm
Kaina 13,00 €
Kryželį padovanojus vaikui, kunigas ceremonijos (krikštynų, ar pirmosios komunijos) metu pašventina dovaną. Taip vaikas įgyja talismaną visam gyvenimui. Kryželis saugo nuo pavojų, nelaimių, suteikia patikimą apsaugą. Grandinėlės ilgis 24 cm, kryželio ilgis 3,5 cm. Pagamintas iš medicininio metalo, kryželis su cirkonio akute.
Grandinėlė su kryželiu, 21 cm
Kaina 12,50 €
Kryželį padovanojus vaikui, kunigas ceremonijos (krikštynų, ar pirmosios komunijos) metu pašventina dovaną. Taip vaikas įgyja talismaną visam gyvenimui. Kryželis saugo nuo pavojų, nelaimių, suteikia patikimą apsaugą. Grandinėlės ilgis 21 cm, kryželio ilgis 4 cm. Pagamintas iš medicininio metalo, kryželis cirkonio akutės.
Rožančius ant rankos
Kaina 3,50 €
Rožančius arba dar vadinamas rožinis - tai meditacinė kartotinė malda, kuri yra skirta Kristaus gyvenimo apmąstymui. Juose yra daug apsauginės energijos, kuri atsiranda dvasinės praktikos metu. Siūlome Jums medinių karoliukų rožinį-apyrankę, kurio ilgis apie ∅ 7 cm. Rožinys (arba rožančius, rožinis) tinkamas kaip religinė, simbolinė ar suasmeninta dovana krikštynoms, komunijai.
Balionų girlianda...
Kaina 22,40 € Reguliari kaina 28,00 € −20%
Sukurkite nuostabų gimtadienio prisiminimą su šiuo dekoracijos rinkiniu. Ši stilinga ir madinga dekoracija gali priversti jūsų artimuosius nusišypsoti. Padovanokite įsimintiną šventę savo artimajam! Atributikos rinkinys gimtadieniui, šventei, pastelinių spalvų deriniai. Tinka dekoruoti šventės vietą. Rinkinį sudaro 128 balionų.
Folinė, kvadratais...
Kaina 3,60 €
Prabangus šventinis blizgesys ir įspūdingas fonas proginei fotosesijai. Papuošę savo šventinę erdvę šia folijos užuolaida-dekoracija, sukursite ypatingą ir prabangią nuotaiką bei tikrai nustebinsite savo svečius. Dekoracija puikiai tinka daryti foto sienas, durims, sienoms ar langams papuošti. Dekoracijos išmatavimai: 100 x h 200 cm.
Angelo biustas, 3 cm
Kaina 1,40 €
Angelas simbolizuoja nuoširdumą, romantiškumą, nekaltumą, ramybę bei saugumą. Tai puiki dovana vestuvių, kūdikio gimimo, krikštų, pirmosios komunijos, gimtadienio, valentino dienos, mamos dienos ar kita proga. Keramikinis angelas bus miela dovanėlė ar graži interjero dekoracija namuose, sukurianti saugumo ir ramybės jausmą. Dydis: h 3 x 3 x 36 cm. Pakuotėje yra 24 vnt. Kaina 1 vnt.
Juostelių banguota...
Kaina 3,90 €
Prabangus šventinis blizgesys ir įspūdingas fonas proginei fotosesijai. Papuošę savo šventinę erdvę šia folijos užuolaida-dekoracija, sukursite ypatingą ir prabangią nuotaiką bei tikrai nustebinsite savo svečius. "Lietutis“ yra puiki dekoracija daryti foto sienas, durims, sienoms ar langams papuošti. Dekoracijos išmatavimai: 100 x 200 cm.