Kategorijos

Filter By close
Vaikščiojimo lazdos

Aktyvūs filtrai

Vaikščiojimo metalinė...
Kaina 9,90 €
Pasirūpinkite savo ar artimųjų senatve, ši metalinė lazdą pagaminta taip, kad suteikia stabilumą ant bet kokio paviršiaus. Šios lazdos aukštis yra reguliuojamas. galėsirte pasirinkti jums tinkamą aukštį. Metalinė vaikščiojimo lazda 91 cm ilgio (pilnai ištraukta), sustumtos ilgis 57 cm. Patogi rankena leidžia tvirtai suimti lazdą ir suteikia daugiau stabilumo vaikštant.
Vaikščiojimo metalinė...
Kaina 16,80 €
Pasirūpinkite savo ar artimųjų senatve, ši metalinė lazdą pagaminta taip, kad suteikia stabilumą ant bet kokio paviršiaus. Šios lazdos aukštis yra reguliuojamas. galėsirte pasirinkti jums tinkamą aukštį. Metalinė vaikščiojimo lazda 92 cm ilgio (pilnai ištraukta), sustumtos ilgis 57 cm. Patogi rankena leidžia tvirtai suimti lazdą ir suteikia daugiau stabilumo vaikštant. Lazdos rankenoje yra žibintuvėlis, kuris tamsiu periodu, galėsite pasišviesti kelią ir pareiti saugiai namo. 
Sulankstoma vaikščiojimo...
Kaina 8,90 €
Pasirūpinkite savo ar artimųjų senatve, ši metalinė lazdą pagaminta iš aliuminio ir yra itin lengva. Ji padaryta taip, kad suteikia stabilumą ant bet kokio paviršiaus. Šios lazdos aukštis yra reguliuojamas. galėsirte pasirinkti jums tinkamą aukštį. Ji yra sulankstoma, todėl patogu ją nešiotis rankinėje, kai ji nėra reikalinga. Metalinė vaikščiojimo lazda 92 cm ilgio (pilnai ištraukta), sustumtos ilgis 82 cm. Patogi rankena leidžia tvirtai suimti lazdą ir suteikia daugiau stabilumo vaikštant.
Vaikščiojimo metalinė...
Kaina 9,90 €
Pasirūpinkite savo ar artimųjų senatve, ši metalinė lazdą pagaminta taip, kad suteikia stabilumą ant bet kokio paviršiaus. Šios lazdos aukštis yra reguliuojamas. galėsirte pasirinkti jums tinkamą aukštį. Metalinė vaikščiojimo lazda 96 cm ilgio (pilnai ištraukta), sustumtos ilgis 58 cm. Patogi rankena leidžia tvirtai suimti lazdą ir suteikia daugiau stabilumo vaikštant.
Vaikščiojimo metalinė...
Kaina 9,90 €
Pasirūpinkite savo ar artimųjų senatve, ši metalinė iš aliuminio pagaminta lazda yra itin lengva. Ir ji padaryta taip, kad suteikia stabilumą ant bet kokio paviršiaus.  Metalinė vaikščiojimo lazda 92 cm ilgio. Patogi rankena leidžia tvirtai suimti lazdą ir suteikia daugiau stabilumo vaikštant.
cookie Slapukų sutikimas