Kategorijos

Filter By close
Muilo burbulai

Aktyvūs filtrai

Muilo burbulų šautuvas...
Kaina 12,90 €
Norite nustebinti savo mažuosius šeimos narius? Tai puikiai pavyks su šiuo muilo burbulų šautuvu, kuris panašus į tikrą dinozaurą. Šis šautuvas tiks bet kokio amžiaus vaikams, nes jo neriekia pūsti pačiam nuo burbulų lazdelės, tai padaryti pavyks vienu mygtuko paspaudimu. Dydis: 22 x 18 x 5 cm. Reikalingi 3 x AA elementai (nepridedami).
Muilo burbulų mechaninis...
Kaina 3,80 €

Muilo burbulų šautuvas „Jūros arkliukas“ - smagus žaislas kiekvienam vaikui. Pamerk šautuvo galą į muilo burbulų skystį ir paspaudus mygtuką, įsijungia ventiliatorius ir mažylis galės išpūsti daugybę nuostabių muilo burbuliukų! Rinkinyje yra buteliukas 50 ml su muilo burbulais.
Dydis: 11 x 10 cm.

Muilo burbulai su vėjo...
Kaina 4,40 €
Šis spalvingas žaislas suteiks daug džiaugsmo jūsų vaikui. Burbulų gaminimas, tai puikus būdas praleisti laiką kartu su draugais ir šeima lauke. Jūs galėsite ne tik pūsti muilo burbulus, bet ir yra rankinis vėjo malūnas. Tai idealus prietaisas esant karštam orui. Rankinis vėjo malūnas nereikalauja baterijų, pakanka paspausti rankenėlę į apačią ir pradės pūsti malonus vėjelis. Dydis: 21 x 11 x 5 cm.Muilo burbulų šautuvas...
Kaina 10,80 €
Norite nustebinti savo mažuosius šeimos narius? Tai puikiai pavyks su šiuo muilo burbulų šautuvu, kuris skleidžia garsus bei šviečia, todėl gražu leisti burbulus ypač vakarais. Šis šautuvas tiks bet kokio amžiaus vaikams, nes jo neriekia pūsti pačiam nuo burbulų lazdelės, tai padaryti pavyks vienu mygtuko paspaudimu. Dydis: 16 x 17 cm. Reikalingi 3 x AA elementai (nepridedami).
Muilo burbulų šautuvas...
Kaina 14,90 €
Norite nustebinti savo mažuosius šeimos narius? Tai puikiai pavyks su šiuo muilo burbulų šautuvu, kuris skleidžia garsus bei šviečia, todėl gražu leisti burbulus ypač vakarais. Šis šautuvas tiks bet kokio amžiaus vaikams, nes jo neriekia pūsti pačiam nuo burbulų lazdelės, tai padaryti pavyks vienu mygtuko paspaudimu. Dydis: 22 x 18 cm. Reikalingi 3 x AA elementai (nepridedami).
Muilo burbulų šautuvas...
Kaina 12,40 €
Norite nustebinti savo mažuosius šeimos narius? Tai puikiai pavyks su šiuo muilo burbulų šautuvu leisti burbulus šiltą vasaros dieną. Šis šautuvas tiks bet kokio amžiaus vaikams, nes jo neriekia pūsti pačiam nuo burbulų lazdelės, tai padaryti pavyks vienu mygtuko paspaudimu. Komplekte muilo burbulų šautuvas ir du buteliukai muilo burbulų (po 50 ml). Dydis: 16,5 x 12,5 cm. Reikalingi 3 x AA elementai (nepridedami).
Muilo burbulų šautuvas...
Kaina 12,40 €
Norite nustebinti savo mažuosius šeimos narius? Tai puikiai pavyks su šiuo muilo burbulų šautuvu leisti burbulus šiltą vasaros dieną. Šis šautuvas tiks bet kokio amžiaus vaikams, nes jo neriekia pūsti pačiam nuo burbulų lazdelės, tai padaryti pavyks vienu mygtuko paspaudimu. Komplekte muilo burbulų šautuvas ir du buteliukai muilo burbulų (po 50 ml). Dydis: 18 x 13 cm. Reikalingi 3 x AA elementai (nepridedami).
Muilo burbulų kardas, 120 ml
Kaina 2,80 €
Jei atsibodo paprasti ir maži muilo burbulai, išbandykite šiuos. Pakankamai daug skysčio bei pailga vienos dalies forma leidžia formuoti didelį ir toli skrendantį muilo burbulą. Pailga forma primena kardą ar burtų lazdelę. Todėl vaikai galės linksmintis ne tik pūsdami muilo burbulus, bet ir fantazuodami. Patogi talpa leidžia pripildyti skysčiu iš naujo ir žaisti dar ir dar kartą. Dydis: 37 x 5,5 x 4 cm.
Muilo burbulų kardas, 60 ml
Kaina 1,30 €
Jei atsibodo paprasti ir maži muilo burbulai, išbandykite šiuos. Pakankamai daug skysčio bei pailga vienos dalies forma leidžia formuoti didelį ir toli skrendantį muilo burbulą. Pailga forma primena kardą ar burtų lazdelę. Todėl vaikai galės linksmintis ne tik pūsdami muilo burbulus, bet ir fantazuodami. Patogi talpa leidžia pripildyti skysčiu iš naujo ir žaisti dar ir dar kartą. Dydis: 28 x 2,5 cm.
Muilo burbulų kardas...
Kaina 2,40 €
Jei atsibodo paprasti ir maži muilo burbulai, išbandykite šiuos. Pakankamai daug skysčio bei pailga 5 dalių forma leidžia formuoti iškart daug ir toli skrendančius muilo burbulus. Pailga forma primena kardą ar burtų lazdelę. Todėl vaikai galės linksmintis ne tik pūsdami muilo burbulus, bet ir fantazuodami. Patogi talpa leidžia pripildyti skysčiu iš naujo ir žaisti dar ir dar kartą. Dydis: 36 x 4,5 x 4 cm.
Muilo burbulai su švilpuku,...
Kaina 1,00 €

Šis spalvingas muilo burbulų buteliukas gyvūnėlio formos suteiks daug džiaugsmo jūsų vaikui. Burbulų gaminimas, tai puikus būdas praleisti laiką kartu su draugais ir šeima lauke. Muilo burbulai puikiai tinka vaikų gimtadieniams ar vasaros dienos džiaugsmui. Taip pat yra ant butelio viršaus nuimamas švilpukas. Dydis: 13 x 6 x 4 cm.

Muilo burbulų kardas...
Kaina 1,00 €
Jei atsibodo paprasti ir maži muilo burbulai, išbandykite šiuos. Pakankamai daug skysčio bei pailga 3 dalių forma leidžia formuoti iškart daug ir toli skrendančius muilo burbulus. Pailga forma primena kardą ar burtų lazdelę. Todėl vaikai galės linksmintis ne tik pūsdami muilo burbulus, bet ir fantazuodami. Patogi talpa leidžia pripildyti skysčiu iš naujo ir žaisti dar ir dar kartą. Dydis: 25 x 3 x 3 cm.