Kategorijos

Filter By close
Vasarai

Plaukmenys, plaukimo ratas, plaukimo rankovės, plaukimo liemenė, pripučiami žaislai, baseinai, lauko baseinas, paspirtukai, kokybiškas paspirtukas, paplūdimio kilimėliai, kilimėliai paplūdimiui

Aktyvūs filtrai

Apsiaustas nuo lietaus su...
Kaina 12,90 €
Apsiaustas nuo lietaus jus apsaugos nuo stipraus lietaus ar vėjo, vandeniui atspari medžiaga išlaikys jūsų drabužius sausus ir šiltus. Apsiaustas pagamintas iš tvirtos medžiagos ir atsparūs plyšimui. Jis yra daugkartinis, išdžiovinkite ir vėl galėsite dėvėti. Apsiausto kapišonas turi snapelį, kad lyjant lietui nelytų ant veido. Apsiaustas turi užtrauktuką ir spaudes, kurios tikrai pasaugos nuo lietaus. Rankogaliai patraukti gumute. Nugaroje yra atšvaitas, dirbant kelyje tamsiu paros metu būsite tikrai matomi. Dydis apsiausto: ilgis - 108 cm, rankovės ilgis 82 cm, plotis 63 cm.
Mechaninis skėtis...
Kaina 24,00 €
Vienas iš būtiniausių mūsų aksesuarų, nesvarbu kuriuo metų laiku yra skėtis. Patartina, kad jis būtų ypač patvarios konstrukcijos, kuri mus saugotų ir nuo netikėtai užklupusio lietaus ar vėjo. Šis skėtis taip pat tiks ir jaunajai, kad neužkluptų netikėtai lietus. Siūlome mechaninį, lengvą, 8 stipinų ir permatomą skėtį. Išmatavimai: ∅ 88 cm, suskleisto skėčio ilgis 92 cm.
Futbolo kamuolys, 20 cm
Kaina 8,80 €

Lengvas futbolo kamuolys. Leiskite savo vaikui pasijusti pačiu geriausiu futbolininku! Aktyvus žaidimas lavina fizinus gebėjimus, užtikrina sveiką veiklą, lavina koordinaciją, žaidžiant formuojasi komandiniai įgūdžiai, ugdoma valia. Mėgaukitės aktyviu laisvalaikiu su šeima ir draugais! Dydis: 5. Kamuolio skersmuo: 20. Dirbtinė oda.
Dėmesio! Kamuoliai parduodami nepripūsti.

Rankinio kamuolys, 14 cm
Kaina 6,90 €

Lengvas vaikiškas rankinio kamuolys su šypsenėlėm. Leiskite savo vaikui pasijusti pačiu geriausiu tinkininku! Aktyvus žaidimas lavina fizinus gebėjimus, užtikrina sveiką veiklą, lavina koordinaciją, žaidžiant formuojasi komandiniai įgūdžiai, ugdoma valia. Mėgaukitės aktyviu laisvalaikiu su šeima ir draugais! Kamuolio skersmuo: 14. Dirbtinė oda.
Dėmesio! Kamuoliai parduodami nepripūsti.

Pripučiamas vandens hamakas...
Kaina 8,70 €

Nuostabiam pasiplaukiojimui baseine, ežere ar kitame tvenkinyje puikiai tiks pripučiamas vandens hamakas. Jis padės atsipalaiduoti, ilsėtis ir plūduriuoti vandenyje. Medžiaga: tvirtas vinilas ir sintetinis tinkliukas. Dydis: 100 x 75 cm.

● Lengvas ir patogus.
● Neužima daug vietos.
● Pripūsti nereikalinga pompa.

Pripučiamas plaukimo ratas...
Kaina 8,99 €
Nuostabiam pasiplaukiojimui baseine, ežere ar kitame tvenkinyje puikiai tiks pripučiamas plaukimo ratas "Spurga". Jis padės atsipalaiduoti, ilsėtis ir plūduriuoti vandenyje. Medžiaga: tvirtas vinilas. Rato dydis 100 cm. Vidinės skylės skersmuo ~35 cm (pripūsto).

● Lengvas ir patogus.
● Neužima daug vietos.
● Pripūsti nereikalinga pompa.
Pripučiamas plaukimo ratas...
Kaina 14,90 €
Nuostabiam pasiplaukiojimui baseine, ežere ar kitame tvenkinyje puikiai tiks pripučiamas plaukimo ratas "Spurga". Jis padės atsipalaiduoti, ilsėtis ir plūduriuoti vandenyje. Medžiaga: tvirtas vinilas. Rato dydis 120 cm. Vidinės skylės skersmuo ~40 cm (pripūsto).

● Lengvas ir patogus.
● Neužima daug vietos.
● Pripūsti nereikalinga pompa.