Kategorijos

Filter By close
Vasarai

Plaukmenys, plaukimo ratas, plaukimo rankovės, plaukimo liemenė, pripučiami žaislai, baseinai, lauko baseinas, paspirtukai, kokybiškas paspirtukas, paplūdimio kilimėliai, kilimėliai paplūdimiui

Subkategorijos

Aktyvūs filtrai

Plaukimo liemenė su sparnais
Kaina 9,80 €
Pripučiama, suvarstoma liemenė su sparnais. Tinka saugiam ir maloniam pasiplaukiojimui baseine, ežere ar kitame tvenkinyje.  Spalva: rožinė, mėlyna. Dydis M, ūgis 120-140cm (~6-9 metų vaikui, priklausomai nuo vaiko ūgio ir sudėjimo). PVC medžiaga.

● Lengva, patogi, žaisminga.
● Spalva: Mėlyna, ružava.
● Atitinka CE atitikties reikalavimus.
Plaukimo ratas "Blizgutis",...
Kaina 5,90 €
Nuostabiam pasiplaukiojimui baseine, ežere ar kitame tvenkinyje puikiai tiks pripučiamas plaukimo ratas "Blizgutis". Jis padės atsipalaiduoti, ilsėtis ir plūduriuoti vandenyje. Rato dydis 50cm. Vidinis skylės skersmuo ~23cm.● Lengvas ir patogus, neužimantis daug vietos, pripūsti nereikalinga pompa.
● Pripūsti nereikalinga pompa.
● Medžiaga: PVC.
● Spalva: Mėlyna, auksinė, sidabrinė, ružava.
Skėtis automatinis...
Kaina 28,70 €
Vienas iš būtiniausių mūsų aksesuarų, nesvarbu kuriuo metų laiku yra skėtis. Patartina, kad jis būtų ypač patvarios konstrukcijos, kuri mus saugotų ir nuo netikėtai užklupusio lietaus ar vėjo. Siūlome automatinio išskleidimo-suskleidimo mechanizmo skėtį, su 8 stipinais. Papildomas privalumas yra priešvėjinis mechanizmas. Išmatavimai: ∅ 120 cm, suskleisto skėčio ilgis 37 cm.