Kategorijos

Filter By close
Metalinės gertuvės

Aktyvūs filtrai

Metalinė gertuvė "Jaunystės...
Kaina 13,50 €
Metalinė gertuvė pravers ne tik šventėse ar kelionėse, bet ir netikėtiems gyvenimo atvejams, kuomet turėti šlakelį tauraus gėrimo būtų lyg išsigelbėjimas. Gertuvė puiki dovana vyrui, draugui ar verslo partneriui. Metalinė, juoda su užrašu "Jaunystės eleksyras" nerūdyjančio plieno gertuvė. Gertuvės dydis: 9,5 x 15 x 2 cm. Talpa gertuvės 236,58 ml.
Metalinė gertuvė "Lietuva",...
Kaina 7,50 €
Metalinė gertuvė pravers ne tik šventėse ar kelionėse, bet ir netikėtiems gyvenimo atvejams, kuomet turėti šlakelį tauraus gėrimo būtų lyg išsigelbėjimas. Gertuvė puiki dovana vyrui, draugui ar verslo partneriui. Metalinė, stilinga, su vyčio įspaudu ant nerūdyjančio plieno gertuvė. Gertuvės dydis: 15 x 10 cm. Talpa gertuvės 237 ml.
Metalinė gertuvė...
Kaina 9,60 €
Metalinė gertuvė pravers ne tik šventėse ar kelionėse, bet ir netikėtiems gyvenimo atvejams, kuomet turėti šlakelį tauraus gėrimo būtų lyg išsigelbėjimas. Gertuvė puiki dovana vyrui, draugui ar verslo partneriui. Metalinė, juoda su užrašu "Motor Harley-Davidson cycles", tikriems gerbėjam Harley, nerūdyjančio plieno gertuvė. Gertuvės dydis: 14 x 10 cm. Talpa gertuvės 236 ml.
Metalinė gertuvė, 207 ml
Kaina 8,80 €
Metalinė gertuvė pravers ne tik šventėse ar kelionėse, bet ir netikėtiems gyvenimo atvejams, kuomet turėti šlakelį tauraus gėrimo būtų lyg išsigelbėjimas. Gertuvė puiki dovana vyrui, draugui ar verslo partneriui. Metalinė, stilinga, su žuvies piešiniu, tikram žvejui skirta nerūdyjančio plieno gertuvė. Gertuvės dydis: 12 x 10 cm. Talpa gertuvės 207 ml.
Metalinė gertuvė
Kaina 11,60 €
Metalinė gertuvė pravers ne tik šventėse ar kelionėse, bet ir netikėtiems gyvenimo atvejams, kuomet turėti šlakelį tauraus gėrimo būtų lyg išsigelbėjimas. Gertuvė puiki dovana vyrui, draugui ar verslo partneriui. Metalinė, sidabro spalvos, nerūdyjančio plieno gertuvė. Gertuvės dydis: 14 x 10 cm. Talpa gertuvės 207 ml.
Metalinė gertuvė, 236 ml
Kaina 6,50 €

Metalinė gertuvė pravers ne tik šventėse ar kelionėse, bet ir netikėtiems gyvenimo atvejams, kuomet turėti šlakelį tauraus gėrimo būtų lyg išsigelbėjimas. Gertuvė puiki dovana vyrui, draugui ar verslo partneriui, ant kurios gali būti išgraviruotas sveikinimas ar kitas norimas tekstas. Metalinė, sidabro spalvos, nerūdyjančio plieno gertuvė. Gertuvės dydis: 14 x 10 cm. Gertuvės talpa 236 ml.