Kategorijos

Filter By close
Žiebtuvėliai

Žiebtuvėliai, žiebtuvėlis pypkei, žiebtuvėlis, dovana vyrui, dovanos

Aktyvūs filtrai

Žiebtuvėlis įkraunamas su...
Kaina 29,80 €
Stilingas elektrinis žiebtuvėlis su žiebtuvėliu. Yra USB įkrovimo laidas. Įkrovimas vyksta per USB jungtį, kuri leidžia greitai įkrauti visur, kur turite prieigą prie USB lizdo su DC 5V. Šviesos diodas rodo įkrovimo procesą. Gauto degimo kontūre yra labai aukšta temperatūra, todėl jūs galite lengvai uždegti cigaretę. Tai leidžia prisidegti cigaretes be dujų, benzino ar liepsnos. Dydis: 8 x 3,5 cm. 
Žiebtuvėlis, įkraunamas USB
Kaina 28,00 €
Stilingas elektrinis žiebtuvėlis su LED ekranu, įjungus atsiranda gyvūno piešinys. Yra USB įkrovimo laidas. Įkrovimas vyksta per USB jungtį, kuri leidžia greitai įkrauti visur, kur turite prieigą prie USB lizdo su DC 5V. Šviesos diodas rodo įkrovimo procesą. Gauto degimo kontūre yra labai aukšta temperatūra, todėl jūs galite lengvai uždegti cigaretę. Tai leidžia prisidegti cigaretes be dujų, benzino ar liepsnos. Dydis: 7,7 x 3,5 cm. 
Žiebtuvėlis-raktų pakabukas...
Kaina 19,80 €
Kokybiškas raktų pakabukas prie mašinos raktelių, su įkraunamu žiebtuvėliu. Tvirta degimo spiralė, norint prisidegti, reikia atslinkti. Žiebtuvėlis, be liepsnos, su įmontuota baterija. Tai leidžia prisidegti cigaretes be dujų, benzino ar liepsnos. Paspaudus mygtuką įsižiebia LED žibintuvėlis. Įkraunamas iš USB jungties. Dydis: 13 x 3,7 cm.
Žiebtuvėlis, įkraunamas USB
Kaina 18,90 €
Stilingas elektrinis žiebtuvėlis su ekranu, įjungus atsiranda drakono piešinys. Yra USB įkrovimo laidas. Žiebtuvėlyje yra mėlynas šviesos diodas, skirtas įkrovimui, o saugos sistema maždaug po 10 sekundžių išjungia kaitinimo siūlelį. Žiebtuvėlis, be liepsnos, su įmontuota baterija. Tai leidžia prisidegti cigaretes be dujų, benzino ar liepsnos. Jis įkraunamas iš USB jungties. Dydis: 7,5 x 3 cm.