Kategorijos

Filter By close
Žiebtuvėliai

Žiebtuvėliai, žiebtuvėlis pypkei, žiebtuvėlis, dovana vyrui, dovanos

Aktyvūs filtrai

Elektrinis plazminis...
Kaina 18,70 €
Stilingas elektrinis, plazminis žiebtuvėlis + USB įkrovimo laidas. Žiebtuvėlyje yra mėlynas šviesos diodas, skirtas įkrovimui, o saugos sistema maždaug po 10 sekundžių išjungia kaitinimo siūlelį. Žiebtuvėlis, be liepsnos, su įmontuota baterija. Tai leidžia prisidegti cigaretes be dujų, benzino ar liepsnos. Atsparus vėjui, sniegui ir lietui. Jis įkraunamas iš USB jungties. Dydis: 7,5 x 3,5 cm.
Žiebtuvėlis "Lighter", dujinis
Kaina 11,40 €
Šiuolaikinio dizaino, išskirtinės išvaizdos su deivės graviūra metalizuotas žiebtuvėlis "Lighter" firmos. Pildomas dujomis, jas išnaudojus galima vėl papildyti dujų talpyklą ir toliau naudoti žiebtuvėlį. Praktiška ir patogi smulkmena rūkantiems bei puiki dovana. Dydis: 5,5 x 4 cm.
Žiebtuvėlis "Lighter", dujinis
Kaina 11,60 €
Šiuolaikinio dizaino, išskirtinės išvaizdos metalizuotas žiebtuvėlis "Lighter" firmos. Atidarius žiebtuvėlį, šonai šviečia žalia neono šviesa. Pildomas dujomis, jas išnaudojus galima vėl papildyti dujų talpyklą ir toliau naudoti žiebtuvėlį. Praktiška ir patogi smulkmena rūkantiems bei puiki dovana. Dydis: 7 x 3,5 cm.
Dvipusis žiebtuvėlis...
Kaina 8,40 €
Šiuolaikinio dizaino, išskirtinės išvaizdos metalizuotas žiebtuvėlis "Lighter" firmos. Žiebtuvėlis turi dvi puses, kurioje atidarius liepsna paprasta, o kitoje pusėje liepsna neužpučiama vėjo. Pildomas dujomis, jas išnaudojus galima vėl papildyti dujų talpyklą ir toliau naudoti žiebtuvėlį. Praktiška ir patogi smulkmena rūkantiems bei puiki dovana. Taip pat yra maža dovanėlė, raktų pakabukas. Dydis: 6 x 3,5 cm.
cookie Slapukų sutikimas