Kategorijos

Filter By close
Žiebtuvėliai

Žiebtuvėliai, žiebtuvėlis pypkei, žiebtuvėlis, dovana vyrui, dovanos

Aktyvūs filtrai

Žiebtuvėlis "Lighter", dujinis
Kaina 11,40 €
Šiuolaikinio dizaino, išskirtinės išvaizdos su deivės graviūra metalizuotas žiebtuvėlis "Lighter" firmos. Pildomas dujomis, jas išnaudojus galima vėl papildyti dujų talpyklą ir toliau naudoti žiebtuvėlį. Praktiška ir patogi smulkmena rūkantiems bei puiki dovana. Dydis: 5,5 x 4 cm.
Žiebtuvėlis "Lighter", dujinis
Kaina 11,60 €
Šiuolaikinio dizaino, išskirtinės išvaizdos metalizuotas žiebtuvėlis "Lighter" firmos. Atidarius žiebtuvėlį, šonai šviečia žalia neono šviesa. Pildomas dujomis, jas išnaudojus galima vėl papildyti dujų talpyklą ir toliau naudoti žiebtuvėlį. Praktiška ir patogi smulkmena rūkantiems bei puiki dovana. Dydis: 7 x 3,5 cm.
Dvipusis žiebtuvėlis...
Kaina 8,40 €
Šiuolaikinio dizaino, išskirtinės išvaizdos metalizuotas žiebtuvėlis "Lighter" firmos. Žiebtuvėlis turi dvi puses, kurioje atidarius liepsna paprasta, o kitoje pusėje liepsna neužpučiama vėjo. Pildomas dujomis, jas išnaudojus galima vėl papildyti dujų talpyklą ir toliau naudoti žiebtuvėlį. Praktiška ir patogi smulkmena rūkantiems bei puiki dovana. Taip pat yra maža dovanėlė, raktų pakabukas. Dydis: 6 x 3,5 cm.
Žiebtuvėlis...
Kaina 28,90 €
Stilingas dujis, elektrinis žiebtuvėlis su žibintuvėliu. Yra USB įkrovimo laidas. Įkrovimas vyksta per USB jungtį, kuri leidžia greitai įkrauti visur, kur turite prieigą prie USB lizdo su DC 5V. Šviesos diodas rodo įkrovimo procesą. Gauto degimo kontūre yra labai aukšta temperatūra, todėl jūs galite lengvai uždegti cigaretę. Tai leidžia prisidegti cigaretes be dujų, benzino ar liepsnos. Taip pat žiebtuvėlis yra pildomas dujomis, jas išnaudojus galima vėl papildyti dujų talpyklą ir toliau naudoti žiebtuvėlį. Gale žiebtuvėlio yra žibintuvėlis, kuris turi dvi padėtis, viena, dega paprastai, o kita mirksinti. Dydis: 7,5 x 3,5 cm. 
Plazminis žiebtuvėlis,...
Kaina 28,00 €
Stilingas elektrinis, plazminis žiebtuvėlis + USB įkrovimo laidas. Žiebtuvėlyje yra mėlynas šviesos diodas, skirtas įkrovimui, o saugos sistema maždaug po 10 sekundžių išjungia kaitinimo siūlelį. Žiebtuvėlis, be liepsnos, su įmontuota baterija. Tai leidžia prisidegti cigaretes be dujų, benzino ar liepsnos. Atsparus vėjui, sniegui ir lietui. Jis įkraunamas iš USB jungties. Dydis: 7 x 3,5 cm.
Butano trigubos liepsnos...
Kaina 22,50 €
Originalus, daugkartinio naudojimo, trigubos liepsnos žiebtuvėlis "Lighter" firmos. Paspaudus mygtuką pasirodo triguba ryškiai mėlyna liepsna. Triguba liepsna užtikrina bekvapį degimo procesą, trunka ilgiau nei anksčiau. Pildomas dujomis, jas išnaudojus galima vėl papildyti dujų talpyklą ir toliau naudoti žiebtuvėlį. Praktiška ir patogi smulkmena rūkantiems bei puiki dovana. Žiebtuvėlio dydis: 7,5 x 3,5 cm.
Žiebtuvėlis "Lighter",...
Kaina 15,80 €
Stilingas elektrinis žiebtuvėlis su darkono paveikslėliu. Yra USB įkrovimo laidas. Žiebtuvėlyje yra mėlynas šviesos diodas, skirtas įkrovimui, o saugos sistema maždaug po 10 sekundžių išjungia kaitinimo siūlelį. Žiebtuvėlis, be liepsnos, su įmontuota baterija. Tai leidžia prisidegti cigaretes be dujų, benzino ar liepsnos. Jis įkraunamas iš USB jungties. Dydis: 7 x 3 cm.
Žiebtuvėlis "Lighter",...
Kaina 11,60 €
Stilingas elektrinis žiebtuvėlis. Yra USB įkrovimo laidas. Žiebtuvėlyje yra mėlynas šviesos diodas, skirtas įkrovimui, o saugos sistema maždaug po 10 sekundžių išjungia kaitinimo siūlelį. Žiebtuvėlis, be liepsnos, su įmontuota baterija. Tai leidžia prisidegti cigaretes be dujų, benzino ar liepsnos. Jis įkraunamas iš USB jungties. Dydis: 7 x 3 cm.