Kategorijos

Filter By close

Sumažinta kaina

Aktyvūs filtrai

3D magnetinis kubas
Kaina 4,50 € Reguliari kaina 7,50 € −40%
„3D Magnetic Magic Cube“ yra neabejotinai galvosūkis, skatinantis jūsų protą, kūną ir vaizduotę. Su stebuklingu magnetiniu kubu galite suformuoti net 72 formas! Mėgaukitės stulbinančiu geru laiku su neribotomis kūrybinėmis galimybėmis! Geometrinio kubo galvosūkis yra vienas geriausių žaislų, galinčių pagerinti vaikų ir suaugusiųjų atmintį bei padedantis suprasti erdvės pojūtį. Puikiai tinka bet kuriam vaikui ar suaugusiam. Dydis: 6,2 x 6,2 cm.

Advento kalendorius FIDGET TOY
Kaina 27,30 € Reguliari kaina 39,00 € −30%
Daugelis iš mūsų ne ką mažiau laukiame ir gruodžio 1-osios! Kodėl? Nes juk tai diena, kai pagaliau galima praverti pirmąjį advento kalendoriaus langelį! Advento kalendoriuje yra vienas didelis langelis, skirtas „pop it“ staigmenai, ir 23 mažesni langeliai, skirti netikėtiems žaislams. Dydis: 39 x 32 x 5 cm.
Advento kalendorius POP-IT...
Kaina 25,20 € Reguliari kaina 36,00 € −30%
Daugelis iš mūsų ne ką mažiau laukiame ir gruodžio 1-osios! Kodėl? Nes juk tai diena, kai pagaliau galima praverti pirmąjį advento kalendoriaus langelį! Advento kalendoriuje yra vienas didelis langelis, skirtas „pop it“ staigmenai, ir 23 mažesni langeliai, skirti netikėtiems žaislams. Dydis: 39 x 32,5 x 5 cm.
Antistresinis minkomas...
Kaina 1,26 € Reguliari kaina 1,80 € −30%
Ypač populiarios taktilinės, įvairias formas įgaunančios priemonės, skirtos mažoms rankutėms, kai reikia susikaupti, nusiraminti. Kamuoliukas skirtas ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Spaudžiant antistresinį kamuoliuką stiprinami visi pirštų ir rankų raumenys. Minkšta medžiaga leidžia tobulai paskirstyti spaudimą delne. Jis yra higieniškas, galima plauti. Dydis: ∅ 6 x h 9 cm.
Antistresinis žaislas -...
Kaina 1,44 € Reguliari kaina 3,60 € −60%
Smagus, raminantis  žaislas - pakabukas su skirtingų spalvų burbulais. Spalvoti, ryškūs silikoniniai burbulai lengvai įsispaudžia gilyn, kol jie iššoka į vieną arba į kitą pusę, taip suteikdami daug džiugesio. Smagu žaisti namuose, patalpose, lauke, vonios kambaryje, kelionėje. Žaidžiant lavinami jutiminiai pojūčiai, padeda susikaupti, nusiraminti. Dydis: 7 x 3,8 cm. 
Spalva parenkama atsitiktinai.
Antistresinis žaislas -...
Kaina 1,80 € Reguliari kaina 4,50 € −60%
Smagus, raminantis  žaislas - pakabukas su skirtingų spalvų burbulais. Spalvoti, ryškūs silikoniniai burbulai lengvai įsispaudžia gilyn, kol jie iššoka į vieną arba į kitą pusę, taip suteikdami daug džiugesio. Smagu žaisti namuose, patalpose, lauke, vonios kambaryje, kelionėje. Žaidžiant lavinami jutiminiai pojūčiai, padeda susikaupti, nusiraminti. Dydis: 7 x 7 cm. 
Spalva parenkama atsitiktinai.
Antistresinis žaislas 3D...
Kaina 7,84 € Reguliari kaina 9,80 € −20%
Puikiai tinkantys stresui ar tiesiog pramogoms, šie šarnyriniai žaislai jus linksmins valandų valandas. Jis pašalina stresą ir sutelkia dėmesį. Puikiai tinka esant dėmesio trūkumo / hiperaktyvumo sutrikimui ar nerimui, puikiai tinka tiek suaugusiems ar vaikams. Jį galima laikyti rankoje ir lengva nešiotis. Dydis: 18 x ∅ 6 cm.
Antistresinis žaislas...
Kaina 4,76 € Reguliari kaina 11,89 € −60%
Push Pop it Bubble antistresinis žaislas teikia nepaprastą pasitenkinimą, kurį sukelia sprogstančio oro burbulo imitacija. Puikiai tinka vaikams ir suaugusiems protui nuraminti arba nukreipti nuo įtampą sukeliančių įpročių. Šį žaislą įjungus galima bus išgirsti įvairius gyvūnų garsus ir ančiuko galva šviečia. Dydis: 21 x 13 cm.