Kategorijos

Filter By close

Sumažinta kaina

Aktyvūs filtrai

3D magiška žvaigždė fidget...
Kaina 3,43 € Reguliari kaina 4,90 € −30%

Absoliuti naujiena antistresinių fidget žaislų asortimente - 3d magiška žvaigždė. Ją galima kelti, stumti, sukti. Žvaigždė keičia vaizdą, kuris ramina ir sukausto dėmesį. 3D stebuklingos žvaigždės spiralinis žaislas yra puiki dovana. Dydis: 14 x 14 cm.

Advento kalendorius FIDGET TOY
Kaina 27,30 € Reguliari kaina 39,00 € −30%
Daugelis iš mūsų ne ką mažiau laukiame ir gruodžio 1-osios! Kodėl? Nes juk tai diena, kai pagaliau galima praverti pirmąjį advento kalendoriaus langelį! Advento kalendoriuje yra vienas didelis langelis, skirtas „pop it“ staigmenai, ir 23 mažesni langeliai, skirti netikėtiems žaislams. Dydis: 39 x 32 x 5 cm.
Antistresinis kamuoliukas...
Kaina 1,75 € Reguliari kaina 3,50 € −50%
Dinozauro kiaušinis, išversk kiaušinį ir viduje rasi dinozaurą! Tai ypač populiarios taktilinės, įvairias formas įgaunančios priemonės, skirtos mažoms rankutėms, kai reikia susikaupti, nusiraminti. Kamuoliukas skirtas ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Išverčiant antistresinį kamuoliuką stiprinami visi pirštų ir rankų raumenys. Minkšta medžiaga leidžia tobulai paskirstyti spaudimą delne. Jis yra higieniškas, galima plauti. Dydis: h 6 x Ø 6 cm.
Antistresinis kamuoliukas...
Kaina 2,56 € Reguliari kaina 3,20 € −20%
Ypač populiarios taktilinės, įvairias formas įgaunančios priemonės, skirtos mažoms rankutėms, kai reikia susikaupti, nusiraminti. Kamuoliukas skirtas ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Spaudžiant antistresinį kamuoliuką stiprinami visi pirštų ir rankų raumenys. Minkšta medžiaga leidžia tobulai paskirstyti spaudimą delne. Jis yra higieniškas, galima plauti. Dydis: h 10 x 8 x 6 cm.
Antistresinis minkomas...
Kaina 1,26 € Reguliari kaina 1,80 € −30%
Ypač populiarios taktilinės, įvairias formas įgaunančios priemonės, skirtos mažoms rankutėms, kai reikia susikaupti, nusiraminti. Kamuoliukas skirtas ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Spaudžiant antistresinį kamuoliuką stiprinami visi pirštų ir rankų raumenys. Minkšta medžiaga leidžia tobulai paskirstyti spaudimą delne. Jis yra higieniškas, galima plauti. Dydis: ∅ 6 x h 9 cm.
Antistresinis pakabukas -...
Kaina 1,80 € Reguliari kaina 4,50 € −60%
Smagus, raminantis pakabukas - žaislas su skirtingų spalvų ir dydžių burbulais. Spalvoti, ryškūs silikoniniai burbulai lengvai įsispaudžia gilyn, kol jie iššoka į vieną arba į kitą pusę. Smagu žaisti namuose, patalpose, lauke, vonios kambaryje, kelionėje. Žaidžiant lavinami jutiminiai pojūčiai, padeda susikaupti, nusiraminti. Dydis: 8,5 x 6,3 cm. 

Antistresinis žaislas -...
Kaina 1,44 € Reguliari kaina 3,60 € −60%
Smagus, raminantis  žaislas - pakabukas su skirtingų spalvų burbulais. Spalvoti, ryškūs silikoniniai burbulai lengvai įsispaudžia gilyn, kol jie iššoka į vieną arba į kitą pusę, taip suteikdami daug džiugesio. Smagu žaisti namuose, patalpose, lauke, vonios kambaryje, kelionėje. Žaidžiant lavinami jutiminiai pojūčiai, padeda susikaupti, nusiraminti. Dydis: 7 x 3,8 cm. 
Spalva parenkama atsitiktinai.
cookie Slapukų sutikimas