Kategorijos

Filter By close
Taurės

Aktyvūs filtrai

Taurelės 50 ml (6 vnt.)
Kaina 11,80 €

Unikalios formos taurelės stipriems gėrimams yra pagamintos iš aukščiausios kokybės stiklo. Taurelės gali būti elegantiška valgomojo stalo puošmena, jos lengvai sukuria elegantišką atmosferą namų dekoravimui. Taurelės sipriesiems gėrimams gali būti išskirtinė dovana, ar namų kolekcija. 

Taurelės dydis: 4,5 x 4,2 x h 6,2 cm. 
Talpa: 50 ml.
Pakuotėje: 6 vnt. 
Viskio taurė, 310 ml
Kaina 3,40 €

Unikalios formos viskio taurės yra pagamintos iš aukščiausios kokybės natrio kalkių, ištirpusių net 1 675 °C temperatūroje, kad būtų užtikrintas didesnis tvirtumas ir atsparumas. Viskio taurės gali būti elegantiška valgomojo stalo puošmena, jos lengvai sukuria elegantišką atmosferą namų dekoravimui. Viskio taurės gali būti išskirtinė dovana, ar namų kolekcija. 
Taurės pagamintos be
švino ir kadmio, be plastiko ir BPA.

Taurės aukštis - 9 cm. 
Talpa 310 ml.
Pakuotėje 6 vnt. Kaina nurodyta 1 taurės.
Vyno taurė, sidabrinė
Kaina 6,00 €
Klasikinės, prabangios sidabrinės vyno taurės tai gali būti išskirtinė ir originali dovana bet kokią progą. Vyno taurės gali būti elegantiška valgomojo stalo puošmena, jos lengvai sukuria elegantišką atmosferą namų dekoravimui. 
Taurės aukštis - 20 cm. 
Talpa 450 ml.
Pakuotėje 6 vnt. Kaina nurodyta vienos taurės.
Vyno taurė
Kaina 11,80 €
Klasikinės, prabangios vyno taurės tai gali būti išskirtinė ir originali dovana bet kokią progą. Taurių viršus paauksuotas. Vyno taurės gali būti elegantiška valgomojo stalo puošmena, jos lengvai sukuria elegantišką atmosferą namų dekoravimui. 
Taurės aukštis - 25 cm. 
Talpa 450 ml.
Pakuotėje 6 vnt. Kaina nurodyta vienos taurės.
Šampano taurė
Kaina 14,00 €
Klasikinės, prabangios, krištolinės šampano taurės širdies formos, tai gali būti išskirtinė ir originali dovana vestuvių ar kita progą. Taurių viršus paauksuotas. Šampano taurės gali būti elegantiška valgomojo stalo puošmena, jos lengvai sukuria elegantišką atmosferą namų dekoravimui. Šampano taurės taip pat gali būti graži dovana jauniesiems ar vestuvinio stalo papuošimas. 
Taurės aukštis - 25 cm. 
Talpa 220 ml.
Pakuotėje 6 vnt. Kaina nurodyta vienos taurės.
Šampano taurės, 2 vnt.
Kaina 48,00 €
Klasikinės, prabangios, krištolinės šampano taurės inkrustuotos kojelėje blizgančiomis akutėmis, tai gali būti išskirtinė ir originali dovana vestuvių ar kita progą. Šampano taurės gali būti elegantiška valgomojo stalo puošmena, jos lengvai sukuria elegantišką atmosferą namų dekoravimui. Šampano taurės taip pat gali būti graži dovana jauniesiems ar vestuvinio stalo papuošimas. 
Taurės aukštis - 26 cm. 
Talpa 220 ml.
Pakuotėje 2 vnt. 
Šampano taurė
Kaina 18,00 €
Klasikinės, prabangios, krištolinės šampano taurės inkrustuotos blizgančiomis akutėmis, tai gali būti išskirtinė ir originali dovana vestuvių ar kita progą. Taurių kojelės ir viršus paauksuotas. Šampano taurės gali būti elegantiška valgomojo stalo puošmena, jos lengvai sukuria elegantišką atmosferą namų dekoravimui. Šampano taurės taip pat gali būti graži dovana jauniesiems ar vestuvinio stalo papuošimas. 
Taurės aukštis - 28 cm. 
Talpa 220 ml.
Pakuotėje 6 vnt. Kaina nurodyta vienos taurės.
Bokalas 18 gimtadienio proga
Kaina 17,50 €
Netikėtos dovanos mieliausios! Personalios irgi! Jubiliejaus kaltininkas tikrai jausis pamalonintas, gavęs jam išgraviruotą bokalą, kurioje prabangus gėrimas įgauna ypatingą skonį su nuoširdaus dėmesio poskoniu. Siūlome Jums graviruota stiklo alaus bokalą su išgraviruotu skaičiumi 18. Bokalo dydis: ∅ 9 x h 12 cm (568 ml).
cookie Slapukų sutikimas