Kategorijos

Filter By close
Pripučiami žaislai

Aktyvūs filtrai

Pripučiamas vandens hamakas...
Kaina 8,70 €

Nuostabiam pasiplaukiojimui baseine, ežere ar kitame tvenkinyje puikiai tiks pripučiamas vandens hamakas. Jis padės atsipalaiduoti, ilsėtis ir plūduriuoti vandenyje. Medžiaga: tvirtas vinilas ir sintetinis tinkliukas. Dydis: 100 x 75 cm.

● Lengvas ir patogus.
● Neužima daug vietos.
● Pripūsti nereikalinga pompa.

Pripučiamas plaukimo ratas...
Kaina 8,99 €
Nuostabiam pasiplaukiojimui baseine, ežere ar kitame tvenkinyje puikiai tiks pripučiamas plaukimo ratas "Spurga". Jis padės atsipalaiduoti, ilsėtis ir plūduriuoti vandenyje. Medžiaga: tvirtas vinilas. Rato dydis 100 cm. Vidinės skylės skersmuo ~35 cm (pripūsto).

● Lengvas ir patogus.
● Neužima daug vietos.
● Pripūsti nereikalinga pompa.
Pripučiamas plaukimo ratas...
Kaina 14,90 €
Nuostabiam pasiplaukiojimui baseine, ežere ar kitame tvenkinyje puikiai tiks pripučiamas plaukimo ratas "Spurga". Jis padės atsipalaiduoti, ilsėtis ir plūduriuoti vandenyje. Medžiaga: tvirtas vinilas. Rato dydis 120 cm. Vidinės skylės skersmuo ~40 cm (pripūsto).

● Lengvas ir patogus.
● Neužima daug vietos.
● Pripūsti nereikalinga pompa.
Pripučiamas vaikiškas...
Kaina 14,80 €
Neįprastas ir originalus pripučiamas vaikiškas vandens ratas-mašinytė "Buldozeris". Idealiai tiks Jūsų vaikui. Čiužinio apačioje yra dvi skylės kojoms patogiam ir saugiam vaiko plaukiojimui. Šonuose yra dvi guminės rankenos patogiam vaiko laikymuisi. Tai bus nesibaigiantys vandens žaidimai kartu su vaiku vandenyje. Pagamintas iš stiprios polisterio medžiagos ir lengvai pripučiamas. Dydis: 83 x 50 x 28 cm (pripūstos).
Pripučiamas vaikiškas...
Kaina 14,80 €
Neįprastas ir originalus pripučiamas vaikiškas vandens ratas "Kateris". Idealiai tiks Jūsų vaikui, su skylėmis kojoms ir vairu, kurį paspaudus atsiranda įspėjamasis signalas. Nesibaigiantys vandens žaidimai kartu su vaiku. Pagamintas iš stiprios polisterio medžiagos ir lengvai pripučiamas. Dydis: 78 x 55 x 30 cm (pripūstos).
Guminis šokinėjimo žaislas
Kaina 6,90 €
Jautukas-šokliukas, tai pripučiamas šokinėjimo žaislas, smagi lavinamoji ir judėjimo priemonė, skatinanti fizinį aktyvumą, stiprinanti viso kūno raumenų tonusą, lavinanti judesių koordinaciją ir pusiausvyrą. Specialiai mažiesiems sukurtas nuotaikingas dizainas, kad būtų patogu atsisėsti ir įsikibti. Dydis: h 26 x 33 x 11 cm.